Skocz do zawartości
Nerwica.com

Narodowcy


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

adrianoos966, Jakoś mam wrażenie że dzielisz Polaków na narodowców a reszta to lewactwo, a przecież większość nie jest ani lewacka ani narodowa. Połowa Polaków nie ma żadnych poglądów politycznych choć gospodarczo są lewicowy i tęsknią za PRL i tym żeby państwo dało każdemu pracę w zbudowanych przez nie fabrykach, a światopoglądowo są konserwatywni nie lubią homoseksualistów ani innych mniejszości, choć daleko tez im do silnej religijności i za klerem nie przepadają. PiS próbuje takich złowić głównie na gospodarkę i nawiązania gospodarcze do PRL ale zbytnia religijność i działania Maciorowicza ich trochę odstraszają.

 

A żeby gospodarka i rząd był w pełni narodowy to musielibyśmy z Unii wystąpić po pierwsze a to łatwe by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-"Lewaki" są zwykle "demokratami" i tu UWAGA, ile procent ludzi jest PRZECIWKO a ile ZA "homo"

Czy "lewaki" które tak miłują demokrację i wolność zrobiły choć jeden oficjalny sondaż???

czy jakieś konsultacje z ludźmi, NIE! wprowadzają co chcą, BO ONI WIEDZĄ NAJLEPIEJ.

A co jeśli Polacy w ponad 50% NIE chcą homo, tak będą na świecie nie tolerancyjni, ALE to ICH kraj i jeśli jest demokracja to urządzą sobie Polskę jak chcą, "lewaczków" to bardzo boli i propaganda rusza pełną parą.

 

co to za sposób myślenia :shock: co to znaczy według ciebie, ze Polacy może "nie chcą homo". Czyli co, nasza egzystencja w tym kraju zalezy od tego, czy Polacy łaskawie przyklasną naszemu istnieniu, czy nie? A jak nie, to nas wszystkich na Madagaskar wysłac? Tez jestem Polką i to też mój kraj, w którym mam prawo żyć i robić, co mi sie podoba, o ile nie NISZCZĘ innych ani niczego.

 

http://bebzol.com/pl/Nachalne-promowanie-homoseksualizmu.132387.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, takie mówienie że "ponad połowa Polaków nie chce" - to co z tymi ludźmi? Mają się wyleczyć? Homoseksualizmu się nie da i nie trzeba leczyć. To jest takie szukanie wrogów na siłę. Ja też nie lubię parad równości, ale pewne prawa im się należą, bo nikt przez to nic nie traci, a ich życie stanie się prostsze np. sprawy podatkowe, spadkowe, alimenty, odwiedzanie w szpitalach itp. Nie wiem dlaczego to miałoby komuś przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, takie mówienie że "ponad połowa Polaków nie chce" - to co z tymi ludźmi? Mają się wyleczyć? Homoseksualizmu się nie da i nie trzeba leczyć. To jest takie szukanie wrogów na siłę. Ja też nie lubię parad równości, ale pewne prawa im się należą, bo nikt przez to nic nie traci, a ich życie stanie się prostsze np. sprawy podatkowe, spadkowe, alimenty, odwiedzanie w szpitalach itp. Nie wiem dlaczego to miałoby komuś przeszkadzać.

 

Pomimo mojej orientacji za paradami też nie przepadam, ale co szkodzi innemu Polakowi, jesli ktoś będzie miec podobne prawa pod względem podatków, spadków, itp. Nikomu tu niczego nie ubędzie, a parady już by nie miały wtedy racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tego przesadnego zainteresowania narodowców homoseksualizmem, przecież to jest wg mnie temat trochę zastępczy, jest masa wiele ważniejszych zagadnień dla państwa a oni na swych stronach intenetowych, dyskusjach uczynili z tego główny temat i problem, nie wiem czy to jacys wyparci homoseksualisci czasem że tak się tym ekscytują, przecież gospodarka jest 100 razy ważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tego przesadnego zainteresowania narodowców homoseksualizmem, przecież to jest wg mnie temat trochę zastępczy, jest masa wiele ważniejszych zagadnień dla państwa a oni na swych stronach intenetowych, dyskusjach uczynili z tego główny temat i problem, nie wiem czy to jacys wyparci homoseksualisci czasem że tak się tym ekscytują, przecież gospodarka jest 100 razy ważniejsza.

 

W 100% się zgadzam. Większość ich działan kieruje się właśnie na walkę w tym temacie, bo chyba wydaje się to najprostsze. Łatwy "obiekt" do bicia. W dziedzinie gospodarki, itp. trzeba by już było coś zaproponowac, a takimi dyskusjami nie zainteresują panów lubiących się zabawić w kominiarkach na paradach i lubiących porozwalać coś nie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narodowscy, szczególnie z ONR to banda idiotów która nadal jest jeszcze w 20 leciu międzywojennym. Jak czasem czyta o demonstracja ONR w latach dwudziestych ubiegło latach, to one wyglądały tak samo jak teraz.

