Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, Nie robić dzieci,ma się cały czas dla siebie.

Toć proste jak budowa cepa :mrgreen: .

e tam.. fajnie miec dzieci ... to tylko okres przejsciowy przez jakies 20 lat a potem znowu ma sie czas dla siebie ;)

 

-- 14 sie 2012, 21:29 --

 

Transfuse, moze to wydawac sie dziwne ale z zadnym rowiesnikiem nie dogadywalam sie tak dobrze jak z nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jA gdybym poznał odp. kobietę i miał odp. status społeczny, dochody mógłbym miiec dzieci no ale na to się nie zanosi, w moim wypadku właściwie tylko praca zagranica daje możliwości utrzymania rodziny ale tam i tak to będzie niski status społeczny te minimum płacowe które tam dostane no ale można by przeżyć za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie trzeba pracować a ja tego od dawna nie robiłem, nie jestem inżynierem, lekarzem, menadżerem, złotą rączką ani nie chciałoby,mi się robić po kilkanaście godzin 7 dni w tygodniu bo tylko tacy w Polsce zarabiają tyle żeby godnie żyć i być atrakcyjnym dla kobiety która chce dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani nie chciałoby,mi się robić po kilkanaście godzin 7 dni w tygodniu bo tylko tacy w Polsce zarabiają tyle żeby godnie żyć i być atrakcyjnym dla kobiety która chce dziecko.

 

oj pieprzycie Carlos .. pieprzycie . Atrakcyjnosc nie zalezy od zarobkow a milosc to nie lokata w banku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, nie ci milionerzy są dla tych kobiet atrakcyjni, a ich kasa. Chcesz mieć kobietę czy dziwkę?

ja kasy nie mam także takiego problemu kobieta czy dziwka nie mam, ale początkowo w tym podwątku chodziło że trzeba miec kasę jako taką żeby otrzymać rodzinę, dziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×