Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

sebastian86, ma rację, depresja i nerwica bardziej psuje wizerunek męskości niż kobiecości,

facet z nerwicą, depresją, lękami postrzegany jest jako niemęski, a kobieta gdy ma te same problemy nie jest postrzegana jako niekobieca.

Jest jeszcze coś takiego jak instynkt macierzyński ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest po równo, zarówno zaburzonego faceta czasem kobieta nie zniesie, tak i czasem ktoś może odejść od zdołowanej czy zaburzonej kobiety,niema zasady,wszystko zależy od partnera/partnerki,i jak mi się wydaje zaburzenia są przeszkodą,ale to nie znaczy że eliminują człowieka całkowicie w kwestii związków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest po równo, zarówno zaburzonego faceta czasem kobieta nie zniesie, tak i czasem ktoś może odejść od zdołowanej czy zaburzonej kobiety,niema zasady,wszystko zależy od partnera/partnerki,i jak mi się wydaje zaburzenia są przeszkodą,ale to nie znaczy że eliminują człowieka całkowicie w kwestii związków.

Święta prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że faceci z probleami psychicznymi zwłaszcza depresją są gorzej postrzegani niż kobiety, napewno mają miejszą szansę na związek od kobiet u których liczy się bardziej wygląd niz tzw osiągniecia życiowe. Ale z drugiej strony kobiety z problemami często nie chcą mieć dzieci lub mają problemy macierzyńskie i to też niektórym facetom może przeszkadzać a u kobiet powodować że nie będą czuć się w pełni kobiece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, i na odwrót. Tyle, że jeśli kobiecie zależy na tym mężczyźnie to będzie Go CHCIAŁA nawet mimo zaburzeń. Przynajmniej ja tak myślę.

 

-- 14 maja 2013, 20:29 --

 

Ale z drugiej strony kobiety z problemami często nie chcą mieć dzieci lub mają problemy macierzyńskie i to też niektórym facetom może przeszkadzać a u kobiet powodować że nie będą czuć się w pełni kobiece.

:shock: napisałeś o mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale zeby sie zakochala to musi go najpierw akceptowac.wiec pozostaje ukrycie faktu nerwicy/depresji.a i jeszcze jedno, czesto nerwica czy depresja powoduje ze facet nie jest w stanie pracowac a to przeciez ciezki grzech w oczach kobiet.natomiast niepracujaca dziewczyna nie jest mniej atrakcyjna w oczach faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wiem że dopóki nie będe miał pracy to żadnej dziewczyny nie będe miał, raz że raczej żadna mnieby nie chciała takiego lenia, a dwa to tak mi obniża samoocenę że wstydziłbym się na trzeźwo podrywać czy później spotykać się z nią. A jak miałem pracę to tak mnie absorbowała i wymęczała psychicznie że nawet dziewczynach nie myślałem, zresztą praca typu pakowacz w fabryce, sprzątacz na którą moge miec ewentualnie szansę dyskwalifikuje mnie w oczach połowy kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jest jeszcze ta druga połowa ;) A tak na poważnie to za bardzo siebie krytykujesz. Po Twoich wypowiedziach tutaj na forum myślę , że jesteś zajebiście inteligentnym facetem i wielu "towarzyskich" panów nie dorasta Ci do pięt.

 

-- 14 maja 2013, 20:44 --

 

Ale z drugiej strony kobiety z problemami często nie chcą mieć dzieci

chyba tylko te swiadome i odpowiedzialne... wiekszosc mysli egoistycznie ze macierzynstwo rozwiaze ich problemy

:shock: o k.. a ja całe życie myślałam , że jestem egoistką bo nie chcę mieć dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą niektóre cechy osobowości, zainteresowania itp.

 

no ale akurat nerwica i depresja właśnie ujemnie wpływa na te sprawy.

Ale to w człowieku tkwi. Nie ważne jak głęboko.

 

-- 14 maja 2013, 20:51 --

 

siostrawiatru, Splodzic dziecko i spieprzyc mu zycie jest prosto

:shock: dokładnie tak samo myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, haha Ty znowu :hide: a kto robi dzieci w czynie społecznym? ;D

Ale to w człowieku tkwi. Nie ważne jak głęboko.

siostrawiatru, aha rozumiem. ale to i tak jesteś wyjątek, bo te cechy z nerwicy i depresji zniechęcają większość, to może masz takie romantyczne podejście do związków, jednak dużo kobiet patrzy tak ekonomicznie i pragmatycznie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mielibyśmy nową rasę ludzi, którzy nie mieliby zaburzeń. A przynajmniej mieli by ich znacznie mniej.

 

naturalna ewolucja człowieka dobiega już do końca i tak, zacznie się sztuczna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile kobiet by mi odpowiedziało na portalu randkowym, jakbym w statusie napisał bezrobotny, pewnie żadna. Kiedyś miałem w rubrcye zawód wpisane pracownik budowalny i prawie zero odzewu, jak usunąłem t ozainteresowanie mną trochę wzrosło ;) a jakbym napisał biznesmen, informatyk, dyrektor nie mógłbym się od kobiet odpędzić, no ale to uroki takich portali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jest jeszcze ta druga połowa ;) A tak na poważnie to za bardzo siebie krytykujesz. Po Twoich wypowiedziach tutaj na forum myślę , że jesteś zajebiście inteligentnym facetem i wielu "towarzyskich" panów nie dorasta Ci do pięt.

To prawda, Carlos ma ogromną wiedzę i potrafi ciekawie opowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ty jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule.na tym forum jest wiekszosc kobiet kumatych w sprawach nerwic i depresji.ale poza forum jest kompletnie inaczej.kobieta moze nie czuc sie bezpiecznie przy facecie z nerwica czy depresja a wlasnie poczucie bezpieczenstwa jest jednym z wymagan kobiet wobec mezczyzn.nieprawdaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×