Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa


bartosz45194

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam się Bartosz mam 16 lat od pół roku mam zdiagnozowaną nerwicę lekową zaczęło się przyśpieszonym biciem serca,potem przez wakacje miałem uczucie duszności bóle w klatce piersiowej,pod koniec wakacji miałem średnie bóle głowy ucisk tak jakby raz po prawej stronie raz na środku raz z tyłu,i po 3 tyg mi przeszło i znowu mi sie nawróciło tak jakby czuje jakby mi głowa pulsowała nieraz w uszach czuje taki jakby świst coś podobnego,Boję się ze mogę mieć tetniaka coś takiego i wtedy tak jakby mi sie pogarsza ból głowy i przechodzi w różne miejsca najgorzej jest na środku głowy,byłem u psychaitarty przyjmuję od miesiące lek sertagen na bazie seratoniny i pomógł mi na moje serca przyśpieszone i ból głowy i po miesiącu znowu o tętniaku sobie przypomniałem.bioąre także 2 razy dziennie magnez.Od 2 tyg biegam ale boję sie teraz bo przeczytałem zę wzrost ciśnienia tętniczego prowadzi do pęknięcia tętniaka.Byłem u neurologa nie zrobił żadnych badań mi tylko kazał dotknąć czubka nosa i takie tam i pow ze to na tle nerwowym są bóle.Lekarz pediatra mówił że tetniak występuje bardzo rzadko i nie mam się przejmować bo mi nie grozi pytał sie czy ktoś w rodzinie miał a u mnie nikt nie miał tętniaka.Czy faktycznie mi nie grozi bez przeprowadzenia badań czy czegoś takiego czy mam uwierzyć 3 lekarzom na słowo pomóżcie;(

ps.Uczęszczam co 2 tyg do psychologa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×