Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna ta Punia :)

 

A to mój Miki jak był mały :P Taki słodziak-[attachment=1]61405_497930953573011_88830888_n.jpg[/attachment]

 

A to aktualne-[attachment=0]10347494_845721958793907_7981654263821820126_n.jpg[/attachment]

 

Zdjęcia koteła jeszcze nie mam.. nie było czasu, nawet nie wiem jeszcze jak go nazwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“ Wszędzie panuje chaos. Ludzie po prostu rzucają się na wszystko w zasięgu ręki: komunizm, zdrową żywność, zen, surfing, balet, hipnozę, terapie grupową, orgie, rowery, zioła, katolicyzm, podnoszenie ciężarów, podróże, ucieczkę od rzeczywistości, wegetarianizm, Indie, malarstwo, rzeźbę, pisanie, komponowanie, dyrygenturę, wyprawy z plecakiem, jogę, kopulację, hazard, alkoholizm, wędrówki bez celu, mrożony jogurt, Beethovena, Bacha, Buddę, Chrystusa, samobójstwo, szyte na miarę garnitury, podróże odrzutowcem do Nowego Jorku, dokądkolwiek... Te fascynacje zmieniają się nieustannie, mijają, ulatują bez śladu. Ludzie po prostu muszą znaleźć sobie jakieś zajęcia w oczekiwaniu na śmierć. To chyba dobrze, że istnieje jakiś wybór. ”

 

— Charles Bukowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu muszą znaleźć sobie jakieś zajęcia w oczekiwaniu na śmierć. To chyba dobrze, że istnieje jakiś wybór. ”

tzn że świneczki w rzezni,rakowcy w hospicjum i czubki w zakładzie psychiatrycznym zwyczajnie sie opierdalaja skoro nie ruszają sie z miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu muszą znaleźć sobie jakieś zajęcia w oczekiwaniu na śmierć. To chyba dobrze, że istnieje jakiś wybór. ”

tzn że świneczki w rzezni,rakowcy w hospicjum i czubki w zakładzie psychiatrycznym zwyczajnie sie opierdalaja skoro nie ruszają sie z miejsca?

 

Bukowski pisał tam o wyborze, a przykłady, które wymieniłeś, wolnego wyboru nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest GLOCK austriacki tak więc chłopczyk.

A oto Jego rodzinka.

Tyle że przy nim to już płotki

Ha-gdy milicja trzepała moją chatę i co i rusz natrafiala na kolejnego "chłopczyka" to zapytała mnie czy ja jestem nienormalny...

Pytanie retoryczne,hehehehehe

Mój numer 2 to ten w drugim rzędzie od dołu po prawej. Niezły rekin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glock jest rewelacyjny.

Prosty, trwały nóż szturmowy.

Bez bajerów, bez nowoczesnych kształtów, jakichś przereklamowanych stali- srali

Ostrze bardzo grube, stal sprężynowa.

Nie tnie papieru na paski jak "nóż rambo", ale tnie wszystko inne jak należy.

Można nim robić bardzo wiele i nie martwić się, że coś mu się stanie

I można nim fantastycznie rzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też odpierdaala obecnie

Te idiotyczne zdjęcia noży, walenie żony i konia kilka razy dziennie, wielka ochota na wyruchanie tych wulgarnych dwudziestoletnich smarkul....

Właśnie zacząłem oprawiać na nowo jedną ze swoich siekier...

Jestem "gupi" a zarazem zajebistyy

Szkoda że najdalej do czwartku znów mnie rozpieerdoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×