Skocz do zawartości
Nerwica.com

EFT - Techniki Emocjonalnej Wolności


akademiaeft

Rekomendowane odpowiedzi

Techniki Wolności Emocjonalnej

 

EFT (Techniki Wolności Emocjonalnej) polegają na przywróceniu umysłu, ciała i uczuć do stanu harmonii i równowagi w taki sposób aby człowiek nie był już nigdy ograniczony przez negatywne emocje i przekonania.

 

Mimo tego, że jesteśmy zaprogramowani w taki sposób aby radzić sobie z większością emocji, sytuacji i nieprzyjemnych doznań których doświadczamy, to i tak bardzo często możemy być nękani przez powracające negatywne emocje dotyczące przeżyć z przeszłości, związków, różnego rodzaju traum. Możemy być także dotknięci przez to co się dzieje w teraźniejszości lub przez obawę o przyszłość. Pojawiają się takie problemy jak stres związany z pracą, problemy interpersonalne, depresja, nerwice i innego rodzaju zaburzenia.

 

W tego rodzaju sytuacjach emocje nie mogą być w sposób naturalny swobodnie usunięte ze względu na ciągły stres na poziomie mentalnym i organicznym. Możemy próbować ignorować te emocje ale i tak będą miały negatywny wpływ na nasze życie. Gdy ludzie decydują się na poradzenie sobie z problemem często rozważają psychoterapie, ida do swojego lekarza lub starają się w inny sposób poradzić sobie z obciążeniem emocjonalnym. Jednak każdy ze sposobów ma swoje wady i zalety. Nie wiele osób jak dotąd słyszało o EFT - Technikach Wolności Emocjonalnej, które zdobywają ogromną popularność ze względu na skuteczność przewyższającą kilkukrotnie inne metody terapeutyczne. Jest to najskuteczniejszy sposób na pracę z negatywnymi emocjami, stresem i destrukcyjnymi przekonaniami.

 

 

Tradycyjna Psychoterapia a

Techniki Wolności Emocjonalnej

 

Podczas tradycyjnej psychoterapii polegającej głównie na rozmowie uzyskujesz pewnego rodzaju wgląd w siebie i przyczyny swoich problemów emocjonalnych. Określasz także z terapeutą nowe zachowania, które chciałbyś mieć. Jesteś jednak zostawiony samemu sobie jeśli chodzi o wprowadzanie tego wszystkiego w życie. Nie mówiąc już o sile woli, którą musisz posiadać. Nadal czujesz wewnętrzne napięcie i reagujesz na wszystkie czynnniki stresujące w stary sposób. Rezultatem tego jest ciągły wewnętrzny konflikt pomiędzy tym jak jesteś zaprogramowany a siłą woli, któej musisz użyć podczas psychoterapii. Psychoterapia to bardzo ciężki i powolny proces trwający latami lub nigdy się nie kończący.

 

Przewaga Terapii EFT nad innymi systemami

 

EFT nie ma tego problemu. Po pracy nad danym zaburzeniem z pomocą EFT, czujesz się inaczej i rzeczywiście tak jest że Twój "problem" się zmienia i odczuwasz go inaczej, pojawia się spokój i jasność myślenia. Eliminujesz główną przyczynę emocjonalną dlatego Twój organizm nie musi już powielać destrukcyjnych reakcji. Nowe zachowania i reakcje są naturalne ponieważ odbywają się w przyjaznym środowisku bez wewnętrznego konfliktu emocjonalnego. Zmieniasz się od środka i stajesz się nową osobą w nawiązaniu do swojego problemu . Twoje reakcje psychiczne i fizyczne normalizują się.

 

EFT jest od 10 do 20 razy szybsze i skuteczniejsze niż inne metody. W przeciwieństwie do tradycyjnej psychoterapii która trwa od kilku miesięcy do kilku lat (lub nigdy się nie kończy) EFT potrafi się uporać z problemem w ciągu kilku tygodni a pierwsze efekty w postaci głębokiego odprężenia i zauważalnych zmian w objawach i zachowaniach widoczne są już po kilku dniach.

 

Skuteczność EFT wynosi ponad 90%. W rękach świetnego specjalisty sięga 100%.

 

EFT udowodniło swoją skuteczność w leczeniu zaburzeń natury psychicznej i fizycznej w badaniach klinicznych.

 

O to krótka lista zaburzeń w których EFT udowodniło swoją wysoką skuteczność:

 

Lęki & Ataki paniki

Stres i odstresowywaie

Traumy & Zespół stresu pourazowego (pracujemy z weteranami wojennymi)

Depresja / Nerwice

Wstyd, Poczucie winy, Niska samoocena

Żal & Żałoba

Miłosny zawód / Utrata bliskiej osoby

Lęk przed odrzuceniem

Bezsenność

Lęk przed wystąpieniami publicznymi

Fobie: agorafobia, klaustrofobia, lęk przed lataniem, myszy, węże, etc.

Uzależnienia: alkohol, narkotyki, papierosy, jedzenie, hazard, etc.

