Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

srednia cena wynajmu 750 za dobe

dni roboczych w tygodniu skromnie liczac 3

przychod tygodniowy 2250x4 tygodnie w miesiacu --9000pln

koszta, no wlasnie jakie napewno zus, podatek, ksiegowa, ---skromnie 2500 plus rata leasingu ok3000 i inne koszta 1000

przyblizony zysk z samego wynajmu tego ustrojstwa 2500 bez wykonywania depilacji na wlasny rachunek

spoko biznes i siedzisz w domu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, no też właśnie , tylko , że będę jeździła po małych wioskach i współpracowała z jakimiś salonami , do tego będą inne oferty , typu fraxel , albo zamykanie naczynek i usuwanie włókniaków , pomysłów mam dużo , wiec może coś wypali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, oglupia tez :D To wpadaj do mnie, ja siedze zamknieta w swoim pokoju ze swoimi myslami, do tego w kolo domu cisza jak to wiocha. Bedziesz mogla przebywac w ciszy i spokoju :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, yhy , ja to tylko taka wygadana przez internety , tak to boje się ludzi :lol:

 

będę się rozglądać jak będę miała gotówkę , póki co chce zakupić sprzęt do usuwania naczynek i włókniaków :lol:

rozejrzyj się, jak znajdziesz taki jak Cie interesuje, podeślij mi link

będziesz wynajmowała ode mnie po promocyjnej cenie..ewentualnie bede do dzialki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otworze jakiś bar ze striptizem. Będę miał klientów z trzech wątków na nerwicy " Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki", " uzależnienie od masturbacji" i może ktoś z zatoki erotomanów zajrzy. Tylko te dwie pierwsze grupy nie są pewne. Pierwsza może być onieśmielona, a druga grupa może " wziąć sprawy w swoje ręce" :lol: zamiast przyjść :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam certyfikatu drogi Maćku :)

 

Variable, A wiesz , że to nie głupi pomysł , tylko gdzie Ty mieszkasz? na końcu polski ?

 

-- 11 kwi 2014, 21:30 --

 

Tomcio Nerwica, ja będę stałym bywalcem , albo mogę być kelnerką :105: zawsze marzyłam o tym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×