Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Eh.. dziewczyny tak bym chciała wam uwierzyc. Dzisiaj jak myłam głowe to wypadło mi tyle włosów ze bałam sie spojrzec w lustro. Mój mąz twierdzi ze to napewno z nerwów.

Jakos próbuje sie trzymac, przetłumaczyc sobie itd ale jest cholernie ciężko. Jutro mam wizyte u dermatologa o 16:00 , az mi sie niedobrze robi na samą mysl.

Sardyna alkoholu sie napije jak dostane okres i bede pewna ze w ciąży nie jestem. Jakby sie okazało ze napiłam sie będąc w ciązy to przez cały czas bym sie marwtiła ze zaszkodziłam dziecku itd wiec wole tego uniknąc. Dzisiaj mam 30 dzien cyklu

Boze jak ja sie denerwuje. Boje sie ze usłysze od lekarza cos co mnie totalnie dobije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

nerwica nie odpuszcza. Znowu naszły mnie jakieś lęki. W robocie powiedzili mi, że źle wyglądam jakoś i schudłem strasznie (ważę 92 kg). Od razu wkręciłem sobie na nowo cancera. Pobolewa mnie żołądek i pod żebrami coś... Do tego jakieś bóle kręgosłupa. Jak nic nowotwór jakiś się przypętał. Dopiero co 2 msc temu robiłem pełne badania krwi. USG jamy brzusznej 5 msc temu... Nie mam już siły i odwagi znowu iść do laboratorium. Dusi mnie coś w klatce na dodatek i czuję dziwne gorąco w mostku... Zawał? Ludzie, zwariuję! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja melduje sie po wizycie. Oczywiście miałyście racje. Wszystko ok. Jedynie ten pieprzyk z pleców kazała mi lekarka obserwowac. Powiedziała ze jest spory, ma 5 na 8mm. Ale powiedziała ze nic złego tam sie nie dzieje. Powiedziałam jej ze chciałabym go wyciąc i ona powiedziała ze jesli tego chce to ok tylko musze sie liczyc z brzydka blizna, bo na plecach sie to kiepsko goi. Aha tylko musze sie zapisac do przychodni na NFZ zeby dostac skierowanie na wycięcie i nie płacic za to. Powiedziała zebym sobie spokojnie poczekała na termin na NFZ bo nie jest to nic pilnego a prywatnie sporo to kosztuje.

Nie naciskała na to wycinanie co mnie pocieszyło ze faktycznie jest ok. A na łydce to powiedziała ze jakis włókniak mi sie robi i to nic groźnego. Mam to olac.

 

Dzisiaj mam 31 dzien cyklu i brzuch mnie troszke pobolewa wiec pewnie okres dostane i z ciązy nici

 

George moze po prostu jestes zmęczony, przepracowany albo zestresowany. MI tez osotanio sporo osób mówi ze zle wyglądam. To wszystko przez ten stres, normalnie mnie niszczy, włosy mi lecą a cera zrobiła sie taka jakas matowa, szara. Dobrze wiem co czujesz. Musimy jakos zwalczac te lęki bo oszalec można. Ja bym chciała normalnie życ bo teraz to jakis koszmar. Boje sie zeby mnie znowu jakies lęki nie dopadły. Zawsze jest tak ze powizycie u lekarza czuje ulge, mija kilka dni i cały cyrk zaczyna sie od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anka, mi też włosy lecą jak diabli. Każde mycie włosów to atak histerii, jak tak dalej pójdzie to będę łysa. Mam nadzieję że to po odstawieniu tych pigułek i że niedługo wszystko wróci do normy. I do tego chudnę jak głupia, ważę już 48 kg, widać mi żebra, cycków zero, co wcale nie jest seksowne...już chyba wolałabym mieć kilka kg za dużo... :bezradny:

Dzisiaj generalnie jakaś słabość mnie dopadła, wystawiłam sobie odkurzacz i zaczęłam ryczeć zupełnie bez powodu. Leżę na kanapie i ani ręką ani nogą. Syf jak diabli w tym domu, a ja nie jestem w stanie nic zrobić. Masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kami ja w ciągu ostatnich 4 miesięcy schudłam jakies 6-7 kg. Tylko ze ja teraz waże 62kg przy wzroście 168. Pierwsze co mi zmalało to oczywiscie biust a raczej jego namiastka, a dupsko zostało. Ale pocieszam sie ze im mniejsze piersi za młodu tym mniejsze zwisy na starość :D

Tez tak mam ze mnie jakas taka słabość dopada czasami.

