Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Michuj,

Mnie śmieszy ten awatar jak mis dostaje w papke hihi. Cześc wam dziewczynki i chłopcy ja po jeździe zaczyna byc coraz lepiej na szczęście ech zobaczy sie jak dalej, dzisiaj piekny słoneczny ciepły dzien , jeszcze musze cos załątwić m amieście , ale na razie posiedzę z wami troche sobie,witajcie ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

Zeby zacząc szukac pracy trzeba byc w formie a tak to lipa jak człówiek idzie ulica u zaczyna płakac nagle, w pracy by zacżął takie numery odstawiac to by wyszło dopiero, pozatym, trzeba cos załatwiac dzwonić a tu płącz nagle ech , i tak u mnie lepiej niz było , bo było masakrycznie a teraz jest tylko źle, każdemu mowię zeby poszedł jak go dopada depra do lekarza jak najszybciej. Siedzenie nie pomoze i trzeba pomimo ,ze bardzo trudno wykonać jakikolwiek ruch, ale trzeba. Sama poszłam w miarę szybko , ale mogłam i tak szybciej, mysłam ,ze przejdzie samo a to nie przechodziło tylko gorzej i gorzej było z dnia na dzień, nerwica jest lepsza od depry z pewnościa ech , chociaż jedno i drugioie do dupy i tyle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc Lilia, wiesz powiem Ci coś lilie są piekne:).

:lol::lol::lol::lol:

ja tak przypadkowo tą 'lilię' w nicku napisałam. I chyba nie mam sympatii do kwiatów. Jak dla mnie zbierają tylko kurz. Chyba, że dostanę od kogoś kogo darzę sympatią to wtedy na okrągło się nimi zachwycam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×