Skocz do zawartości
Nerwica.com

Terapia na oddziale dziennym


into the void

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałam naprawdę świetną psychodynamiczną grupową.

nie było składania gazet :shock: to nie przedszkole

było ostro, ale szczegóły pozostają w sali ;) a ordynatorka - świetna klinicystka

ogólnie nie żałuję i gorąco polecam miejsce, w którym się terapeutyzowałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podnoszę temat, w wątku miastowym nie było odzewu ;)

mam skierowanie na oddział dzienny psychiatryczny, chodzi o miasto Łódź.

ktoś z Was ma jakieś świeże doświadczenia? dokąd się udać? lekarka wspominała o sieradzkiej lub przędzalnianej.

zastanawiam się już jakieś 3 tygodnie nad tym, czy jest sens.. i po co.. i co ja tam bym robiła.. co za ludzie tam są.. i ze strony personelu i ze strony pacjentów..

:roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po "próbie sam." i wylądowaniu w szpitalu z pomocą lekarzy zdecydowałem o terapii na oddziale dziennym. 12 tygodni ciężkiej pracy. Powiem tak terapie zakończyłem w zeszłym roku we wrześniu, i długi czas czułem się dobrze teraz niestety mam wachania nastroju, ze 3 razy doszło do samookaleczenia ale i tak twierdzę że bez tych 12 tygodniu terapii dziś nie wiem czy był bym na 2 świecie czy non stop w szpitalu. Sam nieraz jak mam doła to maże żeby chociaż na 1 dzień być na grupie i przepracować co mnie boli. Także ja ze swojej strony bardzo polecam taki rodzaj terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinię :)

jednak ze mną jest taki problem, że w terapię nie "wierzę". mam wykształcenie psychologiczne i wysokie mniemanie o własnej niereformowalności ;) mam przekonanie, że to mi i tak nic nie da a myślę sobie, że to może być pewna przeszkoda w skuteczności :roll:

ale nie boli spróbować, nigdy nie wiem na jakiego człowieka trafię.

moje główne obawy są takie, że zmarnuję czas siedząc i nic nie robiąc (a mogłabym na przykład spać do południa). mało info znalazłam o konkretach jak wygląda taki dzień na oddziale dziennym, siedzenie na krześle i czekanie nie wiem na co wydaje mi się mało atrakcyjne.

dużo mało konkretnych wątpliwości :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×