Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, od dłuższego czasu jest ciągle to samo. Uczelnia-dom dom-uczelnia, ani z kim wyjść, ani specjalnie pogadać. To nie jest życie, to wegetacja. Dobrze, że przynajmniej to forum jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, na pewno wszyscy nie są tacy sami...

chociaz w sumie ja przez całe liceum myślalam tak samo..mialam dwie 'przyjaciolki" a tak reszta klasy wydawala sie beznadziejna, a wystarczył jeden grill na zakończenie roku, żebyśmy się wszyscy pokochali :mrgreen: wchodze teraz na facebooka... jedyne powiadomienia jakie zwykle mialam to zaproszenia do gier, a teraz nagle 5 wiadomści co u mnie, czy jade z nimi pod namioty i te pe... przedziwne jak to się wszystko potrafi szybko zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, mnie na uczelni od zawsze wszyscy raczej unikali, bo nigdy nie byłem taki jak oni. Jasne, pogadali, pośmiali się, ale tylko na uczelni. Po za nią dla nich nie istniałem. Kolokwia, egzaminy, wszyscy panika jak cholera, uczą się po kilka dni i nocy, a ja to wszystko olewałem, zero stresu, totalny luz i przez to pewnie woleli mnie trzymać na dystans. Poza tym, większość ludzi z uczelni jest z dość odległych krańców śląska, jedynie te kilka osób jest z okolicy.

Teraz wszyscy widzą, że jestem inny. Teraz nie tylko wszystko olewam, ale i już nie żartuję, nie uśmiecham się. Wszyscy to widzą i wielu o tym gada. Wiem, że brzmi to jakbym uważał się za pępek świata, ale tak jest. Kilka razy razy słyszałem jak gadali. Pewne osoby też mi to powiedziały. Uczelnia, to środowisko w którym jestem już spalony. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, z Dumy i uprzedzenia przeczytałem tylko jakąś 1/3 (cholera, jakie to nudne i denne :P ). Pan Darcy powiadasz? Nie przypadł mi on specjalnie do gustu, ale czytając na wiki:

 

Fitzwiliam Darcy – (...) Dwudziestoośmioletni kawaler, mężczyzna wysoki i przystojny. Niełatwo nawiązuje kontakty, dobrze się czuje jedynie wśród dobrych znajomych. Inteligentny, krytycznie patrzący na świat. Postrzegany jako człowiek dumny i wyniosły.

 

Może coś mam z nim wspólnego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Mówią że nie powinno się wszystkiego analizować,czy też chłodno kalkulować, tylko czasem zrobić coś "spontanicznie"..

teoretycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beti19, zależy co rozumiesz przez blisko. :P Dla mnie Górny Śląski to Katowice i okolica. :P 45km w linii prostej chyba pod blisko nie da się podciągnąć. :(

 

Bellatrix, skleroza boli, sporo kosztuje i nie jest wcale taka przyjemna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, faktem jest że zbyt często tu ostatnio nie zaglądałam ale chyba jutro przejrzę inne wątki, bo moja cierpliwośc do szybkości neta się wyczerpała.

Dziś dzień zleciał jak to wolny dzień zawsze w błyskawicznym tempie a jutro znowu do pracy, wreszcie z humorem do pracy idę

a od 2 tygodni każdą noc przesypiam bez leków - REWELACJA

 

paptki :papa:

 

-- 20 maja 2012, 21:59 --

 

Marsal2, no fakt - mam do Ciebie jakieś 50 minut samochodem więc trochę nie bardzo tak na spacer się umówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×