Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzęsące się mięśnie, ręce czy coś mi jest?


sebaele

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, też pomyślałam o tym, że być może powinieneś poćwiczyć mięśnie. Mnie się to np. zdarza, kiedy ćwicze tai chi i przy staniu z ugiętymi kolanami mam problem tego rodzaju, że drżą mi nogi :smile: . A po drugie wydaje mi się, że może zbytnią uawgę na tym skupiasz, kontrolujesz przesadnie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mi neurolog powiedziała kiedyś w związku z rękoma, że jest to tzw. drżenie zamoistne-nie wiadomo skąd się bierze, jaka przyczyna itp.

A moja homeopatka i irydolog (medycyna chińska )wiedzą. :D

Albo za mało mg, albo niedotlenienie mięśnia sercowego albo coś z potasem-już nie pamietam. Są te trzy możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, właśnie mi się kończy magnez MAGNE-B6 ACTIVE. Zastanawiam się nad kolejnym zakupem ale nie wiem jaki teraz zakupić i czy takie ciągłe branie magnezu może zaszkodzić? Słyszałem że witamina B6 źle wpływa na wątrobę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję a jaki jeszcze polecacie? Szczerze powiem że biorę magnez od 2.07. i jeszcze żadne różnicy nie zauważyłem :-(.

 

-- 29 lip 2011, 12:32 --

 

Przypomnę, moje drgania wyglądają tak: Gdy chce zrobić pompki to przy podnoszeniu się do góry trzęsą-latają mi całe ręce, gdy podnoszę ręce do góry tak jak byśmy robili pajacyka to również czuje jak latają mi ramiona! Nie wiem czy to wina braku magnezu ale jak na razie nie zauważyłem zmian :-(.

 

-- 29 lip 2011, 12:39 --

 

Dodam jeszcze że takie drgania odczuwam przy schylaniu jak i podnoszeniu się.

 

Czy miał ktoś coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak, mi nie ustąpiło, bo zawiesiłam treningi na wakacje :smile: . No ale tam zresztą mało jest ćwiczeń stricte fizycznych. A stoi sie w czasie "tańca" na lekko ugiętych kolanach, heheh, no i drżą mi :D . ALe tam, mam gdzieś co inni myślą. NIe zależy mi na ich akceptacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86 ja odczuwam drżenie w okolicy pasa, również takie drżenie czuje przy schylaniu i podnoszeniu głowy, wydaje mi się że czuję to w każdym miejscu gdzie się coś ugina. Czy takie objawy mogą być również od kręgosłupa?

 

Zastanawiam się nad zakupem jakiś witamin tylko jakie zakupić? Co sądzicie o piciu Plussszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propranolol jest beta blokerem tak na marginesie, a co za tym idzie blokuje receptory beta w mięśniu sercowym.

Pójdź do lekarza, bo nikt tutaj nie zdiagnozuje co jest tego przyczyną. Czy jest to objaw psychogenny czy brak jakiegoś pierwiastka doprowadza do takiego stanu.. :) Badanie krwi i już będzie wiadomo jaki jest poziom potasu i innych pierwiastków.. dostaniesz skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebaele, ja brałam przez jakiś czas magnez i prawdę mówiąc nie zauważyłam żadnego działania... Ale myślę, że powinien działać po jakiś 2-3 miesiącach.

Ja często mam drżenie mięśni, rąk, a nawet nóg. Nawt w nocy moje ręce potrafią latać po całym łóżku! Strasznie się tego wstydzę. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×