 

-- 18 maja 2012, 17:50 --

 

Ja ostatnio zauważyłam ze mam fioła na punkie wyszukiwania różnych, kropek, plamek i pieprzyków na swoim ciele i gapie sie na nie pół dnia rozmyslając czy czasem nie czai sie tam rak. Musze z tym walczyc

 

-- 19 maja 2012, 12:53 --

 

Słuchajcie ja sobie chyba w łeb strzele!!!

Zauważyłam ze na piersi mam czerwoną plame wielkosci jakis 4 cm. To taka obręcz, w środku skóra ma normalny kolor. Pomyslałam ze moze odgniotłam sobie to miejsce w nocy albo od jakiegos stanika, ale przypomniało mi sie jak oglądałam kiedys program w tv o bardzo żadkiej odmianie raka tzn o nowotworze zapalnym piersi. nNie daje on zadnych guzów tylko piers sie robi czerwona, sina i powiększona. Przezywa tylko jakies 15% chorych. Modle sie zeby o tym zapomniec, nie chce o tym myslec. Ta terapia nic mi nie daje. Kiedys tak z czystej ciekawosci bardzo interesowałam sie medycyną a teraz ta wiedza powoduje u mnie totalna załamke, nerwice i lęki. Teraz juz nie szukam informacji w necie ale co z tego jak dobrze pamietam to czego sie dowiedziałam nawet pare lat temu. Ta moja cholerna dobra pamięć

 

-- 19 maja 2012, 12:58 --

 

Właśnie sobie przypomniałam ze przy tym typie nowotworu zaczerwienienie piersi jest bardzo rozległe, piers jest powiekszona i obolała, a ja mam tylko różową plamke. Boże ja juz niepotrafie normalnie myslec. W tym momencie rozważam zmiane terapeuty albo wizyte u psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez włosy wypadają,niewiem czy duzo czy nie ale ja juz mam wkrętke...

 

anka-nie znam się ale intuicja mi podpowiada,ze to nic takiego,wiem,ze łatwo powiedziec i dobrze wiem co przeżywasz myslę ze ,zeby się uspokoic to powinnas isc do lekarza i na pewno bedzie wszystko o.k. a Ty się uspokoisz...

 

Ładnie ,ja daje rady a sama do lekarza to jak sójka za morze:)A dzisiaj to juz przegięcie,normalnie boli mnie skóra na głowie.nie cała gdzies 1/4 głowy a boli jakos tak jak bym miała siniaka czy cuś:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaja tylko ze ja nie moge co drugi dzien latac do innego lekarza bo to jest chore, a pozatym nie mam juz pieniędzy. Na NFZ to sobie moge czekac na wizyte nawet kilka miesięcy jesli chodzi o specjalistów.

Zauwazyłam ze mam taka sama tylko podłużną plame na drugiej piersi, wiec do cholery to chyba niemozliwe zeby miec raka w obu piersiach naraz. Wydaje mi sie ze to moze sobie odgniotłam od nowego stanika. Te plamy mam tak z boku piersi niedaleko pachy. są takie blado rózowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anka, sprawdź jak to będzie wyglądać z innym stanikiem, może faktycznie to od tego. Ja kiedyś sobie nowym stanikiem zdarłam skórę aż do mięsa. Poszłam pobiegać, stanik był specjalnie dla biegaczek, ponoć miał chronić przed obtarciami... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie zrobiłam, założyłam dzisiaj inny stanik i narazie tego nowego nie bede nosic. Pokazałam te plamy mężowi i parsknął śmiechem ze martwie sie czyms takim :?

