Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saiga :roll: oh te nasze myśli.

 

omeeena Ile Twoja córka ma lat? (oczywiście jeśli można wiedzieć). :smile:

 

-- 24 lut 2013, 15:55 --

 

omeeena ja chętnie bym Ci ukradła trochę 'skromności'. Nie potrafię w siebie uwierzyć :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena rozumiem, ale i tak odkąd tu jestem zazdroszczę Ci podejścia do życia. Wiem, że nie do końca jest tak kolorowo, jak w internecie, mimo to bije od Ciebie siłą :smile: A i pewność siebie u Ciebie nie najgorsza, a mnie szwankuje.

 

W wieku Twojej córki uważałam, że to ja mam najlepszą mamę :mrgreen: nic nie oczekiwała, nie interesowała się raj dla nastolatki miałam :roll:

 

Saiga burito w kołdrze sobie zrób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena rozumiem, ale i tak odkąd tu jestem zazdroszczę Ci podejścia do życia. Wiem, że nie do końca jest tak kolorowo, jak w internecie, mimo to bije od Ciebie siłą :smile: A i pewność siebie u Ciebie nie najgorsza, a mnie szwankuje.

 

W wieku Twojej córki uważałam, że to ja mam najlepszą mamę :mrgreen: nic nie oczekiwała, nie interesowała się raj dla nastolatki miałam :roll:

 

Saiga burito w kołdrze sobie zrób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, hahaha, no to zdecydowanie ja się wpieprzam w raj mojej pociechy. Ale sprytnie i z umiarem, wiesz....Mieć pojęcie o wszystkim, ale bez wrażenia kontroli ;)

 

-- 24 lut 2013, 16:10 --

 

anonus, no dlatego proponowałam kurs dla Twojego ojca. Wiem, jak się chowa nastolatka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, hahaha, no to zdecydowanie ja się wpieprzam w raj mojej pociechy. Ale sprytnie i z umiarem, wiesz....Mieć pojęcie o wszystkim, ale bez wrażenia kontroli ;)

 

-- 24 lut 2013, 16:10 --

 

anonus, no dlatego proponowałam kurs dla Twojego ojca. Wiem, jak się chowa nastolatka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena czyli i tu masz dobre pojęcie :mrgreen: ja na szczęście miałam jakąś samokontrolę nad sobą, więc wyszedł ze mnie tylko nerwicowiec :lol:

 

Saiga szczerze współczuję braku takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omeeena czyli i tu masz dobre pojęcie :mrgreen: ja na szczęście miałam jakąś samokontrolę nad sobą, więc wyszedł ze mnie tylko nerwicowiec :lol:

 

Saiga szczerze współczuję braku takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ja cale szczescie jakos czuje, ze zyje, ale raz na jakis czas mam podcinane skrzydla co mnie doprowadza do wku*****ia .

omeeena, a corka zdrowa? Nie mecza ja zadne chorobska psychiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ja cale szczescie jakos czuje, ze zyje, ale raz na jakis czas mam podcinane skrzydla co mnie doprowadza do wku*****ia .

omeeena, a corka zdrowa? Nie mecza ja zadne chorobska psychiczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×