Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, ja Wałbrzych, tak wyszło ,ze jak ja konczyłam studia to polikwidowali specjalizacje i mam w dyplomie specjalizacja ogólna czyli wszystko jechalismy duzo przedmiotów , prawie to samo vco na prawie ech a ty skończyłaś uniwerek w Poznaniu czy jakas inna szkołę?

 

-- 25 lis 2011, 14:01 --

 

W sumie duzo ludzi sie u nas wkurzało po co na administracji prawo karne a mnie sie podobało w sumie to był przedmiot Podstawy prawa karnego i procedury karnej i mieliśmy cała cześc ogólna kodeksu karnego , szczegółowa nam odpóscili , ale jak sie uczyło to o to się zachaczało i całepostępowanie karne, czyli przedmiot doś obszerny, bardzo duzo ludzi oblało , ja zdałm na 3,5 za pierwszym razem i jak facet mi wpisywał ocenę do indeksu popatrzył sie na mnie i powiedział a jednak tego sie da nauczyc hihi, mielismy gorzej niz na prawie bo oni mieli osobno postepowanie a osobno karne a nam to razem zrobili i bardzo obszerny był przedmiot jesli idzie o naukę, ale mnie sie podobał.

A z czego pisałaś prace magisterska z jakiego przedmiotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, tak,ogólnie,nie są duże wymagania.Wynajmuję pokój w akademiku (płacąc jak za hotel) bo nie mam od siebie dojazdu przez week na zajęcia,zostaję do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×