Mama powiedziała ze ona nawet gdyby cos takiego miała to w życiu by na to uwagi nie zwróciła, a moja siostra kazała mi isc do psychiatry i brac jakies leki bo stwierdziła ze niedługo sie wykończe. eh...

Niby wiem ze moje lęki są irracjonalne ale jak mnie dopadają to wpadam w totalna panike, trace całkowicie chęci do życia, nie odczuwam żadnych pozytywnych emocji, już niepamietam kiedy ostatnio poczułam radość, szczęście. To jest straszne. Mąż mnie zabrał dzisiaj na kabaret i na koncert. Wszyscy pękali ze śmiechu, a ja siedziałam i nic. Moje mysli wędrowały zupełnie w innym kierunku.

Mama mi powiedziała zebym wogule przestała myslec o tych plamkach, ze to bzdura ale ja niepotrafie.

Dodam ze mnie to nie swedzi, ani nie boli, wogule tego nie czuje. To wygląda troche tak jak czasem jest gorąco, człowiek sie zgrzeje i wychodza mu takie rumieńce na twarzy, tylko to jest jasne.

Przepełnia mnie straszny smutek i nie moge sie go pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Jakiś czas temu byłam obecna na forum ale zdrowie(psychiczne) mi się poprawiło i sobie poszłam. Niestety niedługo to trwało, znów mam problemy z którymi ciężko mi się uporać. Czy nigdy się to nie skończy???? Aniu to napewno od stanika-ja też takie ślady miałam i też tak panikowałam. Nie ruszaj samo zejdzie. Ja teraz mam problemy z całym "dołem" czyli macica, jajniki, jelita odbyt i takie tam jeszcze. Mam hemoroidy, na których punkcie zupełnie mi odbiło. Cała łazienka maści, czopków itd. Nie dość że lekko krwawiłam to jeszcze miałam parcie upierdliwe na odbyt-latałam do łazienki co 5 minut. Tak sie zeschizowalam że w końcu okres mi się rozlegulował i po tygodniu zakończenia miesiączki znów zaczęłam krwawić. Matko Boska!!! Byłam tak przerażona bo to napewno jakieś raczysko mnie zjada że wyłudziłam od lekarza wizytę-teraz natychmiast. Okazało się że mam miesiączkę następną-jajniki oszalały-jak to powiedział lekarz mają depresję. Dostałam tabletki. a tak poza tym to ciągle mnie kręgosłup boli(może przerzuty?)i dlalej mam dolegliwości bólowe ze strony no właśnie nie za bardzo wiem co mnie boli-brzuch czy żołądek-a do tego wydaje mi się że koło brzucha na pachwinie mam zgrubienie i co chwilę tam zaglądam. Oszaleję :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia, jeśli Cię to pocieszy, to ja mam schizy podobne od kiedy się dowiedzialam że mam nieźle skrzywiony kręgoslup (nachodzi mnie tak na zmianę z uszkodzeniem nerek). Staram się o tym w ogóle nie myśleć bo się znowu wkręcę w jakiegoś guza, bo przecież nie mogę lekarzowi uwierzyć na slowo, nie? I tak jak piszesz - boli mnie cale podbrzusze, mięśnie brzucha mam jakoś tak dziwnie napięte, bulgocze w jelitach, mam wrażenie że odbyt mnie boli, ból części lędźwiowej kręgoslupa. Na razie wszystko ucichlo bo dawno o tym nie myślalam. Znowu mnie korci żeby sprawdzić od czego ja tak chudnę i od czego mi tak wlosy lecą. No i blada jak trup jestem. Wiem, że z nerwów, ale jakoś tak się w podświadomości tli taka myśl, że to, kurna, jaka bialaczka albo co... No a wyniki badań książkowe. No ale jak się ktoś pomylil i np. wpisal zle liczby? :zonk:

