Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ulubiona muzyka


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Macie ulubionych wykonawców czy zespoły?

Jak najbardziej!

Moje top 20:

1 Infected Mushroom

2 Project Pitchfork

3 Nightwish

4 Rammstein

5 Therion

6 Scooter

7 Gregorian

8 Queen

9 The Prodigy

10 Straylight

11 Moby

12 Depeche Mode

13 Air

14 Pendulum

15 KMFDM

16 Apoptygma Berzerk

17 Unheilig

18 Electric Universe

19 In Strict Confidence

20 The 69 Eyes

 

Co do stylów muzycznych to słucham głównie electronic, industrial, metal, dance oraz rock, włączając Roxette, Clan Of Xymox, Jean-Michel Jarre, Sonata Arctica, Astral Projection, Theme Songs, Daft Punk, Samael, Schiller, David Bowie, Terminal Choice, Nouvelle Vague, Smolik, Clawfinger, Rhapsody of Fire, Armin van Buuren, Talamasca, Deathstars, Painbastard, 1200 MICROGRAMS, Juno Reactor, Powerman 5000, Gamma Ray, Korpiklaani, Astrix, The Chemical Brothers, The Kovenant, Ladytron, Front Line Assembly, "Weird Al" Yankovic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam muzyka filmowego Vangelis.

Ja to uwielbiam, szczególnie Prelude z albumu "Voices".

 

Z klasycznej lubię Bacha i Mozarta

Z metalu kocham Cradle of Filth (np. Tortured Soul Asylum z "Midian"), Dark Funeral (szczególnie 666 Voices Inside z "Attera Totus Sanctus"), Immortal (All Shall Fall), Disturbed (Asylum, Stupify, 10000 Fists, Decadence), Dimmu Borgir (In Death's Embrace).

Z elektroniki/popu lubię Depeche Mode, Assemblage 23, i coś tam jeszcze.

Z rocka kocham Oasis, to była muzyka mojego dzieciństwa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham właściwie wszystkich gatunków. Ulubieni wykonawcy to: Gate (folk rock), Modern Talking (eurodance), Bjork, Sex Pistols (punk), The Analogs (punk), Gwen Stefani (pop, electro), Dropkick Murphys (celtic punk), Disturbed (nu-metal), Die Antwoord (rap, electro), Sabaton (power metal), The Prodigy (muzyka elektroniczna), Prodigy (rap), The Gits (grrrl riot), Avril Lavigne (pop rock, pop punk), Łona (rap), Pezet (rap), Fisz (rap), Kula (rap), Misfits (punk), Pih (rap), Kaliber 44 (rap), Paktofonika (rap), 3 x klan (rap), Bong Ra (drum & bass), Eminem (rap), 2 Pac (rap), Flogging Molly (celtic punk), Herman's Hermits (rock), Gealic Storm (folk), Bad Boys Blue (eurodance), 30 Seconds To Mars (rock), System Of A Down (metal), Ska-P (ska punk), Avenged Sevenfold (metalcore), Backstreet Boys (disco, dance), Blood Stain Child (melodic death metal), Crystal Viper (power metal), Rammstein (industrial metal), Limp Bizkit (rapcore), Frontside (metalcore), Biohazard (hardcore punk), Lordi (hard rock), The 5.6.7.8's (rockabilly, punk), Rezurex (psychobilly), Ancient Bards (metal symfoniczny, power metal), Kazik (rock, rap), Słoń (horrorcore), Rise Against (punk), Green Day (pop punk), Lao Che (różne), Culture Beat (eurodance). To chyba większość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaczynam i nie kończę dnia bez muzyki :)

Moje top:

1. The Cure

2. Anathema

3. Emilie Autumn

4. Patrick Wolf

5. Placebo

6. IamX

7. Closterkeller

8. Florence and the machine

9. The Smiths

10. Archive

11. New Order

12. Clan of Xymox

 

Uwielbiam muzykę za lat 70-90, filmową, folk, szeroko rozumiany rock i synthpop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj, dla mnie to temat rzeka- generalnie lubie lata 80 ;) juz od czasów liceum i wowczas troche wygladalam jak hipsterka ;) - Lubie DM, czy Erasure. Zasłuchiwałam sie w u2, Kate Bush. Troche punk, ska reagge tez sie przewijało. bardzo lubiłam faith no more. ale tez hamerykanski chamski rap typu cypress hill, house of pain, naughty by nature i so on. ;)

