Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, właśnie kiepsko, od sierpnia mam jakieś nawroty nerwicy, a było już tak super...

 

a miałam paroksetyne i spamilan, ale lekarka zmieniłą mi na fluanxol i symfexin i piernik wie jakie znowu skutki uboczne będą ale nie uśmiecha mi się lądować na pogotowiu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm spokój był w zasadzie całe studia, tam wiadomo jakieś drobne lęki się pojawiały ale to pikuś... czyli spokoju było ze 4-5 lat.

a w sierpniu obudziłam się z mega zawrotami głowy i tachykardią i ciśnienie mi skoczyło (tego się najbardziej boje, bo wcześniej nie miałam ciśnienia) i generalnie od sierpnia raz w miesiący są jakieś napady silne i cisnienie wysokie przez ok 3 dni... i raz do tego stopnia, że stwierdzili, że trzeba na pogotowie i podładować mi elektrolity

 

-- 01 gru 2013, 20:04 --

 

hania33, wiesz co ja pierwszy raz paroksetyne brałam w wieku bodajże 18 lat i brałam pół roku i powiem, że mnie bardzo pomogła... później przed pojsciem na studia też się wspomagałam i też ok półroku i rewelacja, a teraz nie wiem lekarka stwierdziła, że nie działa na mnie paroksetyna jak należy skoro raz w miesiącu coś mi się dzieje....

 

-- 01 gru 2013, 20:05 --

 

a ile bierzesz tej paro ? i jaki czas ? bo ona działa tak dopiero po miesiącu w miarę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×