Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed starością.


yrek1

Rekomendowane odpowiedzi

Jednoczesnie chcialbym jeszcze troche pokorzystac z zycia (brzydko mowiac- poruchac), ale jednoczesnie czuje ze juz czas..
też nie pokorzystałem z życia w tym znaczeniu teraz z resztą już mi się nawet nie chce aż tak, jak mi się chciało to nie potrafiłem do dziewczyny nawet się odezwać. Mi samo dziecko u dziewczyny nie przeszkadza gdybym miał pracę, widoki na przyszłosc to nie miałoby znaczenia ale w tej chwili to ja sam jestem dzieckiem mentalnym i na pewno bym nie pomógł takiej dziewczynie.

 

Yrek jesteś kolejnym z tego forum facetem o dużych wymaganiach wobec dziewczynie w sensie urody mimo tego że jakimś wielkim powodzeniem się chyba u nich nie cieszysz( a może i tak) To jasne że dziewczyna się musi nam podobać fizycznie ale chyba trzeba czasem ograniczyć wymagania, większość wolnych dziewczyn nie jest super pięknościami i trzeba bardziej realnie patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle czytam w necie ogloszen, ze dziewczyny leca na dojrzalych facetow.

dojrzalych... a nie starych i niedojrzalych ;)

Do tego z nadwaga, rzadko atrakcyjne.

moze one tez tak do Ciebie podchodza

tez jestem troche zaniedbany (brzuch)

i dlatego nie wykazuja zainteresowania. Dziwna jest logika meska... ja sie zapuscilem ale moja kobieta musi byc miss polonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tez jestem troche zaniedbany (brzuch), ale planuje to zmienic.

Jednoczesnie chcialbym jeszcze troche pokorzystac z zycia (brzydko mowiac- poruchac), ale jednoczesnie czuje ze juz czas.. chcialbym sie z kims zwiazac na powaznie... A to jest dla mnie chyba niemozliwe, bo mam ogromne wymagania, co do charakteru i co do wygladu (tzn nie musi byc modelka, tylko musi wygladac tak by mi sie podobala).

 

Witaj Yrek 1.

Podobaja mi sie Twoje założenia,a nie łapiesz sie tylko Kogo ,kto sie nawinie przypadkiem... i już parka

Dążysz do wyboru ,a to już bardzo wiele.

Obyś taką znalazł i dogadał się " wspólnym językiem".

PAMIĘTAJ jednak ,że nie ma ideałów i każdemu czegoś brak...

Z tym brzuchem to musisz na gwałt sie go pozbyć ,inaczej marrrnnee szannnse.

Kup sobie L-Karnitynę( OLIMP 1500mg) ,zażyj godzinę pzred brzuszkami. I tak żebyś przez miesiąc doszedł do 250 brzuszków w ciągu całego dnia,,,a brzuszek widzialnie i odczuwalnie zmaleje.

Pozdrawiam .

 

-- 25 lip 2012, 22:07 --

 

Z tym brzuchem to musisz na gwałt sie go pozbyć ,inaczej marrrnnee szannnse.

Kup sobie L-Karnitynę( OLIMP 1500mg) ,zażyj godzinę pzred brzuszkami. I tak żebyś przez miesiąc doszedł do 250 brzuszków w ciągu całego dnia,,,a brzuszek widzialnie i odczuwalnie zmaleje. Trochę biegu nawet 40 minut co drugi dzień, ew. szybki spacer. Przepraszam Cie ,że może Cie to interesujeZ tym brzuchem to musisz na gwałt sie go pozbyć ,inaczej marrrnnee szannnse.

Kup sobie L-Karnitynę( OLIMP 1500mg) ,zażyj godzinę pzred brzuszkami. I tak żebyś przez miesiąc doszedł do 250 brzuszków w ciągu całego dnia,,,a brzuszek widzialnie i odczuwalnie zmaleje.

Pozdrawiam . ,a ja tu w Wątku "LĘK przed starością" wstawiam ala techniki szybkiego spadku masy ciała. Ale taka Rewitalizacja to w pewnym sensie ucieczka prze chorobami ,walka o lepszą jakość życia,,,a dla niektórych zdobycia dziewczyny ,żony, panny.

Dla porównania ,mi na przykład nie podobają się grube kobiece ciała ,murzynki i jeeszcze znalazło by się co może.

Lecz trzeba spojrzeć na to z kobiecej strony ,że może one wolą mieć przystojniaka ,z budową ciała podchodzącego pod kultyrystę ( jeszcze nie kultyrysta) ,sprawnego ,zdecydowanego itd. Każdy woli co woli.

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×