Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, mnie pierwszy atak również zaczął się od duszności ale głownie mam problem z bardzo szybkim pulsem, a teraz doszło to cholerne ciśnienie raz na czas i martwie się, że coś innego mi jest ale kurde kardiolog mnie badał już ze 3 razy od sierpnia... i EKG robili mi z 10 razy... :/ PRzerypane mamy z tymi dolegliwościami...a tu pasuje żeby człowiek pracy szukał, tylko jak ? jak ciągle źle się czuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, kardiolog przebadał i mówi, że to nerwica, wręcz zapewniał mnie i kazał mi wyrzucić ciśnieniomierz. Dał mi jedynie beta bloker coby serce się troszkę uspokoiło i oczywiście mega dawke potasu, ponieważ mam tendencje do spadku..

hania33, czekaj cierpliwie, na pewno będzie dobrze... MUSI być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja póki się nie uspokoję to będę brać ten beta bloker, mam nadzieje, że te nowe leki pomogą i nie będzie jakiś skutków ubocznych bo tego już nie zniosę...

Tym bardziej, że to stosunkowo trudny okres w moim życiu plus to, że na terapii ciężki temat się zaczął

 

-- 01 gru 2013, 20:20 --

 

hania33, to może zmień lekarza ja byłam już u hmm z 5 lekarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie wiem ja wam powiem przy 20mg to prawie nie odczułem działania zwiększyłem to faktycznie miałem loty jakiś czas teraz znowu wchodzę na taka stagnację, ale może tak musi być, szkoda czasu na przejmowanie, ale energia do życia potrzebna od zaraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×