Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót do rodziców - Fuck


Rekomendowane odpowiedzi

ajajaj89, przykre jest to, że jako dorosły, w pełni ukształtowany, wykształcony człowiek w ogóle nie odczuwasz potrzeby zapracowania sam na siebie tylko wydaje ci się, że ciągle coś ci się należy. I skończ z tym pseudo-prawniczym zarzucaniem tekstami o alimentach - chyba, że czujesz się na tyle poszkodowany - zaskarż swoich rodziców 8)

Dalej uważam, że to kasa twoich rodziców a nie twoja, pracowali na to x lat - ty jak mniemam nie zarobiłeś w swoim życiu jeszcze nawet złotówki - wśród moich znajomych nie ma np. osoby która do skończenia studiów nigdy nie pracowała, od razu uprzedzę twój komentarz - rodzice ich kochali :lol: .

Skończ tupać nóżką, tylko dorośnij ......... tyle mam do powiedzenia.

 

 

Nic się nie zgadza z tego co piszesz/// Ale z odczuwam potrzebe zarabiania na siebie i nie moge doczekac sie , aby dorwac sie do pracy gdzie bede zarabial minimum 8 tys zlotyhc na reke na miesiac... Moi rodzice nie pracowali na ten dom. Sprzedali po prostu mieszkanie rodowe... Pytanie brzmi czy ja też niejako nie zasluguje na pieniadzxe z tego mieszkania? Przeciez to moj dizadek byl wlascicielem tego mieszkania. A ojciec mojego ojca... Minie jeszcze sporo czasu zanim sie przekonacie, ze najwiecej wasz majatek powilei się wtedy , kiedy odziedziczycie wlasnosc waszych przodkow, chyba ze zarabiacie okolo 20 tys zeta na miesiac... Ale z tego co wiem to daleko wam do tej sumy... Jestescie bardzo niedojrzali, bo zyjecie ciagle w fantazji swoich omnipotencji... A tym czasem nie stac was nawet na kupno mieszkania. Za to innych pouczac, jak to mozna samemu stanc na nogi w wieku 20 lat to umiecie bez liku. Dorosnijecie w koncu ludzie - to nie sa wasze mieszkania, tylko mieszkania banku, mieszkania wnajmujacych albo mieszkania rodzicow, chyba ze zarabiacie okolo 20 tys zeta albo macie ponad 50 lat...

 

Salut mistrzowie zarabiania na siebie...

 

-- 21 lip 2012, 09:37 --

 

Nie musze zyc tak jak wy . Jezeli mowicie ze nic wam sie nie nalezy to szkoda mi was... Niektorzy jak widac maja lepszy start i tyle... Przyznajcie sie do tego

 

-- 21 lip 2012, 09:38 --

 

Jesteś ogromnie niedojrzały... Tyle ode mnie.

 

A ty rzucasz slowa na wiatr- tyle ode mnie.

 

-- 21 lip 2012, 09:52 --

 

Jezeli wg was w tym ze rodzice wypedzaja swoje pelnoletnie dziecko nic nie ma odrazajacego, to... kutwa kim wy jestescie... Odstawcie te tabsy, ludzie!!!

 

-- 21 lip 2012, 09:57 --

 

Dla mnie jest be jak rodzice wyganiaja dziecko, jak dziecko wygania rodzicow, jak siostra wygania brata, jak maz wygania ciezarna matke ( o ten ostatni przyklad podchwycicie - bo dotyczy was kochane kobietki-hipokrytki). Sorry , ze jestem inny niz wy. Ze nie mam zelaznej dupy.

 

-- 21 lip 2012, 10:07 --

 

Czy można prosic rodzicow o kupno samochodu nawet jak ma sie 25 lat? Jak ledwo wiaza koniec z koncem to jest to niemoralne. Jak jezdza samochodami po 300 tys kazdy to co? - nie wachac się sciagac kase od burzuazji!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 tys na rękę na miesiąc człowieku zejdź na ziemie takie zarobki to ma w Polsce kilka procent ludzi a ty chcesz w swojej pierwszej pracy tyle zarabiać.

Moja rodzina i ja gdyby nie odziedziczony majątek to byśmy biedowali ale większość Polaków nie ma żadnego majątku i jakoś sobie radzą na wszystko muszą sami zapracować przez co bardziej doceniają ciężką pracę i pieniądze z niej.

Jezeli wg was w tym ze rodzice wypedzaja swoje pelnoletnie dziecko nic nie ma odrazajacego, to... kutwa kim wy jestescie... Odstawcie te tabsy, ludzie!!!

