Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dune, na razie sobie starannie i powoli wybieram ''ofiarę'' :P A tak w ogóle to milutko. Siedze z fają w mordzie z rozłozonymi nogami na biurku, popijając piwo wymieszane z zolpidemem i słuchając przyjemnej muzyczki:

[videoyoutube=AbtSvFP5Np0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie długo popadne w alkoholizm.Dwa dni z rzędu piwo,a mam ochotę chlać i chlać,aż nie wytępie u siebie emocji.

 

Poczytaj sobie wątek o braku emocji , to od razu ci przejdzie ochota, to tez nic przyjemnego, gdyby ludzie nie potrzebowali emocji to by ich nie wytworzyli w drodze ewolucji , to duże zaburzenie ich brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, ja tylko na chwilke...

 

-- 06 wrz 2011, 11:55 --

 

Muszę na jakiś czas zniknąć z forum, samara22 nie martw się nie zrobię nic głupiego, kiedyś jeszcze się odezwę... Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, no,mówię,za pół godz zadzwonią i nie wiem czy się zgodzić.Sama jestem w niemałym szoku,Wszystko tak szybko się dzieje
Moim zdaniem w interesie ali69 jest, by o sprawie jak najszybciej zapomniano. Rozdmuchiwanie jej nie przysłuży się ali.

 

Kasiątko, gratulacje z racji opanowania, zimnej krwi i umiejętności działania w trudnej sytuacji. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×