Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, u mnie w domu to było normalne, że sie jadło obiad o 18-19. Choć teoretycznie o tej porze powinno się jeść już kolację. Teraz jadam obiad wcześniej, ale i tak nie mam jakiejś stałej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, nie, nie zgadzam się! Co prawda jestem nauczycielką angielskiego, ale jestem przeciwniczką zastępowania istniejących słów w języku polskim tymi z języka angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, ja z obiadem zazwyczaj czekam jak mój facet wróci... a on wraca właśnie ok 18. Ja z reszta dzisiaj też później wróciłam. W weekendy jemy zazwyczaj wcześniej. ;)

 

Marcin20.04, :mrgreen:

 

-- 02 sie 2013, 19:17 --

 

kafka, :shock: jestes nauczycielką angielskiego?! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, nie, nie zgadzam się! Co prawda jestem nauczycielką angielskiego, ale jestem przeciwniczką zastępowania istniejących słów w języku polskim tymi z języka angielskiego.

Dla mnie największym koszmarkiem językowym który wkrada się do naszego języka jest "brunch", brrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, nie, nie zgadzam się! Co prawda jestem nauczycielką angielskiego, ale jestem przeciwniczką zastępowania istniejących słów w języku polskim tymi z języka angielskiego.

Nie śmiem się przeciwstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, ja musiałam zawsze na matkę czekać jak gotowałam obiady, a na faceta zresztą również jak jeszcze go miałam ;)

Tak, jestem nauczycielką ang. Marcin20.04, :D. Nie no każdy niech mówi tak jak chce. Rebelia, każdy etap właściwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, na brunch z powodzeniem można mówić drugie śniadanie.

 

-- 02 sie 2013, 19:29 --

 

Aranjani, wiesz w szkole państwowej tak na pełen etat jeszcze nie uczyłam, więc nie wiem czy bym tam nie sfiksowała po tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×