Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

w pt do wtorku :D tylko dlaczeog mnie tka musi wszystko bolec... kupilam sobie dzisaj MAGNEZ< tran wit B6 i bede wpieprzac przez 2 miechy jak inie przejdzie to ide na jakies testy....

 

-- 26 mar 2014, 23:51 --

 

Inne częste objawy tocznia rumieniowatego układowego to:

ból w klatce piersiowej podczas głębokiego wdechu,

zmęczenie,

gorączka,

złe samopoczucie, nerwowość,

ranki w jamie ustnej,

wrażliwość na światło,

powiększone węzły chłonne.

mam wszystkie poza aftami i tą nadwrazliwoscia na światlo :(!!!!! szczeglnie to pierwsze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21 trzymaj sie kochana,,,,jestes mloda...pozytywnie zakrecona osobka,,,mamy XXI wiek i wierze ze mimi choroby bedziesz dlugo cieszyc sie zyciem na full...jestem z toba kochana;)))))

 

ksiezniczka nie strasz mnie jakims toczniem...bo juz zaczelam czytac hahahah:)))

 

Kn24 ja tez sie wzialam codzinnie cwiczonka,,,mecze sie i hormon szczescia uderza do glowki...szkoda ze jestesmy tak daleko bysmy cwiczyly albo biegaly razem;))

 

jak dzis u was???ranek pewnie fatalny jak u mnie....

zastanawiam sie nad zmiana leku.....bo moje swedzenia doprowadzja mnie do szalu i nie wiem pod co je podpiac(((:

 

-- 27 mar 2014, 09:19 --

 

nerw kochanie moje....ja ciebie tez zapraszam do Londynu;))razem ponarzekamy....co ty na to??;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, nie czytaj nic o toczniu nie masz tego ani zadnego Sm ani zadnych innych powaznych chorob jedziesz jutro do chlopaka to mysl o tym :) :)

 

marta80, no pewnie zebysmy razem cwiczyly :) ja wlasnie zmierzam do tego zeby tez biegac ;) ale Ci zazdroszcze Londynu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :) Widzę, że królują problemy kostno-stawowe :D

 

Czytałam, że któraś z Was ma gangliona - też miałam na stopie, ale któregoś dnia macam macam i NIE MA! :D zdziwiona byłam meeeega, ale jak wyczytałam, rzeczywiście one mogą się wchłaniać :D mój akurat się nie ruszał, był mega twardy, a na zdjęciu rtg nie było go widać (bo niby tkanki miękkie czy coś w tym rodzaju). Także jeden rak poszedł w odstawkę :) Zostały piszczele i zgrubienie na dłoni :)

 

Co do strzykania w kościach to ja mam niebotyczne problemy z kolanami i łokciami, na prawe kolano ledwo chodzę :( do tego dyskopatia L4-L5 i prawdopodobnie dyskopatia w odcinku piersiowym - także lipa :(

 

A dzisiejsza noc u mnie byłą tragiczna - myslałam, że to poród się zbliża, bo skurcze miałam od 18 (o prawda nieregularne, tak co 5-10 minut), trwały do 2 w nocy i... przestały :( a ja teraz ledwo siedzę i jestem cała obolała, dalej 2 w 1 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, ja prawdopodobnie mam gangliona :) i wlasnie wczoraj czytalam o tym caly wieczor i tez widzialam,z e czasem sie sam wchlania - wiec na to licze! :) Chociaz do lekarza za miesiac i tak postaram sie isc, zeby wlasnie chociaz sprawdzil czy nie rak.

 

Kurde te skurcze przedporodowe musza byc straszne.... :( Ale juz niedlugo :) i zapomnisz o wszystkim co zle! :)

 

marta80, nooo ale by bylo :) wspolna sesja hipochodryczna :P Szkoda, ze gdzies blisko siebie nie mieszkamy, bysmy sie wszystkie spotykaly na herbatce i narzakaly na wszystko co mozliwe ;) a kolejnego dnia od rana - wizyty u lekarzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ganglion jezu to jest??;)chyba zaczne medycyne studiowac:))moj maz sie smieje ze powinnam;)))

ja zawsze chcialam apteke miec swoja i byc farmaceutka;:)))teraz mam jeszcze wieksza wiedze..wiec nic straconego:)

 

kobity a macie np tak ze szal na 1 chorobe np jak mnie bylo ziarnica..potem przeszlo na inne narzady i choroby a teraz znow wrocilo do ziarnicy(((:

macie tak???

