Skocz do zawartości
Nerwica.com

REBOKSETYNA (Edronax)


Lu_80

Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy reboksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      17
    • Nie
      7
    • Zaszkodziła
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki za odp, w takim razie na pewno interesowałby mnie ten lek, ale w chwili obecnej nie uśmiecha mi się płacić 35 pln za ledwie 20 tabsów tego cuda, a zdaje się że powinno się brać 2x dziennie. W tej chwili aktywizuje mnie dość dobrze fluanksol, ale mi zawsze mało, zawsze chciałbym więcej... Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem Wella 150'tke przez dobre 3 miesiące i jeśli chodzi o motywację i napęd, działał elegancko, być może aż za mocno. Ale jednocześnie nakręcał lęki i nie dało rady go dalej brać, zwłaszcza fobia społeczna była nie do zniesienia.

A co do benzo to nie mam pytań, swego czasu była to moja ulubiona używka, nawet bardziej niż alko, nierzadko w parze, aż do uzależnienia które jest po prostu straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Well zdecydowanie odradzam. Przez cały okres brania ze spaniem było słabo, kładłem się do łóżka o 12-1, zasypiałem po długich mękach po co najmniej godzinie i budziłem się około piątej rano i nie było najmniejszej możliwości żebym spał jeszcze choćby minutę. Nie wiem jak ludzie na tym śpią bez jakiejś siekiery na noc, typu Tisercin albo coś w ten deseń. Plus oczywiście zwiększony lęk, chociaż nie ten uogólniony, ten akurat praktycznie zniknął, za to chodzenie po ulicy i przebywanie w miejsc. publicznych było męczarnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze szczerze mówiąc. Wenla praktycznie uwolniła mnie od irracjonalnego lęku, topiramat dodatkowo ustabilizował i "wygładził" krawędzie i jeszcze odrobinę pomógł nabrać dystansu. Tylko odczuwania radości, albo choćby większej chęci do życia coś za bardzo nie ma. Nieco pomógł Fluanxol, ale nie aż tak znowu bardzo. Inna sprawa że ja tak raczej zawsze miałem i tylko te j%&ane używki dawały mi iluzję szczęścia, a na co dzień raczej pustka i nuda. Ale i tak będę dalej kombinował z lekami, tak na wszelki wypadek ;)

A jak Ty sobie radzisz, jak życie i reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum. Od jakiegoś czasu biorę opisywany w tym wątku Edronax, niestety obecnie mam problem z wykupieniem recepty na ten lek. Brak go w aptekach i hurtowniach.

 

Czy ktoś z obecnych tutaj jest mi w stanie pomóc, gdzie mogę do kupić? Czy on naprawdę został ostatecznie wycofany?

 

Jestem z 3miasta.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A to ciekawa sprawa bo ja też niedawno brałem Edronax i też miałem ogromny problem żeby go dostać. Jestem z okolic Wrocławia więc nie tylko u Ciebie jest ten problem. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też mam problem żeby go dostać ponieważ obecnie nie ma go w Polsce :/

 

-- 18 lut 2014, 12:36 --

 

nie wiem czy nie łamie regulaminu jak tak to przepraszam,ale czy ktoś ma odsprzedać Edronax ?

 

-- 27 lut 2014, 09:37 --

 

Powiedzcie, jak braliście ten lek? czy rano i tylko rano czy w południe też? i czy to nieprzyjemne uczucie zimnych ramion i stóp minie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam było średnie, głównym problemem był brak energii, wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia jakie było wczesniej samopoczucie, jak ma zepsuć to i tak zespuje, mialem tak z Coaxilem, nie polecam go samego, jak już to jako uzupełnienie dzialania SSRI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic, ja bym go raczej nie jadła samego tego edronaxu, tylko chyba jako uzupełnienie mojego zestawu abilify plus seronil... tak zrozumiałam lekarza jak wspominał o tym leku. Tylko jak powiedział to by było kontrowersyjne i zwiększył mi dawkę seronilu i czekamy, ale w perspektywie jak nie będzie dobrze na seronilu to jest ten edronax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic no ja tylko mówię co lekarz powiedział. Nie wiem jakie są standardy. Ale ze względu na działanie lekarz uznał że w moim przypadku mogłoby to być kontrowersyjne, bo jak powiedział to napędza cały mózg, więc jak ktoś ma np. natrętne myśli to mu to je napędza, jak np. ja mam derealizację czy depersonalizację to też ten lek to też może napędzić, a to by była masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem ponownie wrócę do tego leku by sprawdzić jak stymuluje w porównaniu do Amisulprydu,

dopamina nie jest dla mnie idealna, a niskie dawki Reboksetyny z tego co pamiętam potrafiły mnie przebudzić,

szkoda tylko że na dłuższą metę ten lek jest paranojogenny, dlatego wypróbuję najniższe możliwe dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

betii, mając problem z lękami nie pakuj się w Edronax. On może nasilać lęki, podobnie jak robi to Wellbutrin. To lek raczej na depresję. Dla mnie na nerwicę najlepsza jest paroksetyna, z tego jest znana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×