Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam się i ja ;)


Marjorie666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

(tu następuje klasyczny 'wstępniak')

 

mam na imię Ewa, lat 23, od blisko roku zmagam się z nerwicą lękową...

a właściwie to od tego czasu mam jej objawy, w pełni zdiagnozowana zostałam dopiero w marcu tego roku, wcześniej szukano u mnie wszystkich możliwych chorób (plus tej zabawy w kotka i myszkę jest taki, że wiem, co w moim organizmie już zostało przebadane i działa dobrze :P )...

no ale - od marca jestem pod opieką wspaniałego psychiatry, który - jak się wydawało - powoli stawiał mnie na nogi...

z bycia non stop na lekach (najpierw sertagen, potem fluanxol, na koniec sulpiryd) doszłam do stanu, kiedy brałam doraźnie neurol (0,25) i to max 2-3 razy w miesiącu....

aż tu ostatnio moja psychika wycięła mi numer i z 'typowych' ataków nerwicy (duszności, kołatanie serca, dreszcze, panika etc), które już byłam w stanie zidentyfikować i opanować 'przeskoczyła' na 1000% somatyzację... która tak mi dała w ostatnich dniach w d**pe, że we wtorek idę do psychiatry wręcz błagać go o leki, bo znów nie jestem w stanie funkcjonować :-|

 

stąd też moja wizyta na tym forum... po cichu liczę na to, że poznam tu mądrych ludzi, którzy jakoś pomogą mi przetrwać ten ciężki czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×