Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, spioch staszny ale zasypiam tez pozno, mialem takie strsujace dni ze nad ranem musialem zazyc benzo. co mi sie wczesniej nie zdarzalo.

 

-- 30 lis 2013, 18:17 --

 

ten czwartek i piatek mialem bardzo stresujacy i nie mogles zasnac w nocy. zazwyczaj biore dwie prenazyny i stilnox i zazwyczaj po tym zasypiam w jakas godzine po takim zestawie leków. Ale wczoraj i dzisiaj rano musiałem żarzyć bezno bo nie moglem zasnac. Jak juz zasnę to spię do 14. Wychodzi jakieś 10,5 godzin snu. Chcialm zapytać czy jest jakis lek mocniejszy do stilnoxu, albo inna substancja bo chyba juz nie dziala to na moj organizm. Nie che brac tego benzo na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, a moze Ty przystopuj po prostu z tymi imprezami troche wieczornymi? bo mi sie wydaje, ze jak sie wieczorem ma tyle atrakcji to faktycznie w nocy moze byc ciezko. Ja (jeszcze zanim mi sie pogorszylo) tez mialam tak, ze jak bylam gdzies do pozna na imprezie to potem nie moglam w nocy spac, bo caly czas mialam w glowie te rozne rozmowy itd. Wiec moze to nawet calkiem normalne? Ludzie sypiaja normalnie po imprezach bo pija, wiec alko ich wycisza troche, a Ty jak imprezy bez picia, to tylko to pobudzenie zostaje na noc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×