Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

tylko wychodz do ludzi i nie zaluj usmiechu :D
To nie do mnie było, ale odpowiem. Gdyby to było takie łatwe... Tacy jak ja w ogóle się nie uśmiechają.

 

Ciekawe dlaczego nikt nie odpisał na mojego poprzedniego posta.

 

nawet ciekawe

http://www.youtube.com/watch?v=6Jcxu-tk ... ture=share

Poczytaj sobie katolickie fora o seksie, zakazanej antykoncepcji i wynikających z tego problemów dla katolików. To tylko tak ładnie wygląda u tego jednego księdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Uśmiech to za mało niestety.

Zresztą, nie wiem...jestem dziwadłem w kwestii związków.

Próbować można?

Ale niema co robić sobie nadziei i zbytnio się angażować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ludzie się dopasuja we wrażłiwoscci, odbiorze swiata, emocjonalnie i intelektualnie to i seks im lepiej wychodzi bo nadają na tych samych falach po prostu a duzo par jest niedopasowanych pozatym seks jest fajny a czy seks np. francuski to seks co powiedziec o chłopaku, który uprawiał seks francuski duzo razy a nie włożył to się zdarza to był stosunek czy go nie było bez sensu gadacie i tyle ważne by sie dobrać w róznych sferach życia wtedy seks lepiej wychodzi a jka sie ludize za bardzo róznia to i czego innego od seksu oczekuja.Seks jest jedyna rzeczą stała bo dzięki niemu jestesmy w stanie przetrwać jako gatunek, bakterie sie przez podział rozmnazają ,ale to chyba mniej przjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego nikt nie odpisał na mojego poprzedniego posta.

Pijesz do mnie ? nie jestem w stanie skumać, o co właściwie Ci biega :roll:, sorki. I nie propaguję żadnych poglądów, tylko wyrażam swoja opinię. Nie staram sie też nikogo przekonać, nie mam takich ambicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijesz do mnie ? nie jestem w stanie skumać, o co właściwie Ci biega :roll:, sorki. I nie propaguję żadnych poglądów, tylko wyrażam swoja opinię. Nie staram sie też nikogo przekonać, nie mam takich ambicji.

nie tylko do Ciebie. O co mi biega? To proste- tylko o to ze jak wszyscy będą tak myśleć to ja i cala reszta prawiczków nie mamy szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, kazdy jest inny... jeden będzie szczesliwy całe zycie z jedna kobieta, inny będzie cały czas szukał "nowości". Dla mnie prawiczek nie jest gwarancja wierności, jak zapewniała koleżanka @Kinia5. Tego typu myślenie to dla mnie naiwność, dlatego tak odpisałam.

 

No i nie sadze, żeby moje posty miały tak morderczą siłę przekonywania :lol: , ze jakas laska po ich przeczytaniu sie zniechęci do prawiczków :lol: Dużo userek zadeklarowało, ze im się prawictwo podoba, ten fakt jakos pomijasz ....

 

Co do prostytutek, wybacz... trochę to niesmaczne. Dla mnie ktoś, kto korzysta z tego typu usług, sam siebie poniża. Tak jakby sam się przyznawał, ze nie potrafi zainteresować sobą "normalnej" kobiety. Że jest tak beznadziejny, że musi za to płacić. Dla mnie to upadek. Poza tym, co właściwie może zaoferowac dziwka ? oprócz kłamstwa ? Bo niezależnie jaki klient będzie, ona i tak poudaje 10 orgazmów na minute i niesamowitą ekstazę. Nie rozumiem, jak faceci dają się nabierać na takie prymitywne chwyty. A jak trzeba będzie faktycznie zadowolić kobitę, to dalej będą ciemni jak tabaka w rogu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, kazdy jest inny... jeden będzie szczesliwy całe zycie z jedna kobieta, inny będzie cały czas szukał "nowości". Dla mnie prawiczek nie jest gwarancja wierności, jak zapewniała koleżanka @Kinia5. Tego typu myślenie to dla mnie naiwność, dlatego tak odpisałam.
Bo oczywiście że nie jest żadną gwarancją. Czekania do ślubu też nie popieram.

 

No i nie sadze, żeby moje posty miały tak morderczą siłę przekonywania :lol: , ze jakas laska po ich przeczytaniu sie zniechęci do prawiczków :lol: Dużo userek zadeklarowało, ze im się prawictwo podoba, ten fakt jakos pomijasz ....

Dużo zadeklarowało, Ty również nie miałaś nic przeciwko prawiczkom, aż tu nagle takie wnioski. Ale może się mylę. Jakby wszyscy myśleli że prawiczek zdradzi to już napisałem co by było.

 

Co do prostytutek, wybacz... trochę to niesmaczne. Dla mnie ktoś, kto korzysta z tego typu usług, sam siebie poniża. Tak jakby sam się przyznawał, ze nie potrafi zainteresować sobą "normalnej" kobiety. Że jest tak beznadziejny, że musi za to płacić. Dla mnie to upadek.
Mało kto tam idzie bo chce. Dokładnie tak- bo nie potrafi zainteresować innej kobiety. Nie może być w normalnym związku, więc "tonący brzytwy się chwyta".

 

Poza tym, co właściwie może zaoferowac dziwka ? oprócz kłamstwa ? Bo niezależnie jaki klient będzie, ona i tak poudaje 10 orgazmów na minute i niesamowitą ekstazę. Nie rozumiem, jak faceci dają się nabierać na takie prymitywne chwyty. A jak trzeba będzie faktycznie zadowolić kobitę, to dalej będą ciemni jak tabaka w rogu :?
Jedynym co może zaoferować wg. mnie jest tylko seks- dla mnie wiadomo że dziwka udaje orgazm. Jeszcze nagada jak to nie było jej dobrze itd. żeby nie stracić klienta. Jeśli ktoś w to wierzy to nie wiem co sobie myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo,

być może niejasno się wyraziłam odnośnie prawiczków. Wnioski, że wolę, żeby mój facet miał doświadczenie i wolność wyboru to tylko MOJE osobiste preferencje i upodobania. Podejrzewam, że dość niekonwencjonalne. Kobiety chyba wolą tradycyjne związki oparte na stałości i wierności. Ale nie chce generalizować, co lubią kobiety. Nie jestem jasnowidzem ani telepatą, żeby wypowiadać się w imieniu wszystkich kobiet. Dlatego piszę: ja, w/g mnie, sądzę, dla mnie , itp.

Luzik, na pewno mój tok myślenia nie jest głosem większości ;) .

 

No fakt, ze prostytutka oferuje tylko seks - ale po co komu seks, który polega na udawaniu i kłamstwie ? żeby się rozładować ? do tego kobiety nie potrzeba :arrow: "najlepsza baba to własna graba" no i niczego nie złapiesz ani kasy nie stracisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski, że wolę, żeby mój facet miał doświadczenie i wolność wyboru to tylko MOJE osobiste preferencje i upodobania. Podejrzewam, że dość niekonwencjonalne.
Masz rację... z jednym małym ale - nie niekonwencjonalne: to jest zdanie WIĘKSZOŚCI- Tak naprawdę KOLEJNY raz słyszę to samo: ja wolę doświadczonych, ale nie martw się- większość tak nie twierdzi.

 

Kolejny raz dowiodłem że niestety mam rację. Ale może odpowiesz na moje pytanie: załóżmy (z czym się pewnie nie zgodzisz) że większość kobiet myśli jak Ty. Co ma zrobić prawiczek poza burdelem: doświadczenia nie zdobędzie bo żadna go nie zechce.

 

W końcu wam się skończą Ci doświadczeni i co wtedy zrobicie? :/ :/

 

ale po co komu seks, który polega na udawaniu i kłamstwie
Mnie po to żeby nie być prawiczkiem. Jeśli nie da się "doświadczeń" zdobyć inaczej to trzeba w ten sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edynym co może zaoferować wg. mnie jest tylko seks- dla mnie wiadomo że dziwka udaje orgazm. Jeszcze nagada jak to nie było jej dobrze itd. żeby nie stracić klienta. Jeśli ktoś w to wierzy to nie wiem co sobie myśli...

W zwiazkach tez laski udaja zeby nie zranic uczuc ukochanych.. a to blad. Poza tym to ze sie przelecialo iles tam kobiet nijak sie ma do umiejetnosci .. przeciez po takim jednorazowym seksie nawet nie wie sie co laske kreci tak naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może odpowiesz na moje pytanie: załóżmy (z czym się pewnie nie zgodzisz) że większość kobiet myśli jak Ty. Co ma zrobić prawiczek poza burdelem: doświadczenia nie zdobędzie bo żadna go nie zechce.

inbvo, główna motywacja, dla której ludzie uprawiaja seks to emocje, które do siebie czują. Zakochana kobieta nie będzie zwracać uwagi, czy jesteś prawiczkiem czy nie. Nie będzie jej to odstręczać, przeciwnie, uzna że to wspaniałe, że będzie w Twoim życiu kimś szczególnym. Ten pierwszy raz zarezerwuj sobie dla osoby, która Cie darzy uczuciem - i nie musisz sie stresować, nawet jeśli nie będziesz idealnym kochankiem ;):P

 

agonista, jeśli kobieta w związku udaje orgazm, to ten związek jest nic nie warty. Chyba chodzi o to, żeby być wobec siebie szczerym i wspólnie rozwiązywać problemy ?

 

Kolejna sprawa, ze faceci często są sami sobie winni, że kobiety udają. Obrażają się albo strasznie przejmują, zamiast wrzucić na luz. Seks powinien być przyjemnością i zabawą, a nie jakimś poligonem dla macho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do prostytutek, wybacz... trochę to niesmaczne. Dla mnie ktoś, kto korzysta z tego typu usług, sam siebie poniża. Tak jakby sam się przyznawał, ze nie potrafi zainteresować sobą "normalnej" kobiety. Że jest tak beznadziejny, że musi za to płacić.
Aż tak krytyczny co do panów korzystający z ich usług bym nie był cześć jest mało atrakcyjna z defektami urody i chce seksu z ładnymi lub co najmniej średnimi kobietami a właściwie to tylko im prostytutki zostają gdy nie mają charyzmy czy milionów na koncie. Albo np. faceci po 50 ce i chce se z młodymi zabawić.

 

Ja byłem kiedyś w agencji choć brzydki nie jestem ale za to b. nieśmiały, co prawda że tak powiem nie skorzystałem bo byłem zbyt pijany ale nie uważam że to coś strasznego jest kupa ultra nieśmiałych facetów którzy nie są wstanie nawet zagadać już nie mówiąc o poderwaniu czy seksie z kobietą i dla nich to zawsze jakieś rozwiązanie choć też tego nikomu nie będę polecał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, główna motywacja, dla której ludzie uprawiaja seks to emocje, które do siebie czują. Zakochana kobieta nie będzie zwracać uwagi, czy jesteś prawiczkiem czy nie. Nie będzie jej to odstręczać, przeciwnie, uzna że to wspaniałe, że będzie w Twoim życiu kimś szczególnym.

Czyli twierdzisz że prawiczek Ci nie przeszkadza, jak się w nim zakochasz... Tak naprawdę zakochanemu przeszkadza mało rzeczy, nawet tych najgorszych. Dlatego mówią że miłość jest ślepa.

 

Ten pierwszy raz zarezerwuj sobie dla osoby, która Cie darzy uczuciem - i nie musisz sie stresować, nawet jeśli nie będziesz idealnym kochankiem ;):P
Wiesz, ale Tobie łatwo pisać. A jak się nie mam żadnych perspektyw w tym polu to można i do śmierci trzymać rezerwację. Każdy by chciał ze szczególną osobą itd..., ale życie jest ciężkie. A stresować się zawsze będziesz.

 

Aż tak krytyczny co do panów korzystający z ich usług bym nie był cześć jest mało atrakcyjna z defektami urody i chce seksu z ładnymi lub co najmniej średnimi kobietami a właściwie to tylko im prostytutki zostają gdy nie mają charyzmy czy milionów na koncie. Albo np. faceci po 50 ce i chce se z młodymi zabawić.

 

Ja byłem kiedyś w agencji choć brzydki nie jestem ale za to b. nieśmiały, co prawda że tak powiem nie skorzystałem bo byłem zbyt pijany ale nie uważam że to coś strasznego jest kupa ultra nieśmiałych facetów którzy nie są wstanie nawet zagadać już nie mówiąc o poderwaniu czy seksie z kobietą i dla nich to zawsze jakieś rozwiązanie choć też tego nikomu nie będę polecał

Burdel to jest ostateczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×