Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy te objawy wskazuja ,że mam nerwice.Proszę was o odpowied


wariacik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 14 za 2 miesiące 15 lat.Mój problem zaczął się jakieś 1,5 roku temu.Własnie wtedy złapałem ''Bad Tripa'' po paleniu trawy miałem wtedy 13 lat.I za jakieś 3 tygodnie potem zacząłem mieć problemy ze snem ,jakieś fale gorąca,odrealnienie ,lęki ,duszności itd.Potem pojawiały sie dziwne myśli analizowałem także wszystkie błędy z przeszłości ,dużo myśłałem nad tym co dzieje sie z nami po śmierci ,siedziałem smutny i tak myśłałem co sie dzieje po śmierci czy coś tam jest czy jak umre to spotkam sie jeszcze z moją rodziną ,czy poprostu te życie przeminie i nic po nas nie zostanie.Miałem myśli ,że mogę zrobić krzywde dla moich bliskich ,ale jakoś sie ich pozbywałem.W szkole zero koncentacij ,gorsza pamieć wgl uczucie otępienia ,odrealnienia i tak dalej.Mam też teraz ciągłe problemy z oddychaniem płytki oddech ,bardziej w chwilach gdy sie zestresuje.Jestem dosyć wrażliwym chłopakiem nie jestem obojętny na krzywde ludzką ,ale ''cipką'' też nie jestem.W głowie mam pełno myśli w tym np jak idziesz jakaś dziewczyna,kobieta to że mógłbym ją zgwałcić lub wykorzystać.Straszne nie nawidze tych kurew pedofilow ,gwałcicielów i jak mnie taka myśl ogarnie to strasznie sie wkurzam ,nosi mnie.Albo mam myśli ,że mnie ktoś zaraz poniży w sensie seksulanym lub ogólnie dostane na jape ,albo ja kogos pobije.W szkole ledwio zdaje wogule nie moge sie skoncetrować ,czuje odrealnienie ,i ciągła walka z myślami.Miewam też dziwne myśli ,że np rozwale se łeb o ściane ,albo połkne pilot ,klucz od domu takie irracjonalne wiecie o co chodzi.Moje życie obróciło sie o 180 stopni i proszę was o pomoc wiem ,że nie jestescie lekarzami ,psychiatrami ale prosze was o jako takie wystawienie diagnozy.Czy te objawy wskazują na nerwice czy może inne schorzenia.Najgorsze jest te uczucie odrealnienia ,otepienie i brak koncentracij ,chociaż ciągła walka z myślami tez nie jest przyjemna.Proszę was o odpowiedzi z góry was pozdrawiam i życze powrotów do dobrej kondycij psychicznej.Wariacik=]

 

-- 07 maja 2013, 21:52 --

 

No i nie moge pozbyć sie ciaglego problemu z oddechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc u niektórych osób środki psychoaktywne - narkotyki mogą spowodować psychoze - inaczej można zachorować na schizofrenie. Opowiedz o wszystkim rodzicom i idź do psychiatry, jeśli wstydzisz się przyznać rodzinie, to idź do lekarza rodzinnego i niech on Ciebie pokieruje, ale jesteś niepełnoletni więc rodzice i tak muszą się o wszystkim dowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×