Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, każda para rąk się przyda. Jak nie wyjdzie z laserem, to pisz, załatwie co. Widzisz ile masz propozycji ? po co masz szukać pracy w ogłoszeniach w jakiejś gazecie, skoro możesz wejść na nerwica.com :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wizyta u kosmetyczki była lajtowo na szczęście :105: Tylko mnie dupa bolała od siedzenia, ale to nie ważne, ważne że szybko zleciał czas. Za to poprzednia wizyta była ujowa. Dłużyło mi się, dlatego że strasznie chciało mi się szczać. Gdyby mi sie jeszcze zachcialo w połowie zabiegu, ale się zaczeło jak trzymałem nogi w tym brodziku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wizyta u kosmetyczki była lajtowo na szczęście :105: Tylko mnie dupa bolała od siedzenia, ale to nie ważne, ważne że szybko zleciał czas. Za to poprzednia wizyta była ujowa. Dłużyło mi się, dlatego że strasznie chciało mi się szczać. Gdyby mi sie jeszcze zachcialo w połowie zabiegu, ale się zaczeło jak trzymałem nogi w tym brodziku :lol:

Przesiedź pan 8h z przerwami na stołku gdy robią dziarę,dowiesz się co to BÓL dupy wtedy ^_-. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×