Wtedy nie było zakazu pedałowania ;) parę razy kupę lat temu miałem okazję być na ich internetowych stronach, takiego przygłupactwa ze świecą szukać 90% tekstu to było o "żydach i pedałach" może się zmienili ale wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wśród nich jest tyle agresji dlatego, że sami może sobie słabo radzą i kiepsko się odnajdują w rzeczywistości, a w takiej sytuacji zawsze najłatwiej znaleźć wytłumaczenie w innych grupach społecznych, a nie w samym sobie. Krótko mówiąc, za niepowodzenia łatwiej im zwalić winę na przykładowych "Żydów" niż na siebie samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wśród nich jest tyle agresji dlatego, że sami może sobie słabo radzą i kiepsko się odnajdują w rzeczywistości, a w takiej sytuacji zawsze najłatwiej znaleźć wytłumaczenie w innych grupach społecznych, a nie w samym sobie. Krótko mówiąc, za niepowodzenia łatwiej im zwalić winę na przykładowych "Żydów" niż na siebie samego.

Pewnie i tak choć to nie tłumaczy wszystkiego, ja to z takim życie jakie prowadzę powinienem być wywrotowcem do potęgi bo nie mam kompletnie nic do stracenia, a cześć narodowców zwłaszcza ci główni często mają udane życie zawodowe, rodzinne ale ci rozrabiający zwykle to przedsionek kryminału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, narzucam komuś jedne myślenie, ale "wy" robicie to samo, "wy" w sensie przeciwna strona do moich poglądów, wy krytykujecie to co piszę (tak ma być) więc tym samym można powiedzieć reprezentujecie inne myślenie. Tak teraz "homoseksualni" i tzw. "lewe" rządy wzywają (na siłę) do tolerancji itd..

 

Ja (ja - bo jestem indywiduum, a nie zwolenniczką kolektywnego narodu i żadnych "nas" po tej stronie sieci niema) krytykuję. Ludzie, których Ty popierasz - wyrywają kostkę brukową, demolują squat i ambasadę. Faktycznie, to ja narzucam swoje racje - okrutnie, agresywnie i bezpardonowo :smile: . Nie mam zielonego pojęcia, jak biedni narodowcy są w stanie znieść tę moją paskudną, werbalną krytykę.

 

Z drugiej strony - jak na siłę ktokolwiek wzywa do tolerancji? Znów werbalnie (zgroza!)? I znów odpowiedź drugiej strony to np. podpalenie tęczy, chuliganeria, bandyctwo?

 

 

lewicowej kultury

 

Politycy w ramach wykonywania obowiązków klęczą w kościołach, krzyże wiszą w szkołach, urzędach i szpitalach, religia nauczana jest w szkole w takim samym wymiarze godzinowym, jak matematyka, Kościół oraz uczelnia religijna finansowane są z publicznych pieniędzy, konkordat został przyjęty w sposób niezgodny z Konstytucją. Jeśli tak wygląda kultura lewicowa, to ja nie chcę wiedzieć, jaka jest prawicowa. Iran? Arabia Saudyjska?

 

 

Dostrzegasz w narodowcach COŚ WIĘCEJ niż bydło?

Bo ja w "lewakach" dostrzegam jaki kościół ma syf za uszami, oraz że prawica też ma swoje znaczące minusy. A jak to być nacjonalistą, narodowcem i nie lubić kościoła oraz dostrzegać minusy swojej ideologi. Pełno mamy fanatyków a Polska myśl i gospodarka upada

 

Dostrzegam coś w jednostkach, niezależnie od ich poglądów politycznych. W narodowcach jako takich widzę śmieszny resentyment. W chuliganach widzę bydło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałbym zaprezentować dyskutantom, jak nacjonalistka "masakruje lewaczkę" 8)

[videoyoutube=Od3gfmJTymY][/videoyoutube]

:pirate:

 

Co do poziomu "Ruchu Narodowego" od początku nie miałem złudzeń, a ta "debata" pokazuję, dlaczego.

 

-- 16 lis 2013, 15:03 --

 

Według mnie wśród nich jest tyle agresji dlatego, że sami może sobie słabo radzą i kiepsko się odnajdują w rzeczywistości, a w takiej sytuacji zawsze najłatwiej znaleźć wytłumaczenie w innych grupach społecznych, a nie w samym sobie. Krótko mówiąc, za niepowodzenia łatwiej im zwalić winę na przykładowych "Żydów" niż na siebie samego.

To w dużej mierze pokrywa się z rzeczywistością, ale nie da się ocenić tego jednowymiarowo. Z jakiegoś tam anarcho-badziewnego artykułu wyczytałem kiedyś, że "drobna burżuazja" bywa "bastionem ultraprawicy", i coś w tym jest. Mój były szef był zadeklarowanym faszystą, a przy tym jednym z najinteligentniejszych ludzi, jakich w życiu widziałem. Jezu, on widział i słyszał wszystko, cholernie przenikliwy typ, każdego umiał rozgryźć. :mrgreen: Stu procentowy choleryk, którego wartościami życia były: "zaradność, siła, sprawność", jak ktoś był gorszy, nie radził sobie, to gnoił go jak szmatę, a promował najlepszych. Gardził słabością, "pedalstwem", żydami, czarnymi, etc etc. A, i ponoć pod koniec lat 80' był legendarnym cinkciarzem w Łodzi, specyficzny typ. :pirate:

 

-- 16 lis 2013, 15:06 --

 

Nigdy nie rozumiałem tego przesadnego zainteresowania narodowców homoseksualizmem,

Też mnie ro zadziwia, walko o "siłę narodu" wyrażona w kopaniu gejów, co to ma właściwie być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poglądy prawicowe w teorii(chyba), ale jak widzę i słucham prawicowców, narodowców to mi ręce opadają...Nie jestem socjalistą, ale jak ich słucham to często sie właśnie z nimi zgadzam...Czy nie macie wrażenia że Bosak, Winnicki to największe za przeproszeniem pipczaki na ziemi? No Bosak wielki moralizator w tańca z gwiazdami. Winnicki to wygląda jak koles który dopiero dzięki swoim poglądom może odczuć sie silny, wazny,męski...mam wrażenie że ci narodowcy pozornie silni, ze swej natury są kimś przeciwnym. Jakoś zawsze ten ruch narodowy wygląda mi żenująco...powinno być odwrotnie. To powinni być silni, przystojni pewni siebie ludzie...a nie mam takiego wrażenia patrząc na ich lidera Winnickiego, Zawiszę czy Bosaka.Tu jest jakaś taka niekonsekwencja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem tego przesadnego zainteresowania narodowców homoseksualizmem,

Też mnie ro zadziwia, walko o "siłę narodu" wyrażona w kopaniu gejów, co to ma właściwie być?

 

Jak wszystkie ruchy "plemienne", dążące do konsolidacji i kolektywizmu ten też potrzebuje wroga. No i jak spojrzeć na jedno z clue tego typu ruchów (patrz na tego szefa) to chyba jest tu jakiś kult żywotnej, męskiej siły, energii macho, dominacji, agresji. Taki gej, stereotypowo wyfiokowany, przebrany, babski, co gorsza - pozbawiony ambicji płodzenia małych przedstawicieli plemienia - jakoś tak stoi w sprzeczności z ideałem mężczyzny nacjonalisty. Z drugiej strony w grę wchodzą wartości chrześcijańskie i tak to się kręci. Tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie ruchy "plemienne", dążące do konsolidacji i kolektywizmu ten też potrzebuje wroga. No i jak spojrzeć na jedno z clue tego typu ruchów (patrz na tego szefa) to chyba jest tu jakiś kult żywotnej, męskiej siły, energii macho, dominacji, agresji. Taki gej, stereotypowo wyfiokowany, przebrany, babski, co gorsza - pozbawiony ambicji płodzenia małych przedstawicieli plemienia - jakoś tak stoi w sprzeczności z ideałem mężczyzny nacjonalisty. Z drugiej strony w grę wchodzą wartości chrześcijańskie i tak to się kręci. Tak myślę.

Pięknie ujęte. ;) A staje się to celem programowym codziennej działalności "patriotów", jakby nie było 100x ważniejszych kwestii dla zabezpieczenia interesów "kolektywu". To groteskowo pokazuje, jakie mają pomysły na "wzrost potęgi narodu", czy to w senie społecznym, gospodarczym... czy "kulturalnym", muhhaha. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest to o czym mówiłem wcześniej, poza znalezieniem wroga (a raczej kilku wrogów) nie mają pomysłu na gospodarkę czy kulturę (też z kulturą chyba niewiele wspólnego mają, patrząc na to co robią...;)). I to jest przekaz który trafia do specyficznej grupy ludzi. Ja mam nadzieję, że może część z nich zmieni poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=G_6w2-XHo-0#t=113][/videoyoutube]

Ten gościu zdaje się wyrastać na głównego lidera faszystów, nie mówię tu o żadnych prawiczkach, i wiecznych studentach z RN pokroju Winnickiego, czy tam Bosaka, a tych trÓ, rewolucyjno-trzeciopozycyjnych hardkorowych oszołomów z towarzystwa NOP/Falanga. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×