Skocz do zawartości
Nerwica.com

Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre argumenty w ostatnich postach !! Gratuluję

Jutro się z nimi "rozprawię" hehehehe

Dzisiaj źle się czuję. Znów pęka mi glowa i jest mi niedobrze.

Dobry pomysł ze zmianą tytułu wątku.....Gratulacje

Poszerza zakres dyskusji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przywrócony i otwart, natomiast do regulaminu zostal dodany jeden podpunkt, ktory bardzo polecam przeczytac...

 

9. Na forum zabronione jest:

- Handlowanie lekami

- Obrażanie innych Użytkowników, osób oraz grup społecznych

- Kłótnie na forum publicznym (wszelkie spory rozwiązujemy poprzez prywatne wiadomości)

- Nadmierne używanie wulgaryzmów

- Pisanie całych postów z wielkiej litery

- Podawanie prywatnych danych które mogą być wykorzystane przez osoby trzecie

- Pisanie wiadomości niezgodnych z polskim prawem

- Zastraszanie, groźby czy nękanie innych Użytkowników poprzez wiadomości publiczne i/lub prywatne

- Wklejanie tej samej wiadomości w różnych tematach

- Tworzenie więcej niż jednego tematu zawierającego tą samą treść

- Notoryczne wklejanie linków do innych stron

- Zabronione jest gloszenie pogladow naruszajacych odmiennosc rasowa, kulturowa, religijna,

i seksualna. Niestosowanie sie do powyzszego punktu spowoduje automatyczne przyznanie ostrzezenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że oprócz:

 

handlowania lekami

obrażania innych

prowadzenia kłótni

zastraszania, grożenia i nękania innych

używania wulgaryzmów

głoszenia rasistowskich poglądów

itp.

 

nie masz nic innego do powiedzenia na forum?

 

interesujące....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy głoszenie rasistowskich poglądów czy to jak powiem że przeciętny czarny jest mniej inteligentny od białego a biały od żółtego to rasizm. I powiem że że tylko jeden czarny dostał nagrodę Nobla(nie licząc pokojowej), w stanach łatwiej się dostać na studia jak się jest czarnym bo dają im specjalnie punkty za rasę a biali nie mają szans w biegu na sto metrów to zostanę zbanowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat brzmi ".....co dalej z Europą "

W eurpie coraz większy odsetek afroeuropejczyków i islamoeuropejczykow...

Więc dyskusja na ich temat chyba nie jest off-topem?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus tego że Polska jest biedna i słaby u nas socjal to to że u nas się jeszcze nie zjawili. W w.Brytanii tylko 18% dorosłych Somalijczyków pracuje nie opłaca się im bo mają 15 dzieci i z tego nieźle żyją czy taką Europe chcemy bo lewica europejska o niej marzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu się chwalił szczegółową wiedzą na temat krajów afrykańskich, zaraz zaraz... kto to był?

 

a poza tym przypominam, że miałeś w planie iść zdrowieć.

 

 

Kłótnie na forum publicznym (wszelkie spory rozwiązujemy poprzez prywatne wiadomości)

 

-czy nie sądzisz, że łamiesz regulamin rozpoczynając ze mna kolejną kłótnię?

 

CHCĘ WIDZIEĆ OSTRZEŻENIE NA TWOIM KONCIE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, Rozumiem, że możesz być zniesmaczony, czytałam o Twoim samopoczuciu, jesteś nabuzowany i masz w sobie dużo złości i gniewu.

Ale proszę nie popadaj w skrajności bo na prawdę, to już zaczyna zakrawć o łapanie za słówka.

Czy Ty na prawdę sądzisz, że Kasia rozpoczyna kłótnię z Tobą?

Przecież nikt nie zabrania tutaj prowadzić konwersacji w oparciu o wymianę poglądów, które każdy przecież ma.

A, że jest to forum, które funkcjonuje w oparciu o Regulamin, to wszyscy musimy się dostosować. Ja, Ty, każdy użytkownik.

Reguły obowiązują nas tutaj, jak i w życiu codziennym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochaniutki, tylko ostatni podpunkt został dopisany dziś. reszta obowiązuje od 2005 roku.

więc prawo nie działa wstecz tylko i wyłącznie w przypadku ostatniego podpunktu.

ojej, chyba nie jesteś taki rozkminiacz za jakiego chcesz uchodzić.

notabene widać, kto nie czyta regulaminu.

miłego zdrowienia kochaniutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech..... :( to nie odpowiedni temat na takie pyskówki

 

Kasia jak w tym przysłowiu

Nie dyskutuj z ............., bo sprowadzi cię na swój poziom i pokona doświadczeniem

 

Kolejna obraza. Zgłaszam posta.

