Skocz do zawartości
Nerwica.com

MOJA DROGA ROZPOCZĘTA- a niedługo będzie skończona


Gość art77

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

mi pomogly tabletki i szukanie Boga.Polecam ci kazania ks.Pawlukiewicza sa m.in na youtube

psychiatrzy leczą chorobe a nie człowieka,dlatego poza lekami trudno będzie ci coś wiecej

od nich otrzymać

a choroba się powtarza u ludzi bo wewnętrznie pozostają taka sama,a na zewnatrz też się niewiele zmienia

pozdrawiam

Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mam na imię Agnieszka.

Ja od 2 tygodni mam zdiagnozowane zaburzenia depresyjno-lękowe i adaptacyjne. Biorę tylko LEXAPRO Jego działanie zaczyna się nawet w ciągu miesiąca.Więc ciągle odczuwam bóle w klatce piersiowej, duszności, arytmię, kołatanie i lęk uogólniony.Jednak lekarz ogólny od razu na pierwszej wizycie kazał mi iść do psychiatry.Wczoraj byłam u niego znowu bo tak mi to ,,serce,, dokucza, że nie wyrabiam.Zrobił tylko ekg i zmierzył ciśnienie i powiedział że to na tle nerwowym i żaden inny specjalista mi nie pomoże.Wynik EKG był idealny ciśnienie książkowe, a powinno coś pokazać bo pod gabinetem miałam atak . Biorę jeszcze VALIDOL, WITAMINY, i o dziwo pomaga mi żucie gumy miętowej. Ja od początku zdaję sobie sprawę że to nerwica, nie wpadam w panikę jak mnie zaczyna na maksa boleć. Tylko jak przechodzi to jestem mega wycieńczona i nogi mi się trzęsą.A stresuję się codziennie, bo wychowuję dwoje bardzo żywiołowych dzieci.Chcę sobie jakoś z tym poradzić ale najpierw muszę poczekać na działanie leku. Potem zamierzam wrócić na basen. Wcześniej dużo pływałam i ćwiczyłam aqua aerobic, ale teraz jakoś nie mogę się przełamać żeby tam iść. Pewnie podświadomie się boję że w wodzie mnie chwyci atak i się utopię.

Jak tam dzisiaj u ciebie z samopoczuciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×