Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

sabaidee, a która godzina jest tam gdzie przebywasz

godzina do przodu czyli aktualnie 9:44

 

Aż mi się nie chce iść na ten upał samemu. Koreanki strzeliły focha. Nie podobało im się, że nago śpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, bo jednym słowem nic mi się przez ich branie nie poprawiło. Ani sertralina, ani wenlafaksyna brana przez kilka miesięcy nie pomogła. Może coś tam powodowała, że nie płakałem, ale w środku czułem się tak samo pusty i tak samo odczuwałem bezsens.

Nie wiem może ja jestem zdrowy tylko po prostu jestem jakimś nieudacznikiem i dlatego to na mnie nie działało. Nie wiem. Nie pamiętam żeby coś potrafiło mnie dobrze rozluźnić. Afobam to jedyne coś co mnie lekko ruszyło. Szkoda tylko, że na maks 2 godziny.

Ja nawet po 0,5l wódki mogę walić smuty :/.

Nie wiem nie wiem. Nic już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na terapii od ponad 2 miesięcy (1 - 2 w tygodniu). Teraz terapeuta ma urlop i się męczę.

Współczuję temu terapeucie, bo ze mną się ciężko gada tak w realu. Jestem ironiczny i niezbyt łatwo zmieniam własne zdanie. Chciałbym, żeby to mnie zmieniło, ale mam takie myśli, że raczej to będzie kolejne niepowodzenie. Takie myśli mnie już przesiąkły całego.

Ja nie widzę sensu nawet pisania tutaj. Robienia zakupów. Egzystowania. Jednym słowem najlepiej się zabić. Takie mam naprawdę przekonanie.

Ale spokojnie nie zamierzam sobie nic robić :mrgreen: . Nie stać mnie na to. Czemu? Bo byłoby mi wstyd. Przed znajomymi, rodziną.

Nuda mnie aż boli fizycznie, ale co zrobić. Trzeba trwać dalej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, wiem to. Przekonywała mnie do tego Monika. I chyba nawet mi pomogła. Podejście do terapii mam już lepsze niż na początku.

Mimo to, dziwnie się czuję. Najgorsze, że to nie są dla mnie myśli. Tylko przekonania. Tak samo jak dla normalnego człowieka jedzenie czy oddychanie.

Dzisiaj siłownia i fryzjer xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×