Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy papież Franciszek


Ivann

Rekomendowane odpowiedzi

Mara_, haha naucz sie czytać już kilak postó temu pisałem że nie wierze w przepowiednie :smile:
Lepszy Urban niż Wojtyła - aktor i obłudnik.
to dużo o tobie mówi jak obrażasz papieża. No cóż, to jest forum o zaburzeniach psychicznych dlatego musimy zmagać z takimi chorymi świrkami jak ty

Idiota i Ruchliwy polaczek - F. Dostojewski.

 

Nigdzie nie obraziłem twojego papy.

Nerwica nie ma znaczenia na moje postrzeganie świata, no i papy.

Co jest obraźliwego w słowie OBŁUDNIK? Nie nazwałem go ch.ujem przecież.

 

*Monika*, Obraził moje uczucia polityczne nazywając Urbana śmieciem, żądam przeprosin. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, haha naucz sie czytać już kilak postó temu pisałem że nie wierze w przepowiednie :smile:
Lepszy Urban niż Wojtyła - aktor i obłudnik.
to dużo o tobie mówi jak obrażasz papieża. No cóż, to jest forum o zaburzeniach psychicznych dlatego musimy zmagać z takimi chorymi świrkami jak ty

Idiota i Ruchliwy polaczek - F. Dostojewski.

 

Nigdzie nie obraziłem twojego papy.

Nerwica nie ma znaczenia na moje postrzeganie świata, no i papy.

Co jest obraźliwego w słowie OBŁUDNIK? Nie nazwałem go ch.ujem przecież.

 

*Monika*, Obraził moje uczucia polityczne nazywając Urbana śmieciem, żądam przeprosin. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, 'hahaha', umiem czytać. Po co piszesz w pierwszym poście o końcu świata? Przeczysz sam sobie.
bo to był żart dla inteligentnych ludzi :smile:
uczucia polityczne
haha a istnieje coś takiego
Co jest obraźliwego w słowie OBŁUDNIK? Nie nazwałem go ch.ujem przecież.
jest obrażliwe - ale jesteś chory głuptak i możesz nie rozumieć :roll:
Urbana śmieciem
obraziłem śmieci nazywając tak tą padline 8) ah to Twój guru, aha i obrażasz Ojca świętego - ok, to ty też jesteś padliną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, 'hahaha', umiem czytać. Po co piszesz w pierwszym poście o końcu świata? Przeczysz sam sobie.
bo to był żart dla inteligentnych ludzi :smile:
uczucia polityczne
haha a istnieje coś takiego
Co jest obraźliwego w słowie OBŁUDNIK? Nie nazwałem go ch.ujem przecież.
jest obrażliwe - ale jesteś chory głuptak i możesz nie rozumieć :roll:
Urbana śmieciem
obraziłem śmieci nazywając tak tą padline 8) ah to Twój guru, aha i obrażasz Ojca świętego - ok, to ty też jesteś padliną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, On nie jest moim autorytetem, nie mam autorytetów, bo nie potrzebuje. Tak samo nie jest nim Karol Paweł Papież Wojtyła drugi, czy jakoś tak. ;)

Słowo obłudnik nie jest dla mnie obraźliwe, ale i takie razi polaczków katolików z karabinkiem na wodę.

Niewart dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, On nie jest moim autorytetem, nie mam autorytetów, bo nie potrzebuje. Tak samo nie jest nim Karol Paweł Papież Wojtyła drugi, czy jakoś tak. ;)

Słowo obłudnik nie jest dla mnie obraźliwe, ale i takie razi polaczków katolików z karabinkiem na wodę.

Niewart dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, raczej ty nie jesteś inteligętna żeby zrozumieć inteligentny żart :smile: ale ja mam inną teorie - ty sie na pewno panicznie boisz końca świata, i to że o tym napisałem przypomniało ci to i chcesz się na mnie odegrać tą grą w słówka :smile:

 

-- 14 mar 2013, 00:59 --

 

eresthe, nie lubisz "Polaczków" ? może dlatego że Urban i zapewne ty jesteście żydkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mara_, raczej ty nie jesteś inteligętna żeby zrozumieć inteligentny żart :smile: ale ja mam inną teorie - ty sie na pewno panicznie boisz końca świata, i to że o tym napisałem przypomniało ci to i chcesz się na mnie odegrać tą grą w słówka :smile:

 

-- 14 mar 2013, 00:59 --

 

eresthe, nie lubisz "Polaczków" ? może dlatego że Urban i zapewne ty jesteście żydkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, zostaw Żydów, nie mogą odpowiadać za uchatego.

 

PS. Cieszę się z nowego papieża, podoba mi się. Ortodoksyjny, jezuita, skromny, syn kolejarza, czworo rodzeństwa, studiował normalny kierunek (chemię), poza tym filozofię, psychologię, jest z Argentyny, gdzie jest żywa, gorąca religijność. Będzie dobrze.

 

-- 14 mar 2013, 10:24 --

 

:)

http://www.rp.pl/galeria/2,1,989750.html#bigImage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivann, zostaw Żydów, nie mogą odpowiadać za uchatego.

 

PS. Cieszę się z nowego papieża, podoba mi się. Ortodoksyjny, jezuita, skromny, syn kolejarza, czworo rodzeństwa, studiował normalny kierunek (chemię), poza tym filozofię, psychologię, jest z Argentyny, gdzie jest żywa, gorąca religijność. Będzie dobrze.

 

-- 14 mar 2013, 10:24 --

 

:)

http://www.rp.pl/galeria/2,1,989750.html#bigImage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×