 

-- 21 maja 2012, 12:56 --

 

A, no i jak się jazda z kręgoslupem zaczyna to mnie tak coś dźga w żolądku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja po tym krwawieniu jak mi lekarz zrobił usg to też nie do końca mu wierzę że wszystko jest ok. a jak sie pomylił a tam rośnie jakiś guz??????czegoś nie zauważył??????Mój tata chodził z zawałem a lekarze nie potrafili okreslić co mu właściwie jest, dlatego uważam że to same partacze :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia, Kami mam to samo :cry: Problemy jelitowe to moja zmora. Burczenie, bulgotanie i inne tego typu atrakcje. Do tego hemoroidy tez nie daja o sobie zapomniec...Co za upierdliwe gowno :evil:

Poki co biore Ulgix i Nospe (kiedy bebeszysko da w kosc) a hemoroidy traktuje mascia, ktora zapisal mi lekarz i jakos jest :roll: Ale caly czas wkrecam sobie wiadomo co :evil::evil: Teraz na tapecie odbyt i jajniki... Tez mam juz tego serdecznie dosc :cry::cry:

 

George to na pewno stres. Psycha robi swoje. Ja wiem jak to jest. Rok temu ze stresu schudlam 6 kg w dwa miesiace. Wygladalam jak zombie: chuda, ziemista cera, podkrazone i przekrwione oczy, popekane usta...

A nie odstawiles czasem jakis lekow na nerwice?? Moze utrata wagi ma z tym zwiazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash i co ulgix pomaga? bo mi sie wydaje że to przez te wzdęcia tak mnie czasem boli brzuch że ho,ho. A jajniki cholera tez mnie rwą i to jeden po lewej stronie taki upierdliwy. Lekarz na usg je oglądał wiec może to jajeczkowanie wreszcie się ruszyło i boli.???? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moje plamy sa bledsze, moja siostra stwierdziła ze juz prawie nic nie widac. Siedze cały dzien w domu wiec wcale nie zakładałam żadnego stanika. Wczoraj miałam taki atak paniki i lęków ze przeryczałam pół nocy. Byłam oczywiście pewna ze mam tego raka zapalnego czyli najgorszy z możliwych. Trzęsłam sie cała i płakałam. Dzisiaj rano wyglądałam jak trup. Modliłam sie i błagałam boga zeby sie zlitował i zabrał odemnie tą nerwice, bo ja tego dłużej nie zniose. Mam ostatnio wrażenie ze jest coraz gorzej.

Madzia ja ostatnio tez miałam jazdy z hemoroidem ale smarowałam kilka dni maścią i zniknął.

Dziewczyny ja z kręgosłupem to mam problemy od dziecka, wiec juz jakos do tego przywykłam. Jest tak krzywy ze jedną noge mam krótszą od drugiej o 1,5cm.

Ardash mój wygląd pasuje świetnie do twojego opisu dodałabym jeszcze wypadające włosy i tylko czekam kiedy ujrze łysine

 

-- 21 maja 2012, 15:49 --

 

Aha te objawy trawienne które opisujecie to tez moze byc z nerwów. Ja straciłam apetyt. Mam zaciśniety żołądek, a w nocy czesto mnie boli i mam mdłości. Dzisiaj zjadłam np tylko jedną kanapke i to wepchałąm ją na siłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madzia powiem ci, ze Ulgix jak dla mnie jest ok. Czasem lacze go z nospa bo mam skurcze jelit i jak do tego dojda wzdecia to jest impreza na calego :roll::roll: Poza tym mnie tez lewy jajnik daje sie we znaki, ale robilam USG i niby wszystko w porzadku. Potem skojarzylam, ze te pobolewania powtarzaja sie w srodku cyklu, wiec to pewnie ma zwiazek z owulacja.

