Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból z tęsknoty za krajem .


gigant_cfc

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, ależ ja też jestem zdania, iż terapia jest zbyt droga, a pomoc państwa żadna. Chodzi mi o to, że wiele osób stać na terapię, a nie chodzi między innymi dlatego, iż to wymaga wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan,

 

Ale ja zawsze mam nadzieje , ze mogę wrócić do kraju..mogę jechać kiedy chce..i lepiej się z tym czuje.Lecz tutaj również mam dom..mogę pomoc mamie , która nie ma za co żyć, gdyż jej emerytura to 780 zl..coś zawsze jest takiego we mnie..ze ten wyjazd nie był kompletna klapa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan,

 

Lecz w Polsce wcale nie było lepiej z moja psychika..często siedziałam załamana , myśląc skąd wziąć pieniądze na opal..na rachunki, polikwidowali u nas wszystkie zakłady pracy. Ja również straciłam prace..musiałam czekać 3 miesiące aż syndyk , wypłaci mi zaległą wypłatę, gdyż zakład upadł..

Czasem myślę , ze przez to wszystko nabawiłam sie nerwicy lękowej..która teraz pokazała się przez okropne , nerwowe życie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja na ten temat trwa . Ja chciałbym przytoczyć słowa piosenki mojego Idola śp. Mirka Breguły z piosenki ,, Krajcok,,.- ,, Gdzieś tam za rzeką jest łatwiej niż tu lecz wolę ten kamień bo mój ,, ;( Ehhh no nic za 2 godziny do pracy . Super bo wtedy za bardzo czasu nie mam na tęsknote .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×