Skocz do zawartości
Nerwica.com

organiczne uszkodzenie mózgu a zaburzenia osobowości


Dianaa

Rekomendowane odpowiedzi

Noi dupa!Jak się .... zdenerwowałam.Babka mi nie wyda ksero kartoteki chyba że mi psychiatra wystawi na karteczce z pieczątką że jej potrzeba i powiedziała że innej opcji nie ma.

No przecież z tego co wiem to mam prawo sobie ksero robić kiedy tylko potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dianaa,

 

No to dyiwne rzeczywiđcie!

Pewnie jej się w archiwum nie chce grzebać. z tego co wiem, to 5 latach, jeśli nie ma wizyt, dokumenty wędrują do archiwum.

No to teraz prawnika trzeba nakarmić, sądy wszelkich instancji i szansa na dokumenty jest.

To żart oczywiście!!!

No ale system to system... dehumanizacja życia to się nazywa, automaty decydują. Ta kobieta to też pewnie

żywy trup, taka maszynka bez mózgu... Zobacz w jakiej super sytuacji jesteś względem tej baby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że mogła byś wymienić o wiele więcej "urazów głowy", szczególnie jeśli jesteś w stresie i poczuciu krzywdy, wtedy te testy są wypełniane tendencyjnie.

Poza tym ważny jest wgląd pacjenta i chęć współpracy, wtedy te diagnozy rozwijają się w coś bardziej konstruktywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że mogła byś wymienić o wiele więcej "urazów głowy", szczególnie jeśli jesteś w stresie i poczuciu krzywdy, wtedy te testy są wypełniane tendencyjnie.

Poza tym ważny jest wgląd pacjenta i chęć współpracy, wtedy te diagnozy rozwijają się w coś bardziej konstruktywnego.

Nie było więcej urazów głowy z utratą przytomności.Ponieważ jestem DDA to żyję w ciągłym napięciu psychicznym a testy rozwiązywałam ze stoickim spokojem bo pani psycholog była bardzo miła i fajnie mi się z nią rozmawiała.A prowadząca mnie wtedy pani psychiatra też była bardzo fajna babeczka i nie spławiała mnie receptą tylko też ze mną dużo rozmawiała o moich problemach.

Testy nie są jedyny wyznacznikiem tylko wspomaganiem diagnozy.Z tymi lekarzami którzy mnie wtedy prowadzili miałam dłuższy kontakt i postawili mi diagnoze zaburzenia lękowe w postaci fobii oraz osobowość chwiejną emocjonalnie o możliwym podłożu organicznego uszkodzenia mózgu.Pozatm jestem DDA.

Niestety tamtą przychodnię zamknęli i teraz znalazłam sobie nowego psychiatrę.Tym razem mężczyznę ale już po pierwszej wizycie stwierdzam że dobry lekarz i będę się go trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaburzeń osobowości nie leczy się psychiatrycznie - lekarstwami, jest to wspomaganie w chwilach potrzeby. Nie myślisz nad terapią?

Mam napady lęku więc muszę brać jakieś tabletki żeby normalnie funkcjonować.Chodziłam do psychologa ale ta niby terapia nic nie dawała bo to były takie niby pogadanki a kiedy zaproponowano mi terapie grupową to zrezygnowałam.

Teraz psychiatra mi polecił oddział dzienny na którym pracuje,ale nie mam jak iść bo z dzieciakami nie będę miała co zrobić.Więc z nim porozmawiam na temat jakieś indywidualnej terapii.

Nie miałam farta do tej pory trafić na prawdziwą terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×