 

Anka, no widzisz, byla plama, nie ma plamy :P To bylo pewnie jakies odgniecenie, a nie zadne tam wstretne chorobsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie plamy sa tylko wydają sie bledsze. A moze mi sie tylko wydaje ze sa bledsze? Znowu mnie nachodzi ten okropny lęk i panika. Chce mi sie płakac

 

-- 21 maja 2012, 17:42 --

 

Niewytrzymałam i przewaliłam internet odnośnie tego zapalnego raka piersi. I te wszystkie zdjęcia i objawy które znalazłam to raczej jest co innego niz te moje plamy. Tamte objawy są duzo silniejsze, drastyczniejsze.

W piątek mam wizyte u mojego gin i jesli mi to badziewie nie zejdzie to mu pokaże i zapytam czy to moze byc cos groźnego.

Moja mama twierdzi ze to niemożliwe zeby mi sie zaczął nagle rozwijac rak w obu piersiach naraz

 

-- 21 maja 2012, 18:35 --

 

a teraz wcale mi sie nie wydaje ze te plamy zbladły, no moze troche na jednej piersi. Moje życie to ostatnio jakis koszmar. Ja juz niewiem jak mam sobie pomóc. Kilka miesięcy temu byłam u psychiatry i babka powiedziała ze takich zaburzen jakie mam ja nie leczy sie lekami tylko terapią. Tylko że ta terapia nie pomaga. To jest takie cierpienie ze czasem mysle ze jakbym naprawde zachorowała i umarła to byłoby lepiej.

Nikt mnie nie rozumie. Rozmawiałam przed chwilą z mamą i ona powiedziała ze w zyciu by sie takimi pierdołami nie przejmowała i napewno nie poszłaby z czyms takim do lekarza.

Pomyślałam o tym zeby sie zapisac do onkologa, moja siostra jak to usłyszała to stwierdziła ze to obciach isc z czyms takim do onkologa. I co ja mam robic? Znikąd zrozumienia, mąz mnie wyśmiał. Niewiem co bym zrobiła gdyby nie wy. Do głowy przychodzą mi tak okropne mysli ze nawet nie chce o nich pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anka, a w jakim konkretnie miejscu na piersiach masz te plamy?? Mysle, ze jesli spedza ci to sen z oczu to porozmawiaj z ginekologiem, niech to obejrzy, obmaca, moze zrobi USG. Jesli gyn zobaczy w tym cos niepokojacego (a jestem w 99,9 % pewna, ze nie) to na pewno nie zostawi tego, a skieruje cie na jakies badania. Ale jeszcze raz powtarzam, ze to na pewno nic groznego.

Co do terapii to niestety to chyba nie dziala tak 1,2,3...Sama przeszlam i wiem, ze duzo zalezy od nas samych. Jednym wystarczy kilka spotkan, inni lecza sie latami...niestety :cry::cry: Ale mimo wszystko trzeba probowac i przerywac leczenia.

Ja o sobie moge powiedziec, ze terapia sporo mi dala. Choc nie jest w 100% dobrze (inaczej by mnie tu nie bylo), ale nie w porownaiu ze stanem w jakim znajdowalam sie na poczatku. Tak, ze glowa do gory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash,

być może to stres, nigdy mi go nie brakowało. Sam potrafię się nakręcać tygodniami... Ale wcześniej też się stresowałem a z wagą miałem problem.

Odebrałem kolejne wyniki badań i niczego w nich się nie mogę doszukać. Morfologia w porządku, OB 1, tarczyca i hormony ok, cukier ok, wątroba ok, elektrolity ok, pierwiastki też ok, siuśki ok... Masakra jakaś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te plamy są z boku obu piersi niedaleko pachy. Z tym ze na jednej piersi ta plama jest mniejsza a na drugiej większa.Są położone pionowo wzdłuż piersi. Oczywiście pokaze to ginekologowi

ale wizyte mam dopiero w piątek a do tego czasu chyba umre z nerwów. Jutro mam wizyte u psychologa ale juz nie jestem tak dobrze nastawiona na terapie jak wczesniej.

