Skocz do zawartości
Nerwica.com

DZIĘKI ZA TO FORUM


marzenie

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

chciałabym serdecznie wam podziękować za to,że piszecie o swojej ciemnej stronie.

dostałam od was poczucie,że nie jestem inna, sama, czytając nie raz się uśmiechnęłam- o kurcze to nie tylko ja tak mam i robiło mi się o niebo lepiej.

z nerwicą lękową walczyłam , a właściwie pozwalałam jej walczyć ze mną wiele lat, po okrótnym ataku- jechałam do berlina wokół tylko lasy i łąki, a ja umierałam,objawy zawałowe i lęk że nikt mi nie pomoże nie mam zagranicznego ubezpieczenia, karetka i tak nie zdąży....i takie tam , wiele godzin męczarni.

wróciłam do domu i "wyzdrowiałam"

sięgnęłam po książkę "zamiast prozaca" i gdy dowiedziałam się o przyczynach moich ataków nauczyłam się nad nimi panować, sama zafundowałam sobie psychoterapię-pomogło

potem dopadła mnie depresja, leki, i okrótne osamotnienie,najgorszy w tym wszystkim był brak zrozumienia ze strony "normalnych"

kilkumiesięczny koszmar i znalazłam to forum-jest mi łatwiej, nie czuję się już taka sama ze swoimi demonami, dziękuję wam za to ,że jesteście.

myślę,że jesteśmy sobie potrzebni i świadomość,że ktoś też tak ma więc rozumie, może dać nam bardzo wiele[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×