Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, tez jestem bezrobotna ;) witaj w klubie:) masz zasilek? ja mam swiadczenie rehabilitacyjne ...

 

-- 01 gru 2013, 21:24 --

 

neon, ponizany?a co to mialby byc kurs dla masochistow psychicznych czy jak? :shock:

 

 

To dziwne, że jesteś chora na nerwice i nie zauważyłaś, że to jest równoznaczne z byciem psychicznym masochistą.

 

Cos w tym jest bpo sami w dużej mierze sie nakręcamy, ale..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, wiesz zalezy jak na to patrzec dla mnie to choroba jak kazda inna , mamy zabrozna chemie w mozgu a poz atym kazdy z nas ma nerwice z innego powodu wiec co mi z kursu na ponizanie jak moja nerwica wynikla z problemow ze zdrowiem i mam traume? Myslisz ze tak powinna psychoterapia wygladac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie byłeś nigdy zawsze można spróbować a potem nie przyjść , to nie chodzi o miłą rozmowę to nie zawsze jest miłe jak się pracuje na ciężkimi doświadczeniami życiowymi z na terpiii np

 

To jest miłe, niemiłe jest, gdy się otwierasz z takimi problemami, a ktoś Cię odrzuca. A tak jest w rzeczywistości, nie u pani psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ale co mi z takiej terapi jak pisze neon? nakrecamy sie bo za duzo w nas leku , bo mamy zaburzony sklad chemiczny w mozgu i czy nam to sprawia przyjemnosc? nie . Na psychoterpaii mam sie nauczyc jak radzic sobie z lekiem bo ta chorobe mamy na cale zycie , beda tylko okresy dluzsze lub krotsdze jej reemisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×