Skocz do zawartości
Nerwica.com

brak powiadomień


Sonia

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko ja :lol: .. Powoli czyszczę "Ludzie z forum". Czasem zapominam "odfajkować" nie wysyłaj informacji o usunięciu postu :lol:

 

(to co nie trzeba to dochodzi ;) )

 

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 4:07 pm ]

co zapewne spowoduje załamanie czasoprzestrzeni

 

Kasia..??? Oglądałaś "Deja vu"..? Teraz w kinach jest..Extra.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem dodatkowo, że dzisiaj cały dzień albo nie wyświetla mi żółtych ikonek przy nowych postach na forum, albo wyświetla je przy nie wiadomo jakich postach, np. z wczoraj :? ale jakby nie patrzeć nie działa prawidłowo.

 

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 7:48 pm ]

no, jedna żółta ikonka przy nowym poście wyskoczyła, ale nie wiem czy już działa czy przypadek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... :roll: ,a ja że mam pojęcie jakie mam ....(niewazne :) ),mam pytanko.Czy jak np zmienię w profilu adres poczty...(bo muszę zalozyc nową)...powinno byc ok?Tzn ,nic się nie stanie?.....ech....bo cos słyszalam że komuś w ten sposób zabliokowało konto na forum,,,czy jak to sie tam zwie :)

 

Jeśli ktos z Was zrozumiał o so chozi prosiłabym o odp ....hehee :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak np zmienię w profilu adres poczty...(bo muszę zalozyc nową)...powinno byc ok?Tzn ,nic się nie stanie?.....ech....bo cos słyszalam że komuś w ten sposób zabliokowało konto na forum,,,czy jak to sie tam zwie :)

A ja o tym że tak się stac moze nie wiedziałam - zmieniam sobie maila (pierwszy raz) - a tu pisze- twoje konto zostało deaktywowane. Chwila paniki zanim doczytałam do końca i uff " jużci jestem nazad" :mrgreen:

aaa Powiadomień też nie mam. Tak sobie z ciekawości sprawdziłam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×