Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica??:(


IIIwonA

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!!! mój problem zaczął sie jakies 8 lat temu..miałam tylko kłopoty z wzięciem głębszego pełnego oddechu...a najbardziej zaczęło mi to dokuczać właśnie niedawno...

gdy zeszłam raz z parapetu przed zajęciami ..wydawało mi sie ze coś mi sie przestawiło w sercu...i poczułam jak mi krew uderza do tylnej części głowy.od tamtej pory mam dziwne uczucie...tak jakbym miała ciężką głowę..i zmęczone oczy..

teraz doszło jeszzce kołatanie serca prawie stałe..w nocy nie mogę spać..czuję ucisk w płucach..albo przeponie...bola mnie plecy..męczę się takim leżeniem..a właściwie półspaniem...odczuwam też taki promieniujący ból...aż do pleców..jakby z tyłu płuc..

robiłam ekg ...wyszło ok..

często drętwieją mi dłonie...czuję mrowienie..stają się zimne..często sina..szczególnie jedna..a ja wtedy zaczynam mysleć ze zaraz się przewróce..:(teraz jak wstaje z krzesła ..to czuje jakby krew mi uderzała do głowy..serce zaczyna walić..

jest okropnie..:(:( lekarz powiedział ze to może być właśnie nerwica..a ja myślę że dokładniej to nawet nerwica serca..

często miałam też tak..że kłopoty z tym oddechem pojawiały się w momencie jakiegoś wyjazdu gdzieś dalej..albo przed jakimś weselem, teatrem..albo innym wydarzeniem..

czuję wtedy tez promieniujący ból od serca..

ech..czytając wcześniej to forum..zobaczylam że mieliscie właśnie podobne objawy....

i dlatego tutaj się pojawiłam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×