Ardash macana przez gina byłam ostatnio 2 miesiące temu a usg piersi miałam jakies 6 miesięcy temu. Tylko ze ten rodzaj nowotworu którego sie boje nie jest wykrywalny na USG tylko w biopsji i praktycznie nie ma szans na wyleczenie. Objawia sie rozległym zaczerwienieniem piersi, obrzękiem, skóra strukturą moze przypominac skórke pomarańczy, ogólnie ten stan wygląda jak infekcja czy zapalenie stąd nazwa tego nowotworu zapalny. Na filmie który kiedys widziałam w tv babka obudziła sie rano i miała piers czerwono fioletową i sporo powiększoną. Moja tak niewygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

George, wiesz reakcja organizmu na stres tez potrafi sie z czasem zmieniac. Pisales wczesniej, ze plywasz, kondycje masz dobra...moze to wplynelo na utrate wagi. A co z dieta? Moze zmieniles sposob odzywiania?? A co z tym kortyzolem (jesli sie nie myle to chyba robiles jakies badania w tym kierunku)? Moze to kortyzol ma zwiazek z tym spadkiem wagi.

 

Anka mnie to jednoznacznie wyglada na odciski od drutow z biustonosza :P A nie syiasz przypadkiem czasem w biustonoszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu zrób kilka wdechów....Ja to wogole pierwszy raz słyszę o takim nowotworze zapalnym. Ja weteranka nerwicy mówię Ci nie panikuj!!!!!! Może leki przyniosłyby Ci ulgę? Hydroksyzynka? Ja od 5 lat lecę na Xetanorze-inaczej dawno wariatkowo by mnie czekało. Wiesz czasami takie plamy robią się z nerwicy-może to śmiesznie zabrzmi ale moja koleżanka jak sie denerwuje to wyskakują jej plamy na rękach. Ja za to ostatnio wieczorem czuję się jak nadmuchana żaba-brzuch jak balon. Zawsze smiałam się z tych reklam jak facet odlatuje z balonikami a teraz i ja odlecę. Przytyłam ostatnio ok. 5kg. i sama nie wiem czy to wzdęcia czy jaka cholera się przypałętała i oddychac mi spokojnie nie daje.

 

-- 21 maja 2012, 22:28 --

 

No własnie to mogą byc te cholerne druciki. Mi kiedyś wbił sie w srodek piersi i miałam taką czerwoną plamkę. długo nie chciała zejść.Ale wkońcu zeszła. Też było trochę paniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ardash nie sypiam w biustonoszu. madzia robie te wdechy i staram sie uspokoic. Mam właśnie takie wrażenie ze jeszcze troche i mnie wywiozą w kaftanie. Ja tez mam ogólnie tendencje do różnych plam. Wystarczy np ze przejade palcem po dekolcie i robią mi sie czerwone pręgi, ale znikają po kilku godzinach. Jak sie tak tym moim plamom przyjrzałam to nawet to bardziej kolorem wchodzi w zółty, pomarańczowy niz w różowy.Trudno to okreslic. Wczoram wydawało mi sie ze jest wyrażnie różowe. Czasem mam takie króciutkie chwilki kiedy cały stres mija i do głosu dochodzi zdrowy rozsądek i wtedy mysle sobie: ty głupia wariatko czym ty sie wogule przejmujesz?! Ale to trwa góra 2 minuty i dostaje w łeb stresem, nerwami, lękami i paniką.

Dodam jeszcze ze ta plama nie jest taka idealnie jednolita. Ogólnie jest bardzo jasna i są w niej jaśniesze i ciemniejsze miejsca jak sie tak uważnie przypatsze.

Marze o tym zeby sie obudzic rano i zeby tego juz niebyło, modle sie o to

 

-- 21 maja 2012, 23:19 --

 

przepraszam za błedy, to wszystko z nerwów

Jestescie kochne ze mnie tak pocieszacie, to naprawde pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×