Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lepper


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam go po prostu jest żal,i jego rodziny też..To na pewno są dla nich trudne chwile..Nie wiem czy był dobrym,czy złym człowiekiem.Ale musiał się znależć w niezłych tarapatach finansowych żeby podjąć taką decyzję...Do tego jego syn jest ciężko chory...Politycznie to tylko dziękuje mu za to,że rozwalił koalicję którą sam wspołtworzył i dzięki temu PiS szybciej przestał rządzić Polską.Przy czym żeby nie wyszło jaki ze mnie hipokryta,to powiem,że zawsze uważałem i uważam,że większą siarę polityczną od Niego to tylko Kaczyńscy potrafią zrobić.Czyli u mnie jest na wysokim drugim miejscu,jeżeli chodzi o robienie siary politycznej.Właśnie mam pytanie:jeżeli miał długi finansowe...to teraz na kogo te długi przechodzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialabym ze samobojstwa w tym wieku to pojedyncze przypadki ....w rodzinie mialam kilka przypadkow samoboja w tym wieku a przyczyna ich byly problemy finansowe, pozaciagane kredyty, brak pracy, perspektyw, upadek firmy na ktora ktos pracowal cale zycie.......

 

Hmmm a co takiego w tej teorii jest, ze az sie o zgode pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałam ze w tym wieku ludzie juz sobie cenią zycie takie jakie jest... maja dystans do wielu spraw. podczas kiedy wielu kolegow ze szkolnej ławy już odeszło z powodu chorób czy wypadków oni jeszcze chcieliby pozyc. wiedza ze sa juz blizej konca zycia i ten instynt jest silniejszy.sa pogodzeni z losem.

 

myslicie ze to tak nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myslałam ze w tym wieku ludzie juz sobie cenią zycie takie jakie jest... maja dystans do wielu spraw. podczas kiedy wielu kolegow ze szkolnej ławy już odeszło z powodu chorób czy wypadków oni jeszcze chcieliby pozyc. wiedza ze sa juz blizej konca zycia i ten instynt jest silniejszy.sa pogodzeni z losem.

 

myslicie ze to tak nie działa?

ja myślę, że jednak nie

 

wiek nie jest wyznacznikiem, kiedy człowiek "godzi się z losem"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno miał wiedzę na różne tematy...To mogło go zabić...

A co do sytuacji to fakt, niszczony niemiłosiernie przez media i jakąś kukłę która wmawiała mu ojcostwo jej dziecka(podejrzewam, że podstawiona), przegrane wybory, długi, niewielkie szanse na sukces, wiele spraw...Trudno powiedzieć.

 

A sekcja zwłok "nic nie wykaże". Żaden prokurator nie będzie miał odwagi walczyć o prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×