Obecnie mniej muzyki słucham, zauwazylam, ze przed lękami tak nie było muza dawała mi ukojenie - tak do maja :(. ale jak slucham to lubie florence and the machine, sydneya polaka, uwielbiam republike. ostatnio tez skrecam w strone orientu - folk - z akcentami arabskimi. Lubie Khaleda, czy Cheb Mami. no i muzyka francuska- rap - Mc Solaar - klasyka, Manu Chao i muza niemiecka jak Die Fantastischen vIER, fETTES bROT, xAVIER nAIDOO itd.

 

 

aha lubie bałkańską muzykę - moze byc nawet turbofolk jak ceca, severina, czy azis. ale EKV i tak rządzi :)

 

jak widac misz masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie słucham wszystkiego od Slipknota do Rihanny, ale od jakiegoś czasu ciągle wałkuje muzykę Lany Del Rey i Florence + The Machine :) poza tym uwielbiam muzykę filmową, szczególnie utwory Hansa Zimmera :)

 

 

Lanę uwielbiam, jak widać po moim nicku :) Niesamowita jest. Jakie kawałki najbardziej lubisz? U mnie króluje Summertime Sadness, Carmen oraz Blue Jeans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak usilnie starałam się dostrzec osobę, którą mogłabym zacytować ;) Niestety większość z proponowanych przez Was rzeczy jest mi po prostu nieznana :oops: Jedynie Massive Attack, gdzieś się przewijające delikatnie, mogę podciągnąć trochę pod swój muzyczny gust, bo posłucham/wysłucham czasem. Czasem nawet z przyjemnością.

 

U mnie plasuje się to w ten mniej więcej sposób:

60s >>>> Pop >>>> Rock >>>> Classic Rock >>>> Rock n Roll >>>> British Rock >>>>

 

Z wykonawców:

1) Abba

2) The Beatles

3) Skaldowie

4) Breakout

5) Donovan

4) The Doors

5) Enya

6) John Lennon

7) Paul McCartney

7) Republika

9) Ringo Starr

10) Simon and Garfunkel

11) George Harrison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie jakiś fan apoptygmy. Ulubione kawałki Twoje?

Chyba najbardziej lubię Lost in translation i ogólnie mój ulubiony album to You and Me Against The World :)

Jeszcze lubię dust to dust.

moje to weight of the world (kocham ten kawałek), starsign, black versus white i enjoy the silence (cover oczywiście).

 

-- 26 wrz 2012, 23:22 --

 

Cradle of Filth

 

dobre teledeski mają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też wymienię swoje top 'jakie mi przyjdą do głowy', może się znajdzie jakaś muzyczna bratnia dusza :D

 

modest mouse

carissa's wierd

camel

unkle

emancipator

porcupine tree

sade

the smiths

plan b

ghostpoet

radiohead

plasiboł

archive

depeche mode

junior boys

massive attack

genesis

phill collins

air

chase&status

professor green

republika

wwo

paktofonika

raz dwa trzy

grechuta

stare dobre małżeństwo

 

i w sumie kończę już, bo mogłabym tak wymieniać w nieskończoność, jako że muzyka jest chyba jedyną rzeczą, jaka sprawia mi jeszcze w życiu cokolwiek radości :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie co roku, co parę miesięcy się zmienia ale ostatnio najwięcej słucham

 

Gojira

Bob Dylan

W.Wysocki

Blindead

polską zimną falę(siekiera, variete, 1984)

amerykański hardcore( terror, walls of jerycho, hatebreed)

 

 

a tak za całokształ to

 

The Cure

Joy Division

Slipknot

Therion

Led Zeppelin

Something like Elvis

Behemoth

O.N.A

i wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie co roku, co parę miesięcy się zmienia ale ostatnio najwięcej słucham

 

Gojira

Bob Dylan

W.Wysocki

Blindead

polską zimną falę(siekiera, variete, 1984)

amerykański hardcore( terror, walls of jerycho, hatebreed)

 

 

a tak za całokształ to

 

The Cure

Joy Division

Slipknot

Therion

Led Zeppelin

Something like Elvis

Behemoth

O.N.A

i wiele innych

 

Blindead :-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×