Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
hackthebrain

dla osob chcacych pogadac online na chacie

Rekomendowane odpowiedzi

no ja siedze na ircu od hah 12 lat :P

ale na jakis zachodni server czy lokalny ?

jak cos to ja moge postawic sam server i wystawic port a caly dezain itp to twoja dzialka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale na jakis zachodni server czy lokalny ?

PL IRCnet

Spoko, mam kilka shelli więc nie trzeba stawiać nowych portów. Kanał #nerwica (w menu mamy opcję irc-czat) klikając otwiera się aplet Javy, na którym możemy rozmawiać on-line

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ty masz kilka shelli a ja mam kilka serverow ;) wiec w razie czego jak beda problemy wystawie jakas maszynke strikte do tego dedykowana odrazu mozna tam tez strzelic hosing dla naszych forumowiczow z poczta itp :) a niech maja cos extra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz, kiedy szukałem sponsora, zgłosiła się jedna firma - krzak, na dedyku w alpha.pl. Po kilku miesiącach admin zapadł się pod ziemie, a hosting przestał istnieć, dobrze, że wszedłem w układy z alpha.pl, dali mi kilka miesięcy na przenosiny. Kupiłem środkowy pakiet w home.pl, i jestem bardzo zadowolony. Na razie nie planuję przeprowadzki. Co do poczty dla użytkowników itd... To nie jest portal. :) To forum dyskusyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh ja nawet na IRC-u chyba coś zepsułam. ;) Jutro braciszka pognębię - coby mnie troszkę oświecił z czym to się je, bo ja do tyłu z techniką coś. hmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi