Skocz do zawartości
Nerwica.com

Totalny brak sił- wyczerpanie nerwowe?


lukiiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dawna falami czuje duze oslabienie lekarze mowia ze to wiosenne przesilenie ze jesienne itd.

Ale teraz to juz rece mi sie czesa jak np ponosze reke, zginam ja do siebie i od siebie to mi miesnie drza.

Czuje sie senny ale jak sie poloze to nie moge zasnac.

Wynik krwi mam dobry ekg echo, tylko od wielu lat mam slaba tolerance wysilku czyli szybko sie mecze.

Czesto jak sie zle czuje to prawa noga mi sama podskakuje dostaje taki jakby drgawki tej nogi.

Wczoraj np zmeczylo mnie przejscie przez market w te i z powrotem i wlozenie kilku produktow, krecilo sie w glowie i czulem dusznosc, takze do kasy juz nawet nie podchodzilem zwlaszcza ze byly kolejki.

Mam 32l.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to może być wyczerpanie nerwowe skoro wyniki badań masz dobre byłeś u psychiatry?sen jest pomocny w każdym osłabieniu..suplementy diety spacery..spokoj moze tez psycholog by sie przydał?podpowie jak radzic sobie ze stresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO TEMAT MI ZNANY...MIALEM TAK PRZEZ KILKA LAT A NAJWIĘKSZE NASILENIE TO JAKIEŚ 2 OSTATNIE LATA.SZYBKO SIE MĘCZYŁEM I BARDZO POCIŁEM,LEKARZE ODSYŁALI MNIE Z TYM DO ONKOLOGA GDYŻ 4 LATA TEMU LECZYŁEM SIE NA RAKA...ONKOLOG STWIERDZIL PO WCZEŚNIEJSZYCH BADANIACH ZE TO NIE W TYM PRZYCZYNA.DOPIERO POBYT W SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM I ODSTAWIENIE LEKU O NAZWIE ZOLAFREN ZMIENIŁO MOJE ŻYCIE,JEŻDŻE NA ROWERZE,CHODZĘ BIEGAM I MOŻE U CIEBIE TO SPRAWA JAKIEGOŚ LEKU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BADANIA...JA ROBIŁEM ONKOLOGICZNE,MAM JE CO 3 M-CE(MARKERY I USG WĘZŁÓW CAŁEGO TUŁOWIA.BYŁEM TAK JAK MÓWISZ,NA PRZYSTANEK MAM 200 METRÓW I PO TAKIM SPACERZE JUŻ BYŁEM SPOCONY I SŁABY,DŁUGO TAK MIAŁEM.DOBRZE ŻE POSZEDŁEM DO TEGO PSYCHIATRYKA BO TEN KOSZMAR BY TRWAŁ NADAL...NA ROWERZE NIE MOGŁEM JEŹDZIĆ,BYŁEM ZA SŁABY.PO SZPITALU JEŻDŻE A NAWET LATAM:)JA TAM OPISAŁEM TROCHĘ TEN TEMAT(DZIWNE ODKRYCIE) PRZECZYTAJ...TERAZ MAM TYLKO KŁOPOTY ZE SNEM ALE Z TYM DA SIE ŻYĆ.NIE MAM JUŻ LĘKÓW I DEPRESJI I NATRĘTNYCH MYŚLI CHYBA TEŻ JUŻ NIE MAM A JAK SĄ TO INNE:)JA MIAŁEM LĘKI PARALIŻUJĄCE ,PANICZNE....STRASZNIE SIE Z TYM ŻYJE.NO I MAM KŁOPOTY Z PAMIĘCIĄ,CZĘSTO SIE "ZAWIESZAM"ITP ALE TO TEŻ NIC TAKIEGO.MOIM ZDANIEM WŁAŚNIE KTÓRYŚ Z LEKÓW ŹLE NA CIEBIE DZIAŁA,JA TO MÓWIĘ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA...LEKARZ CI TEGO NIE STWIERDZI,TO ZE MI ODSTAWILI TEN ZOLAFREN TO PRZYPADEK.W ULOTCE TEŻ O TYM NIE PISZĄ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co normalnie funkcjonowales majac tylko 3 godziny snu? Nie dosypiales w ogole w dzien? W sumie mozna to wykorzystac ;) Ja to zauwazylem ze jak sie ku**a nie chce spac, to nie probowac na sile bo tylko sie sytuacja pogarsza. Wiec na twoim miejscu mialbym w dupie to, ze spalem tylko 3 godziny - jak mi sie zachce spac to pojde spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przyzwyczaiłem,na początku brakowało mi powietrza...Teraz jak czuję sie bardzo zmęczony to biorę zeldox bądz tisercin i śpię kilka godzin.W dzień nie śpię wcale,nie chce mi sie...Jeszcze nigdy mi sie tak dobrze nie żyło jak teraz:) jestem silny a byłem słaby,jestem dynamiczny a byłem flegmatyczny,lepsze myślenie,bystrość,wszystko lepiej,na plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze powiedzcie czy to pasuje do nerwice czy nie:

Jestem w markecie czuje sie zmeczony na maxa kreci mi sie w glowie nie daje rady stac w kolejce do kasy, ale wedlug mnie to wynika ze fizycznie sie zmeczyle chodzeniem. Bo gdy usiade w dziale z butami to czuje sie duzo duzo lepiej wstaje i po chwili to samo.

Wiec zastanawiam sie czy to nerwica czy jednak cos innego --co sadzicie?

Rodzina mi mowi ze nerwica.

Dodam ze wszystki bad mam ok oprocz wysilkowego 10mets to troche malo na moj wiek- ale lekarze twierdza ze niby slaba kondycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to na nerwicę. Zresztą jak człowiek stoi w miejscu ,to źle wpływa to na krążenie krwi. A to powoduje niedotlenienie ,niedokrwienie mózgu. Stąd osłabienie ,otępienie, zawroty głowy.

To jakie bad mam jeszcze zrobic zeby potwierdzic lub wykluczyc niedokrwienie czy niedotlenienie mozgu?

A moze cos z zylami czy tetnicami,bo czesto jak leze na boku to bardzo szybko dretwieje reka polozesie na drogi bok to samo i np jak siedzac potrzymam tak po damsku noge na noge to po chwili od kolana w dol noga niedokrwiona dretwieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×