 

kn24 to wpadaj na wekend do londynu;))))i bedzie jak pisze nerw sesja hipochondryczna;))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga9115, haha nie długo będzie maluch na świecie:D

 

Kurde ja mam potwornego doła od samego rana. :roll: Jestem strasznie spiaca, zaspałam do pracy prawie w 15 min musiałam się wyszykować. Na dodatek trzyma mnie ten ciągły lęk przed rakiem jajnika. Wyczytałam, że endometrioza często jest przyczyną i jestem przerażona. Chciałam zmienić tą pracę ale to się wiąże z przesunieciem o rok mniej więcej ciąży. Stwierdziłam, że jeśli przed wakacjami będę miała zabieg to jeszcze leczenie hormonalne itd więc mogę sobie na to pozowlić. Kurde jak na razie mi się nie udało a każdy lekarz mówi coś innego. Mam straszne lęki, że jeśli dopiero po 30 zaczne się starać to dopadnie mnie ta choroba albo w ogóle nie zajdę i wtedy już całkiem będzie źle. :why::why: naczytałam się tego wszystkiego w internecie i jestem przerażona.

 

-- 27 mar 2014, 11:19 --

 

marta80, ja tak mam jak się uwieszę jednej to mi nie daje spokoju przez długi czas. Zaczęło się od chłoniaka jakiś rok temu przez kilka miesięcy, później ,,był" rak nosogardła, jelit i teraz jajnika. O chłoniaku w tej chwili nawet nie myślę a jeśli już to czasem chciałabym wrócić do czasów kiedy to on mi zaprzątał głowę bo wiem, że jest najlepiej wyleczalny, ale nie potrafię się już na nim skupić. Nie i koniec. Chociaż węzły nie zmalały ani odrobinę od tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe, dzisiaj za to mam schizy o to, że dzieciaczka mam niedotlenionego, bo się nie rusza tak mocno jak wczoraj... już rak mózgu chyba mnie dopadł, psycha siada :(

 

A co do Twoich obaw to nie czytaj tyle... Ja czytałam za dużo for o ciąży i teraz mam co chciałam.. ciągły strach o bobasa. :(:(

 

marta80, ja mam teraz raka kości, ale zaraz pewnie wjedzie jakaś faza na węzły chłonne albo skórę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co myslicie ze jak obsesyjnie mysli ze np.jak mnie skora swedzi i ciagle o tym mysle swedzi swedzi...ziarnica itd...to bedzie swedziec...kiedys pamietam jak bylam nastolatka....bylam u znjomych i oni mieli ospe i mnie po wizycie u nich chyba z 2tyg skora swedziala bo o ospie myslalam...czy nasza psychika ma wplywa na nasze objawy somatyczne????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, ja kiedys taki filmik na necie ogladalam, dali kolesiowi jakies tam leki, juz nie pamietam, czy antydepresanty czy cos. On zdaje sie, chcial popelnic samobojstwo i łyknal od razu 20. I nagle sie zaczelo.. serce walilo, ogolnie stan mial tragiczny. Zabrali go do szpitala i jakis czas, nie wiedzieli co sie z nim dzieje, bo parametry beznadziejnie we wszystkim. I tam juz niemalze umieral. Al enie wiedzieli co on wzial tak naprawde. Skontaktowali sie z jego lekarzem. I okazalo sie, ze on bral udzial w jakim leczeniu, gdzie byla grupa eksperymentalna (dostawali lek) i kontrolna (dostawali placebo) - oczywiscie nikt nie wiedzial w ktorej jest grupie. I ten lekarz sprawdzil, okazalo sie, ze ten chlopak byl w grupie kontrolnej i ten lek to bylo NIC, jakas tam glukoza czy cos :) nie mial szans sie tym zatruc nawet jak wzial 20. I jak mu o tym powiedzieli... nagle wrocil do zdrowia, wszystko mu przeszlo :)

 

Wiec serio, to nasze myslenie na maksa ma na nas wplyw!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, jesli chodzi ci o usg węzłów chłonnych to moim zdaniem spoko. Ja mam podobnie tylko, ze mam takie maluchy obustronnie wzdłuż miesni MOS po prawej i po lewej stronie i jeden maleńki nadobojczykiem. Od raku są takie same czasem niektóre delikatnie się powiększą podczas choroby ale potem zmniejszają. Podobno u niektórych ludzi jak urosną to czasem są lekko powiekszone ale w granicach normy pomimo że są aktywne. Więc jesli jest ok i radiolog nie widział niec niepokojącego to spoko, możesz sobie co jakiś czas je sprawdzać i dla spokojności za pół roku powtórzyć. Ja się do moich np. przyzwyczaiłam. Już ich ni macam 100x dziennie ewnetualnie raz na tydzień:) Mam tera inną fazę :why:

 

platek rozy, piękne są :great: :* musisz wychodzić nie możesz się zamykać bo jeszcze gorzej będzie:) Ja też jestem dziś cała roztrzęsiona. Na dodatek bez leku :bezradny: Musisz wyjść, możesz przyjechać mnie odwiedzić razem sobie pomarudzimy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×