Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

6 weidera jest do kitu , abs robie 2 miesiąc i moze by były większe efekty gdybym dodała diete ;)

jeśli masz tłuszcz na brzuchu to nie wiadomo czy jest do kitu czy nie bo i tak nie widać mięśni pod fałdkami. Co najwyżej po wynikach możesz ocenić.

 

 

wiem wiem wiemmmm tylko , muszę się do diety ostro przygotować :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sobie dzisiaj rolki :D

umiem na nich chodzić ale tylko po kuchni bo mam wykładzine :) po panelach średnio a na ulicy jeszcze gorzej :D

 

na łyżwach ostatnio jeżdziłam ze 25 lat temu, na rolkach nigdy. jak myslicie ile mi zejdzie zeby sie nauczyc na tym poruszzać? tak o tylko, żeby sobie porolkować czasem zamiast biegania. nie żeby robic akrobacje :)

 

sa tu rolkarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ABS jest chyba dość dobry, bo macie spięcia, wzniosy nóg leżąc (te wypchnięcia nóg do góry) i wzniosy zwisając na drążku, ktoś wcześniej pisał, że wzniosy nóg są bardzo dobre na brzuch. Nie można też trenować brzucha codziennie, też potrzebuje odpoczynku, nawet nie powinno się chyba na każdym treningu go robić (trening co 2 dzień). 6 Weidera jest beznadziejna, trwa strasznie długo, im dalej tym trening dłuższy, plecy i kark po tym strasznie bolą. Jak się trenuje z wolnymi ciężarami, ćwiczenia wielostawowe w stylu przysiad ze sztangą, martwy ciąg to brzuch też pracuje, więc dodatkowe go katowanie na każdym treningu nie ma chyba sensu.

 

Co do ćwiczeń kobiet gdzieś czytałem, że na sylwetkę i tak najlepszy jest typowy trening siłowy a nie jakiś fitness, 500 powtórzeń z małym ciężarem. Nie ma się co bać, że się zostanie koksem i sylwetka stanie się mało kobieca. Squats! Przysiady dziewczyny najlepsze na tyłek :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sobie dzisiaj rolki :D

umiem na nich chodzić ale tylko po kuchni bo mam wykładzine :) po panelach średnio a na ulicy jeszcze gorzej :D

 

na łyżwach ostatnio jeżdziłam ze 25 lat temu, na rolkach nigdy. jak myslicie ile mi zejdzie zeby sie nauczyc na tym poruszzać? tak o tylko, żeby sobie porolkować czasem zamiast biegania. nie żeby robic akrobacje :)

 

sa tu rolkarze?

 

Uwielbiam rolki chociaż jakoś idealnie na nich jeździć nie umiem. W zasadzie cała filozofia polega na utrzymaniu równowagi(we wszechświecie :P)

Może powinnaś zacząć od wrotek? Pamiętam jak kiedyś były mega modne. :105:

Ewentualnie powinnaś zaopatrzyć się w jakieś ochraniacze na tyłek bądź też asekuracje w postaci silnego mężczyzny ;)

 

-- 19 sty 2014, 10:31 --

 

.

 

Co do ćwiczeń kobiet gdzieś czytałem, że na sylwetkę i tak najlepszy jest typowy trening siłowy a nie jakiś fitness, 500 powtórzeń z małym ciężarem. Nie ma się co bać, że się zostanie koksem i sylwetka stanie się mało kobieca. Squats! Przysiady dziewczyny najlepsze na tyłek :D .

Raczej mniej, a z większym ciężarem. Zalezy co dana osoba chce osiągnąć. Mi się marzą ładne ręce + nie pogardzę jędrnym, wysportowanym ciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rico, już tu kiedyś wrzucałem filmik z dziewczyną z Niemiec uprawiającą natural bodybuilding na diecie i suplementach jedynie, robiła martwe ciągi, przysiady, i to z dość konkretnym jak na kobietę ciężarem, była szczupła, fajnie wyrzeźbiona, ale miała...silikonowe cycki, mniejsza o to :mrgreen:

 

Z kobietami..możesz czasem jak do obrazu a obraz ani razu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Uwielbiam rolki chociaż jakoś idealnie na nich jeździć nie umiem. W zasadzie cała filozofia polega na utrzymaniu równowagi(we wszechświecie )

Może powinnaś zacząć od wrotek? Pamiętam jak kiedyś były mega modne.

no własnie nie pomyslałam o wrotkach :) szkoda. a nie mam juz kasy na kolejna zabawke.

nic to, trzeba sie bedzie nauczyc na trudniejszym sprzęcie :)

 

duza jest róznica, jak sie jeżdzi na rolkach po deszczu a na suchym?

mieszkam w szkocji i obawiam sie ze na suchym to nie bede miała okazji jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×