Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, nie znam się na niczym co dotyczy tzw. high life'u: kosmetykach, architekturze wnętrz, modzie, trendach. Jestem od 5 lat odcięty zupełnie od telewizji, a reklamy w Necie mam zablokowane. Od pół roku mam dopiero telefon komórkowy. To wszystko sprawia, że ja nawet nie wiem na czym się nie znam. Nie znam się na rozrywkach dla mas: serialach, literaturze SF i fantasy. O mechanice kwantowej też bym raczej nie pogadał. Ja prosty człowiek jestem, Paulino :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, a mnie buźka i figura,zwłaszcza na Twoim awatarze,jest piękna :105:

 

Sabaidee, hej

 

samara22, to kto postanowił za Ciebie?rodzina?

Dziękuję :*mam napisać do niedzieli

 

samara22, ta ekonomia to zaoczne,tak? pisałaś,chyba lżej-tak mi się wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, mnie się ten pomysł ze zmianą szkoły nie bardzo podoba. Ale to w końcu ma się Tobie podobać, a nie mnie. Bo jednak przeniesienie się z dziennych na Uniwersytecie na zaoczne w prywatnej szkole to jakiś krok wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,...krok wstecz...bo nie panstwowa szkoła? dla mnie to uczelnia jak każda inna...

Dla Ciebie być może tak, ale dla pracodawcy później będzie miało znaczenie co skończyłaś i gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jednak Sabaidee ma rację... samara22, może tak po prostu trafiłaś, ale ogółem - różnica między szkołą prywatną a państwową w Polsce jest ogromna i każdy o tym wie, pracodawca też. Dlatego tym bardziej dziwię się Twoim rodzicom... Już zupełnie pomijając odebranie Tobie prawa głosu, bo to jest coś nie do pomyślenia. Z drugiej strony zasada jest prosta - "mieszkasz pod moim dachem, to działaj według moich zasad, jak coś się nie podoba - drzwi otwarte".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, branża inna, ale też handel (blah), ozdoby egzotyczne, kadzidełka, olejki, takie różności... Gdybym jeszcze miała jakieś szkolenie w tym temacie, a tak - klient się o coś pyta, a ja nic nie wiem :? Czy wolałabym tę dorywczą? Tak, gdyby płacili więcej (teraz jest 5zł/h) i nie planowali zamknąć sklepu, gdy tylko się da ;) Co do odwiedzenia Pomorza - zapraszam, jeżeli nie przeszkadzają Ci pociągi za oknem, to możesz kimnąć u mnie ;)

 

Transfuse, witaj ;) To już wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×