Może ktoś zrobi z tym porządek?

 

-- 30 lip 2011, 15:26 --

 

Ech..... :( to nie odpowiedni temat na takie pyskówki

 

Kasia jak w tym przysłowiu

Nie dyskutuj z ............., bo sprowadzi cię na swój poziom i pokona doświadczeniem

 

 

 

Co ty.......... myślisz , że nikt nie wie co nalezy wstwić w miejsce kropek???

Mam nadzieje ,że wiesz co nalezy wstawić w miejsce moich kropek, ........... !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej co wy do cholery robicie? Musicie się kłócić? To jest głupie! Każdy z Was ma rację i każdy z was jej nie ma. Idźcie na kompromis jakiś...Tak nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, powinieneś zostać dawno wywalony z tego forum, ale zacząłeś się rejestrować na siłę, wracać tutaj, naprzykrzać się, grozić.... więc zaczeliśmy obchodzić cię dookoła, bo się nam znudziło ciągle usuwanie cię i czytanie tych smętnych wygrażań, jak widzę dalej to samo, umiesz tylko i wyłącznie epatować agresją. Dziwisz się, że cię ktoś znowu atakuje? Nie szanujesz nikogo - więc nikt nie szanuje ciebie, easy, dorosły człowiek z dzieckiem wygraża nieznajomym, że ich znajdzie na zlocie i dorwie ? Nie wstyd ci, że zachowujesz się jak 1 letni dresik co to krzyczy po necie jak bardzo jest JP ? Wpadasz do tematu jakiegokolwiek żeby siać zamęt, obrzucać wyzwiskami, wyśmiewać, uparcie twierdząc że masz monopol na prawdę...... rozumiem, że choroba daje ci w kość, ale nie chcesz się wyżywać na ludziach w realu to tutaj sobie odpuszczasz? Czy może w realu już nie ma z kim rozmawiać....... czemu każda krytykę traktujesz jako atak? A na każdy atak słowny odpowiadasz groźbami? To ma świadczyć o twoim ego? O męskości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś ponury żart... :lol::lol:

Wczoraj była relatywnie merytoryczna ciekawa dyskusja z argumentami, temat poleciał, dziś wraca i jest pyskówka o regulamin?!

Śmieję się, bo nie wiem, jak inaczej zareagować...

 

Ludzie, litości...

 

Raportuję całą pyskówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, powinieneś zostać dawno wywalony z tego forum, ale zacząłeś się rejestrować na siłę, wracać tutaj, naprzykrzać się, grozić.... więc zaczeliśmy obchodzić cię dookoła, bo się nam znudziło ciągle usuwanie cię i czytanie tych smętnych wygrażań, jak widzę dalej to samo, umiesz tylko i wyłącznie epatować agresją. Dziwisz się, że cię ktoś znowu atakuje? Nie szanujesz nikogo - więc nikt nie szanuje ciebie, easy, dorosły człowiek z dzieckiem wygraża nieznajomym, że ich znajdzie na zlocie i dorwie ? Nie wstyd ci, że zachowujesz się jak 1 letni dresik co to krzyczy po necie jak bardzo jest JP ? Wpadasz do tematu jakiegokolwiek żeby siać zamęt, obrzucać wyzwiskami, wyśmiewać, uparcie twierdząc że masz monopol na prawdę...... rozumiem, że choroba daje ci w kość, ale nie chcesz się wyżywać na ludziach w realu to tutaj sobie odpuszczasz? Czy może w realu już nie ma z kim rozmawiać....... czemu każda krytykę traktujesz jako atak? A na każdy atak słowny odpowiadasz groźbami? To ma świadczyć o twoim ego? O męskości?

 

 

nazwanie mnie prostym chamem nazywasz krytyką? I dziwisz się że temu ....... obiecałem za to...........???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Zaden ................ nie będzie mnie obrażał. Chyba , że instynkt samozachowawczy ma do du.py

 

 

Poza tym gdzie ja mu groziłem??

Powiedziałem, że spotkamy sie na zlocie....może piwo wypijemy, pogadamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×