Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, bez przesady. Gdzie tu powód do dumy? Ja nie widzę, ani powodu do dumy, ani do wstydu.

 

 

1234qwerty, dokladnie to chcialam napisac. Przychodzi moment kiedy rozpoczycna sie zycie seksualne i tyle.

 

-- 08 lis 2013, 18:22 --

 

khaleesi, a "rypalas" sie kiedys ze wiesz tak dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozpoczyna się życie seksualne z tym Jednym jedynym, a nie dawanie dupy na prawo i lewo, to jest różnica ;)

 

Miro, w ogole nie rozumiem tego zdania. Dziewictwo traci sie tylko raz wiec nie mozna dawac dupy na prawo i lewo

 

-- 08 lis 2013, 18:28 --

 

khaleesi, a ta wlasciwa osoba to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ale my tu mówimy o powodzie do dumy z samego dziewictwa, a takiego nie ma. A nie o dobrze dobranym kochanku.

 

W młodym wieku, kiedy nie ma jeszcze tego "jedynego" to świadczy dobrze o osobie. Świadczy o tym że się nie puszcza, a czy to nie powód do dumy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozpoczyna się życie seksualne z tym Jednym jedynym, a nie dawanie dupy na prawo i lewo, to jest różnica ;)

 

 

khaleesi, a ta wlasciwa osoba to?

Nie rozumiem pytania? A skad mam wiedziec u każdej kobiety to jest inny facet tak i u każdej to jest inny ten jedyny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro,
Świadczy o tym że się nie puszcza, a czy to nie powód do dumy?

Uprawianie seksu w młodym wieku jest dla Ciebie równoznaczne z puszczaniem się? Brawo :hide: .

Przecież tutaj chodzi o seks bez uczucia

 

-- 08 lis 2013, 18:32 --

 

1234qwerty, no właśnie a ona pisze, ze się wstydzi bo jest zacofana a to nieprawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro,
Świadczy o tym że się nie puszcza, a czy to nie powód do dumy?

Uprawianie seksu w młodym wieku jest dla Ciebie równoznaczne z puszczaniem się? Brawo :hide: .

 

Uprawianie sexu z wieloma partnerami? Skoro już nie jest dziewicą i ma innego, mamy do czynienia z wieloma partnerami. Jak najbardziej puszczanie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania? A skad mam wiedziec u każdej kobiety to jest inny facet tak i u każdej to jest inny ten jedyny,

 

no wlasnie..wiec dlaczego mowisz ze uprawianie seksu to rypanie? Moze to wlasciwa osoba i jedyna z ktora chce sie uprawiac seks. Moze to tez byc jedyny w danym momencie a potem sie rozsypie. Gadasz jak stara panna ktorej nikt nie chcial przeleciec. Ludzie sie zakochuja chociaz nie zawsze trwa to wiecznie. Mozna miec w zyciu wielu partnerow i kazdy na ten moment jest jedyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, ale Ty chyba młoda jesteś więc dlaczego tak rozpaczasz, żeś dziewica?

Za niecały miesiąc 21 lat, więc już stara. Jestem zacofana i do niczego.

 

-- 08 lis 2013, 16:46 --

 

PJT, ja tam nie wiem. Niech Aurora się tak nie spieszy bo trafi na jakiegoś dziada co ja tylko wyr*** będzie chciał i zostawi :?

Sczerze mówiąc to już mi wszystko jedno...

Tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Hmmm... według was wychodzi na to, że faceci po 20-tce mają prawo wstydzić się, że jeszcze nie uprawiali seksu, a kobiety to już nie? Zacofane myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, skoro jest seks dla seksu bez uczucia to jest to tylko rypanie.

Nie rozumiem pytania? A skad mam wiedziec u każdej kobiety to jest inny facet tak i u każdej to jest inny ten jedyny,

 

no wlasnie..wiec dlaczego mowisz ze uprawianie seksu to rypanie? Moze to wlasciwa osoba i jedyna z ktora chce sie uprawiac seks. Moze to tez byc jedyny w danym momencie a potem sie rozsypie. Gadasz jak stara panna ktorej nikt nie chcial przeleciec. Ludzie sie zakochuja chociaz nie zawsze trwa to wiecznie. Mozna miec w zyciu wielu partnerow i kazdy na ten moment jest jedyny

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×