Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, no dziwne właśnie, ale może uznała, że tak będzie lepiej. czymś się musiała kierować..

platek rozy, tak jest podglądaczka, która cierpiałą na brak czasu więc rzadko podglądała :D a że teraz jest bezrobotna prawie to postanowiła trochę pospamować :P

PJT, ;):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, jak najbardziej powinnaś być w mafii :twisted:neon, nie moje hobby jest zupełnie inne, ale kiedyś popełniłem błąd i nie leczyłem się należycie i nie brałem leków i miałem w d.. psychologów, i słono za to później zapłaciłem i nie popełnię więcej tego błędu, także myśałem że sam jestem taki super silny i się rozczarowałem wiesz co mam na myśli

 

 

Co z tego ,że rozmawiasz z miłą Panią, która rozumie Twoje problemy? W rzeczywistości ludzie nie zawsze są fajni, a ta druga strona medalu wyłamuje nas z równowagi. Powinni zrobić profesjonalną terapię, gdzie jedziesz na kurs, w którym jesteś poniżany i uczysz sobie z tym radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia2, nie nie outsaiderem nie chce być :D szkoda, że tu nic nie pyka, jak ktoś napiszę wiadomość :P

Za gladko weszlas w grupe...nie nadajesz sie na outsidera ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, tez jestem bezrobotna ;) witaj w klubie:) masz zasilek? ja mam swiadczenie rehabilitacyjne ...

 

-- 01 gru 2013, 21:24 --

 

neon, ponizany?a co to mialby byc kurs dla masochistow psychicznych czy jak? :shock:

 

 

To dziwne, że jesteś chora na nerwice i nie zauważyłaś, że to jest równoznaczne z byciem psychicznym masochistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×