Otyłość / Emocjonalne przejadanie się

Zaburzenia odżywiania : Anoreksja & Bulimia

 

Wystarczy że skontaktujesz się z Akademią EFT i automatycznie jesteś objęty opieką jednego z najlepszych europejskich ekspertów w takich dziedzinach jak stres, duchowość, EFT, zdrowe odżywianie, komunikacja i szeroko pojęte zdrowie.

Zupełnie nieodpłatnie dostajesz od nas materiały, które pomogą Ci odkryć precyzyjną przyczynę Twojej choroby. Dostaniesz gotowy program do pracy nad sobą we własnym zakresie

 

Zapewniamy Ci także SESJĘ WPROWADZAJĄCĄ

 

Zamów swoją DARMOWĄ 15 minutową KONSULTACJĘ w celu przedyskutowania Twojej sytuacji i odpowiedzi na pytania odnośnie terapii lub coachingu.

 

Gdy zdecydujesz się na coaching/terapię w Akademii EFT:

 

- zrozumiesz rzeczywiste znaczenie i biologiczny cel swoich symptomów

 

- dowiesz się, które emocje i wzorce myślenia wywołały Twój problem zdrowotny

 

- precyzyjnie określisz sytuację ze swojego życia, która przyczynia się do nawrotów danego problemu ze zdrowiem

 

- zrozumiesz proces powstawania danego zaburzenia, dzięki czemu zredukujesz stres i lęk z nim związany , zaczniesz ufać swojemu organizmowi

 

- dowiesz się na jakim jesteś etapie w 9 etapowym cyklu chorobowym i jak wykorzystać tą wiedzę do wyzdrowienia

 

- zaopatrzysz się w wiedzę, która pozwoli Tobie na całkowite rozwiązanie Twojego problemu

 

- zrozumiesz dlaczego organizm doświadczając szoku, konfliktu emocjonalnego reaguje na tego typu sytuację daną chorobą lub zaburzeniem psychologicznym

 

- i co najważniejsze, nauczysz się usuwać przyczyny związane z konfliktami emocjonalnymi i traumatycznymi przeżyciami

 

- dostaniesz najbardziej konkurencyjne ceny na rynku - 50 zł za godzinną sesję terapeutyczną (za każdym razem gdy zgłosisz się do nas z hasłem Forum Nerwica)

 

Akademia EFT to jedyny taki ośrodek w Polsce zapewniający opiekę na najwyższym światowym poziomie. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi i terapeutycznymi na świecie.

 

 

W bezpiecznej, spokojnej atmosferze, bez nacisku i zewnętrznego oceniania - Sesje EFT pomogą Ci w uwolnieniu się od negatywnych emocji, myśli, stresu i innych przeszkód uniemożliwiających Ci życie pełną piersią i realizację wszystkich planów.

 

Głównym zamysłem EFT jest praca nad usuwaniem negatywnego ładunku emocjonalnego (poprzez odpowiednią pracę z układem nerwowym) z różnego rodzaju wspomnień, dramatycznych sytuacji, konfliktów emocjonalnych, które jak potwierdzają naukowcy, są głównym czynnikiem w procesie powstawania chorób i zaburzeń emocjonalnych.

 

Wspólnie będziemy pracować nad oczyszczeniem Twojej drogi życiowej z wszelkiego rodzaju emocjonalnych przeszkód, któe nie pozwalają Ci na doświadczanie w pełni miłości, radości i szczęścia. Odkryjemy na nowo Twój ogromny potencjał . Podczas sesji otrzymasz: niezwykle skuteczne narzędzia transformacyjne, wsparcie i przewodnictwo w obranym przez Ciebie kierunku.

 

Dzięki coachingowi EFT:

 

Pozbądź się negatywnnych emocji, stresu, traum i głęboko zakorzenionych schematów myślenia, które trzymają Cię w miejscu, odcinając Ci dostęp do Twojej wewnętrznej siły i tego kim naprawdę jesteś

Pokonaj depresję, nerwicę, fobię i inne zaburzenia emocjonalne

Oducz sie zachowań zbudowanych na lęku, które to w żaden sposób nie służą Ci. W zamian naucz się zachowań i sposobów dzięki któym odzyskujesz harmonię, uwolnij sie od strachu

Podnieś swoją samoocenę

Odzyskaj swoją siłę i energię

Pozbądź się samo-sabotażu

Zlikwiduj wszystkie ograniczające Cię negatywne przekonania

Odkryj na nowo jak wiele jesteś wart/a

Uwolnij się od swojej przeszłości i uzdrów swoje serce

Nawiąż na nowo kontakt ze swoim prawdziwym ja i żyj w zgodzie ze sobą

Zwiększ swoją miłość do siebie i samo-akceptację

Przełam ograniczające wzorce rodzinne

 

Odwiedź nas na http://www.metaeft.com lub napisz bezpośrednio na adres akademiaeft@gmail.com (pamiętaj w tytule wpisać Forum Nerwica)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×