Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

O 4 to idealnie dla mnie. Kiedyś ćwiczyłem wlasnie 4/tydzień na silce i fajnie szło. Teraz praca na 3 zmiany, obowiązki w domu,stres i nerwy dają po tylku i ledwo wyrabiam sie 2/tydzień. No ale jakby tak zakupić sprzęt i cwiczyc w domu...zawsze to odpada czas na dojście na Gym i powrot :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 4 to idealnie dla mnie. Kiedyś ćwiczyłem wlasnie 4/tydzień na silce i fajnie szło. Teraz praca na 3 zmiany, obowiązki w domu,stres i nerwy dają po tylku i ledwo wyrabiam sie 2/tydzień. No ale jakby tak zakupić sprzęt i cwiczyc w domu...zawsze to odpada czas na dojście na Gym i powrot :]

 

Dokładne ta podróz najgorsza.. wracasz z pracy prysznic -> droga --->siłka->prysznic-->droga-->dom . w oi przypadku byly to 2h drogi w obie strony. 4 Dni to taki idealny bo wszystkie partie zmieścisz.

 

 

Marco za ta ławke jak dobrze wystawisz 100 wyciagniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 4 to idealnie dla mnie. Kiedyś ćwiczyłem wlasnie 4/tydzień na silce i fajnie szło. Teraz praca na 3 zmiany, obowiązki w domu,stres i nerwy dają po tylku i ledwo wyrabiam sie 2/tydzień. No ale jakby tak zakupić sprzęt i cwiczyc w domu...zawsze to odpada czas na dojście na Gym i powrot :]

 

Dokładne ta podróz najgorsza.. wracasz z pracy prysznic -> droga --->siłka->prysznic-->droga-->dom . w oi przypadku byly to 2h drogi w obie strony. 4 Dni to taki idealny bo wszystkie partie zmieści.

 

No wlasnie, ta droga sporo czasu zabiera. Ale nie powiem. Jak juz dotrę to humor sie poprawia, a jak weźmie sie żelastwo do rąk i poczuje sie ciężar zapomina sie o drodze.....pozostaje tylko powrót:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labradorek, bo nie będę Cię kłamał, że jest super, że dzięki niej tytuł Mistera WORLD 2015 jest w moim zasięgu, to na niej Koksu ćwiczył swoje bajcepsy bo tak nie jest.

 

Jest ku*rewsko za wąska i niewygodna :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek jest wystarczająca pozatym to nie o sprzet w tej zabawie chodzi:)

 

-- 26 sty 2014, 23:55 --

 

Metka00 mówisz o zakwasach i bólu potreningowym? To prawda,te lubię te uczucie. Moj kolega mawia : " jak boli, to rosnie" :]

 

Tez Lubie ale jak kiedyś robiłem armagedon to miałem takie zakwasy jakby ktoś mi gwozdzie wbijał , Najgorsze są na nogach jak konkretnie zrobisz , jak prostujesz noge to czujesz jakby sie rozrywała to akurat jest dramatyczne , chodzisz jak kaczka;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcosm, dzięki za szczerość. Masz racje ławka powinna byc stabilna i wygodna. A ile razy w tygodniu cwiczycie? Na siłce, czy w domowych warunkach?Jakas dietka,suple?

 

w domu, 3 x w tygodniu siłka, bieganie x 4, dieta to podstawa, ale ja kocham żarcie z MC i ciągle będę je jadł. Te http://sklep.kfd.pl/kfd-100-whey-protein-p-2451.html + te witaminki http://sklep.kfd.pl/bio-tech-usa-one-day-100-tabl-p-2256.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×