Dobrze wychowany i dojrzały emocjonalny młody człowiek sam odejdzie od rodziców żeby żyć na swoim bo taka jest naturalna kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam czuc jakis wstyd z emoich rodzicow stac na to by do moich 5 tys dodac kolejne 5 tys. i bym mogl kupic lepszy samochod

Moze to wg was jest zle, ale ja sie wychowalem w rodzinie w ktorej czlonkowie wspieraja sie na plaszczyznie finansowej - i tyle. Dlatego nie rozumiem bogaczy ktorzy nie dziela sie swoimi pieniedzmi z zonami, dziecmi, rodzenstwem, ? Wy widac rozumiecie - dla mnie jestescie nie oralni. sam jestem przygotowany, ze kiedys role sie odwroca - i moi rodzice beda starzy i trezba bedzie ich wspomoc finansowo - a nie tak jak w waszym stylu powiedziec " Wiedzieliscie ze starosc sie zbliza to trzeba bylo odkladac kase, jestescie dorosli, wiec musicie sami o siebie sie troszczyc bez zadnej pomocy"

 

-- 21 lip 2012, 10:17 --

 

8 tys na rękę na miesiąc człowieku zejdź na ziemie takie zarobki to ma w Polsce kilka procent ludzi a ty chcesz w swojej pierwszej pracy tyle zarabiać.

Moja rodzina i ja gdyby nie odziedziczony majątek to byśmy biedowali ale większość Polaków nie ma żadnego majątku i jakoś sobie radzą na wszystko muszą sami zapracować przez co bardziej doceniają ciężką pracę i pieniądze z niej.

Jezeli wg was w tym ze rodzice wypedzaja swoje pelnoletnie dziecko nic nie ma odrazajacego, to... kutwa kim wy jestescie... Odstawcie te tabsy, ludzie!!!

Dobrze wychowany i dojrzały emocjonalny młody człowiek sam odejdzie od rodziców żeby żyć na swoim bo taka jest naturalna kolej rzeczy.

 

Ale ja na dluzsza mete wcale nie przeszkadzam moim rodzicom

 

-- 21 lip 2012, 10:18 --

 

Carlos, zyc na swoim czy wynajmowanym lub kredytowanym? Bo to rozne rzeczy ;) Gdyby mieszkania by kosztowaly po 5 tys zlotych to hoho bylby raj :D

 

-- 21 lip 2012, 10:19 --

 

Mam plan wyprowadzki z domu, ale powoli, bez nerwow, a nie wyprowadzic sie byle gdzie tylko dlatego by nie mieszkac z rodzina. Juz tak robilem - czy na tym zyskalem? :bezradny:

 

-- 21 lip 2012, 10:22 --

 

Sorry ze nie jestem taki jak wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlos, zyc na swoim czy wynajmowanym lub kredytowanym? Bo to rozne rzeczy ;) Gdyby mieszkania by kosztowaly po 5 tys zlotych to hoho bylby raj :D
początkowo chyba wynajmowanym a jak już zostaniesz tym lekarzem to z kredytem nie będzie problemu. Dobrze że Twoi rodzice Ci auta i mieszkania nie kupili bo już byś doszczętnie zgłupiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dodali by do moich 150 tys 50 tys swoich - o ja zalezny od rodzicow!!! :D

 

-- 21 lip 2012, 10:34 --

 

a i blokow tez nie lubie, nie lubie aut klasy A , hehe taki ze mnie wymagajacy gosc w sumie :D

 

-- 21 lip 2012, 10:37 --

 

wszyscy Ci wszystko mają dawać, w ogóle to takie głupoty piszesz że nie dziwie się że żadna laska Ciebie nie chcę

Ta tam maja - po prostu chca i tyle - sami wyszli z taka propozycja. A czemu niby ja nie mam skorzystac...

 

W ogole to chyba za duzo sie naczytaliscie sie o zyciu w krajach zachodnich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dodali by do moich 150 tys 50 tys swoich - o ja zalezny od rodzicow!!! :D

 

-- 21 lip 2012, 10:34 --

 

a i blokow tez nie lubie, nie lubie aut klasy A , hehe taki ze mnie wymagajacy gosc w sumie :D

 

-- 21 lip 2012, 10:37 --

 

wszyscy Ci wszystko mają dawać, w ogóle to takie głupoty piszesz że nie dziwie się że żadna laska Ciebie nie chcę

Ta tam maja - po prostu chca i tyle - sami wyszli z taka propozycja. A czemu niby ja nie mam skorzystac...

