Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jestem psychopatą?


19lat

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha ale jazda na ciebie :D uwielbiam takie wpisy :D bo inni mają oceniać- jestem czy nie jestem mimo, że cie nie znają :D lubisz być chyba w centrum zainteresowania. Mi też każdy w necie mówi że jestem psychopatą/ socjopatą bo mam swoje zdanie, nie obchodzi mnie przekonywanie mnie do czegokolwiek oraz jestem dość silną osobą z pasją. Jak każdy- miałam złe doświadczenia w życiu i jak każdego- nauczyły mnie być silną. Postępować z ludźmi w sposób pokojowy, nie pokazywać swojej osobowości,, pomagać tym, komu zaufałam. Jednak tego czego nie lubię- kłamstwa, fałszywych ludzi, chamstwa i fanatyzmu religijnego ( WWWWWWWWRRRRRR ) jak ktoś pokaże mi że jest taki- to natychmiast niespodziewanie spadnie na niego niewidzialna lawina nie wiadomo skąd i od kogo. Prawdopodobnie zostanie mu dana z powietrza :D Z tego co widzę , to bardziej ludzie fałszywi zniszczyli mi życie niż jakikolwiek sklasyfikowany psychopata. Może dlatego, że jest ich po prostu więcej? a może dlatego, że mnie nie obchodzi za bardzo czy ktoś jest psychopatą czy nie. Najważniejsze to bycie sobą ;)

1-Gold.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rrrany, jak czytam babskie rady to doskonale rozumiem o co chodzi autorowi.

za duzo emocji i przezywania, a zdrowiej by bylo przezuwac i ewentualnie wykazac sie prawdziwą empatia.

1. zmień srodowisko bo to w którym teraz jestes to niziny społeczne- patologia i jezeli w nim pozostaniesz to nigdy nie poznasz swiata z innej strony.

2. brakuje Ci umiejetnosci rozwiazywania konfliktów na płaszczyznie mentalnej i jesli naprawde wykazujesz cechy psychopatyczne to zdrowiej dla Ciebie byloby rozwinąć umysł w tym kierunku, bo wowczas mialbys latwiej o prace na stanowisku kierowniczym.

3. zawsze powtarzam :tylko wowczas gdy odpowiesz przemoca na przemoc sprawcy to koło zatoczy krąg i jest opcja ze wyzwolisz sie ze spirali zadawania i odbierania bolu. Ale tylko tego konkretnego sprawcy, a nie calej reszty ludzkosci.

4.musisz bardziej dzialac zgodnie z zasada wzajemnosci- dac dokladnie tyle ile otrzymasz ( wciaz chodzi mi o plaszczyzne interakcji spolecznych bez uzycia prawa pięsci )

5.nie jestes chory-jestes normalny tylko odreagowujesz cos co Cie spotkalo bardzo dawno temu ale nie potrafisz sobie z tym poradzic.

6.bo zeby sobie poradzic z demonami przeszlosci trzeba powoli dla nich umierac...zmiana otoczenia pomaga.

7.mysl

8. idz na studia.

9. na przeczekanie zlego czasu polecam trittico.

7d9e97c34be2e2c5d4d8d2b4e9ca7edc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzięki fajna łopata :D przynajmniej złota. Jak już czytam takie bzdury - czy jestem psychopatą czy nie- rzygać mi się chce. I też nic nie dadzą jakieś rady albo pisanie bzdur- do pierdla pójdziesz / idź do psychologa / psychiatry :P naprawdę sądzicie ludzie, że jakikolwiek " psychopata' posłuchałby waszych rad? Łudzicie się , że nie jest to tylko spowodowane chęcią wyróżnienia się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×