Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Przepis na owa zupę przedstawia się tak .Oczywiście jest to zupa wskazana tylko po ostrym przepiciu : trzy piwa na czczo plus dwa clony . Znikaja lęki i powraca apetyt ,,,i dalej można pić,,,aż do śmierci, która z czasem jawi się jako wybawienie.

Deader , panadol i ibumy to mi pomagały na przechlanie do 23 roku życia , jak jeszcze na kacu miałem tylko bóle głowy . Jak już zaczęły pojawiac się ataki paniki i lęki po ostrych popijawach ( których prawie nigdy nie brakowało) rosół na clonach , estazolanach i innych benzosach byl niezbędny ,,,żeby jakoś wstać i przeciągnąc do usranego końca pijany dzień. ;)\

Aha, no, hmm, coś w tym "przepisie musi być" :P Nie dla mnie na szczęście przeznaczony, wiem że wiele osób na porannego kaca właśnie wali klina z browarów, ale nie ja, jeśli już naprawdę mocno popiję, to rano ostatnie o czym myślę to alkohol ;) Preferuję wodę + garść painkillerów po czym ze dwie godziny snu. I się budzę jak nowonarodzony (powiedzmy...) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, wlasnie nie smakuja, nie lubie smaku alkoholu. Po prostu daja w leb i dlatego pije. Teraz jak mysle o smaku alkoholu to mi sie niedobrze robi, wiec pewnie nie wypije szybko :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×