 

W ogole to chyba za duzo sie naczytaliscie sie o zyciu w krajach zachodnich

 

ale wymagania bloki bee, małe auta bee, jesteś rozpieszczonym bahorem do granic możliwości nie wiedziałem że ludzie po studiach medycznych mogą być tak płytcy i prymitywni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - widze ze uwazacie ze kredyty sa spoko, rodzica majacy w dupie swoich dzieci sa spoko, ze ludzie MUSZA wyprowadzic sie od rodzicow sa spoko

 

Jestescie strasznie jednostronni - mowicie ze ludzie nic nie musza, tak jak rodzica nie musza dofinansowywac dzieci, a tym czasem dzieci MUSZA wyprowadzic sie z domu... Dlaczego musza? Dlatego ze sie mowi ze musza. Dlatego ze tak sie po prostu sie mowi? Kolejne znieksztalcenie poznawcze. Zreszta zaden pscyholog ani psychiatra nie powiedzial mi ze MUSZA wyprowadziac sie. MOGE ale nie MUSZE. Czujecue roznice... Prawo nie mowi ot ym ze dziecko ma sie wyprowadzic, niewyprowadzka nie pwoduje zadnej choroby, ale ty sie musisz wyprowadzic bo tak zostalo przyjeto spolecznie ze dzieci sie wyprowadzaja. Kolejna spoleczne norma ktorych nienawidze

 

-- 21 lip 2012, 10:45 --

 

To ze chce miec dom i dobre auto jest prymitywne? Hehe, Carlos - czyzby echanizm obronny?

 

-- 21 lip 2012, 10:56 --

 

Aj zreszta znowu sie czepicie jakiejs bzdury co napisalem , a nikt sie nie zgodzi z niczym innym co napisalem, w koncu forum sluzy do żrania sie miedzy soba...l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły lekarz? To nie robi juz stazu :lol: Tylko siedzi na utrzymaniu rodzicow :lol:

A co do tego tekstu, ze nie jestes taki jak my, tzn ludzie , ktorzy nie wyciagaja reki do rodzicow i sami zarabiaja, to swietnie. Wpisz w google slowo pasozyt to zrozumiesz roznice;) Trzeba CI tylko wspolczuc, ze oczekujesz wylacznie wszystkiego od rodzicow. NIe jestes samodzielny, dojrzaly ani niezalezny finansowo. Wymagasz tylko i oczekujesz, ze kazdy bedzie Ci przytakiwal, bo jezeli ktos ma inne zdanie to od razu wielka obraza. Moze spojrz na siebie W KONCU obiektywnie? Chociaz z tego co i jak piszesz, sadze ze to raczej dla Ciebie nie jest wykonalne. A rodzice nie musze utrzymywac, skoro nie masz np orzeczonej niepelnosprawnosci. Masz powzyej 18, skonczyles studia, to szukaj tej pracy za 8 tys :lol: Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Prawo nie mowi ot ym ze dziecko ma sie wyprowadzic, niewyprowadzka nie pwoduje zadnej choroby, ale ty sie musisz wyprowadzic bo tak zostalo przyjeto spolecznie ze dzieci sie wyprowadzaja. Kolejna spoleczne norma ktorych nienawidze

Pasozyty nie musza.. bo straca zywiciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj no mysle ze wyrazilem sie dosyc jasno. Po prostu popierdolilo Ci sie w glowie po lekach. :P. Gdybys bral cos innego to nie mialbym zastrzezen ale paroksetyna? Wszystko mozliwe. Zdemotywowala Tobie normalne zycie i nastawianie a w zamian masz wymagania, ze tak powiem malo "rozsadne". Ale wiesz moge sie mylic. Po prostu szukalem powodu czemu piszesz tak a nie inaczej. No i zeby nie rzucac slow na wiatr to troche mam doswiadczenia z tym specyfikiem;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac - to w realu nie spotkalem takich pojebow jak was. Dowidzenia.

To mnie nie dziwi, bo takie pojeby jak my, trzymają się zwykle z daleka od takich indywiduów jak ty :D

Miałeś swoją ekipę ludzi którzy także żyli cieplutko w kokonie, nie nauczono cię jak wygląda prawdziwe życie dlatego będziesz wiecznie sfrustrowany i niezadowolony. Radziłabym znaleźć dobrego terapeutę.

Ps. to "wyjście na swoje" za szybko nie nastąpi, bo z tego co wiem młodzi lekarze, dopiero po studiach nie zarabiają zbyt wiele .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×