Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hej ponownie. Zaliczyłam zakupy.

Chciałam sobie pantofla podkleic super glu, ale przysechł. Więc dłubałam dłubałam i jak nie prysnął duperk jeden... pokleiłam se ręke :roll::mrgreen::hide:

 

virgo21, :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ja ostatnio sklejałam stłuczoną ceramiczną pokrywkę i podobnie się to skończyło ;)

Cześć wszystkim. Jak spędzacie dzień?

Dzisiaj zaczęłam dzień baardzo wcześnie (jak na mnie), teraz siedzę w krk i nie mam co ze sobą zrobić..niestety niewiele z moich planów wyszło, w sumie niezależnie ode mnie, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani

Oj sprzątanie, to powodzenia w tym jakże ambitnym przedsięwzięciu ;) ja nie lubię sprzątać i nigdy nie wiem za co się zabrać, jak już jestem zmuszona coś ogarnąć.

wykończony nas nie zauważa, bu ;( ;(

Moze w końcu znajdę jakiś wolny termin, bo nie wierzę, że żadnej terapii w calym mieście dla mnie nie ma..kontynuuję dzwonienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, no na razie planuje jak się za to zabrac... ja ze sprzątania to uwielbiam myć okna :mrgreen:

Jeszcze w ogródku powinna zrobic porządki a tez mi sie nie chce. Poprzestanę na chałupce ;)

 

-- 02 wrz 2013, 14:08 --

 

wykończony, też się ciesze :mrgreen:

 

-- 02 wrz 2013, 14:09 --

 

eurydyka1, a jakiej terapii szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, nie wiem właśnie..dzwonię po wszystkich poradniach, na razie 3 nie mają miejsc, w jednym telefon zajęty.. psychodynamiczna chyba, bo co mam do wyboru? Między psych-dyn., a pozn-behawioralna, nie wiem czy praktykowane są jeszcze jakieś?

 

A okna też lubię myć! :) bo od razu widzę efekty, a ogólne sprzątanie, ścieranie kurzu itd jest jakieś takie..nijakie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, moja terapeutka w ogóle nie mówiła mi w jakim nurcie ze mną pracuje. Tak szczerze mówiąc, mnie to nie interesowało. Jak się zorientowałam później, że terapia moja zawierała elementy wielu nurtów.

No właśnie, dziwne mi się wydaje, żeby trzymali się tylko jednej metody, to pewnie często jest połączenie.

 

Dobra, wychodzę z maca i idę dzwonić, bo nie będę tego robić wśród nasłuchujących ludzi.. ;)

papa i milego popołudnia Wam życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×