Skocz do zawartości
Nerwica.com

Módlcie się! :)


nedved

Rekomendowane odpowiedzi

w domu się modli czy wogóle nie chce o tym słyszeć? jakie są u niej objawy?

już nawet się nie modli , a jeszcze dwa lata temu chodzila codziennie na Msze Święte i co najmniej 2-3 godziny w domu modłów. Ma 38 lat i jest dziewicą( religijną),,,niezłe,co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu się modli czy wogóle nie chce o tym słyszeć? jakie są u niej objawy?

już nawet się nie modli , a jeszcze dwa lata temu chodzila codziennie na Msze Święte i co najmniej 2-3 godziny w domu modłów. Ma 38 lat i jest dziewicą( religijną),,,niezłe,co?

zbyt dużo czasu poświęcała temu, zapewne za dużo pielgrzymek itd.

i napewno zabrakło mężczyny w jej życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i napewno zabrakło mężczyny w jej życiu

miała ich więcej zapewne niż Ty włosów na głowie , ale dla Jezusa nie dawała żadnemu " potrzymać " ,aż stało się co się stało. Teraz tez kogoś ma , Ryśka magistra filozofii . Duecik ;)

Na pielgrzymki nie jeżdziła wcale . Wszystko zaczęło się 13 lat temu , kiedy jej narzeczony z którym miała brać ślub zginął tragicznie w wypadku samochodowym . Wtedy szok i wszystko się zaczęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam 43 letnią dziewicę religijną ale dopiero po 30-ce stała się taka mocno religijna wcześniej umiarkowanie i też chora psychicznie ( schizofrenia) jest. Wiem że pare lat temu spotykała się z jakimś facetem ale on chciał seksu( nie od razu) a ona powiedziała że jako katoliczka nie może i się tym wszystkim naokoło chwaliła.

Jej siostra 40 lat tez dziewica ale trudno powiedzieć czy przez religie raczej chorobliwa nieśmiałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może on po prostu jechał za szybko?

tak jechał za szybko ,ale co to ma za znaczenie? Poza tym on nie kierował tylko jego brat . A nawet jakby zginął w samolocie , czy na zawał serca , każda śmierć to śmierć , odejście. Możemy sobie tylko na to potupać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos , powiem Ci (choć nieładnie tak mówic o siostrze ),ze te stare dziewice to strzaszne dziwaczki ,ciężkie . Kiedyś była bardziej lotna , a teraz ciężki orzech . Jak to mowią , baba bez chłopa

Możliwe, ta moja kuzynka 43 letnia w młodości była nawet urodziwa ale wybrzydzała, bała się później choroba przyszła a teraz 25 lat palenia 2 paczek fajek dziennie tez swoje zrobiły choć pewnie jeszcze ktoś by się nią zainteresował.

Ciekawe co mnie czeka na starość choć ja mentalnie już jestem stary a starości nie dożyje pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ale ona pewnie ciągle wypytywała Jezusa jak mógł do tego dopuścić, i przy tym płakała, pewnie nie raz widziałeś taki obrazek

 

-to chyba oczywiste dla osoby wierzącej .

włosy sobie rwała z głowy , świat się zawalił . Bóg dał , Bóg zabrał ,,,,ciężka lekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego piszesz Bóg zabrał.

bo tak uważam . Nie trzeba jechać za szybko , aby śmierć zawinęła w najmniej "odpowiednim" momencie.

A jakby samochód zabił go na pasach ? To powiesz mógł nie wychodzić z domu ?

Jesli jestes wierzący to chyba wierzysz ,że nie ma przypadków , nawet cholernie ciężkich. Za wszystkim stoi Bóg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sa przepisy drogowe, ktorych zlamanie jest jak złamanie prawa Bozego,

jak ktos jest na pasach to nigdy nie jest jego wina,

wina jest tego ktory powinien zwolnic przed pasami i sie rozejrzec

choc nie da sie wykluczyc ze byl jakis plan bozy w tym chociaz ja w to nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×